نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 114 از 124 نخستنخست ... 1464104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 1236

موضوع: مسایل مربوط به کارت پایان خدمت و سربازی در رزومه

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به کارت پایان خدمت و سربازی در رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط aref945401 نمایش پست ها
    با سلام. سال نو رو تبریک میگم.
    با درخواست امریه بنده یرای وزارت راه و شهرسازی که مرتبط با رشته خودم(راه ترابری) هست موافقت شده.از طرف دیگه ترتیبی دادم تا اعزام به خدمتم برای نیروی هوایی ارتش داخل شهر خودم بشه تا اینظوری پروسه ترخیص پس از تسلیم نامه ی امریه راحت تر انجام بشه. از اونجایی که سابقه کاری محسوب میشه میخواستم داخل رزومه هم قید کنم. منتها مطمئن نیستم ترجمه دقیق سرباز امریه چی میشه؟
    Career Soldier???? at Ministry of Road and Urban Development
    Compulsory military service: ARTESH, two months military training, the rest as a .... in ministry of ......

Junior Member

با سلام.
    من در راهنمایی و رانندگی خدمت کردم با درجه ستوان دومی و میدونید که زیرمجموعه نیروی انتظامی هستش الان برای فرم DS-160 قسمت های زیر را چجوری بنویسم.
    1- Branch of service
    2- Rank
    3- Military specialty
    ممنون میشم یکی راهنمایی کنه.

با سلام خدمت همه دوستان

. دوستانی که فوق بودن و در س با درجه ستوان 3 خدمت کرده اند با توجه به اینکه فوق ا ر ت ش و نیروی ا ن ت ظ ا م ی ستوان 2 هستش، این مسئله چطور قابل پیچوندنه؟ شاید بگید میشه گفت معاف ار رزم ا ر ت ش با نیروی ا ن ت ظ ا م ی بودم و درجه ام این شده. آیا این قابل قبوله؟ آیا بهانه های دیگری هم هست؟

دوستان صاحب نظر ممنون میشم راهنماییم کنید. تصمیم سختیه!

من الان دو تا پذیرش از آمریکا دارم که یکیش فول فانده. سربازی هم س بودم. ولی با این مطالبی که خوندم واقعا میترسم تو ویزا ریجکت شم. آیا بهتر نیست از همین الان بیخیال آمریکا بشم و نرم برا ویزا و پیگیر کانادا بشم؟ آخه میترسم با ریجکتی آمریکا بعدا برای کانادا وضعم خیلی بد بشه!
    برای ادامه تحصیل تو کانادا رزومم بهتر از آمریکاست. چون مقاله ژورنال معتبر 3 تا دارم و جی آر ایم که پایین بود دیگه مهم نخواهد بود.

Banned

سلام
    من سربازی سپاه بودم میتونم بگم با معافیت تحصیلی اومدم بیرون؟
    تو پاسپورت های جدید این مورد رو نمینویسن.
    از کجا میفهمن؟ کسایی که با معافیت تحصیلی خارج شدت مدرکی خواستن ازش؟

Junior Member

دوستان سلام.

برای فال 2016 رشته مهندسی عمران مقطع دکتری پذیرش با فاند کامل دارم. در حال حاضر هم دانشجوی دکتری داخل هستم و هنوز انصراف نداده ام (به دلیل عدم قطعیت دریافت ویزا!). سربازی هم نرفته ام. برای مصاحبه مجوز خروج موقت (سفر سیاحتی) از دانشگاه گرفتم و بردم نظام وظیفه. با توجه به اینکه نظام وظیفه نامه خاصی در مورد معافیت تحصیلی به من نداده، بنده باید چه مدرکی برای نظام وظیفه ارائه بدم؟ اینکه بفهمن الان دانشجوی دکتری هستم نکته منفی هست؟

ممنونم از همفکریتون

من با ارشد در دانشگاه امریه سربازی گذراندم، در فرم d160 توی قسمت محل خدمت چی بنویسم؟
    سپاه یا اسم دانشگاه رو؟

سلام
    دوستانی که وثيقه گذاشتيد و معافيت تحصيلی گرفتيد ميشه بگيد از دوتا مدرک زیر کدوم رو باید برای سفارت ببرم؟

1. نامه بانک به نظام وظيفه که فقط يک کپی ازش دارم و نميشه ترجمه رسمیش کرد.
    2. نامه نظام وظيفه به وزارت علوم که وقتی از نظام وظيفه ميگيری قبل از تحویل به وزارت علوم ميشه ترجمش کرد چون اصل هست.

ممنون

سلام دوستان،
    من برای 31 خرداد (20 June) از دوبی وقت مصاحبه گرفتم، ولی سربازیم تازه اول خرداد تموم میشه و به احتمال زیاد تا موقع مصاحبه اصل کارت پایان خدمتم نمیاد و باید با همون برگه ای که یگان مبنی بر اتمام خدمت میده (کارت موقت) برم برای مصاحبه. بنظرتون همون برگه و ترجمش کافیه؟

Junior Member

سلام خواهش می کنم به سوالم پاسخ بدبد من سربازی نرفتم(خریدم)اگر افیسر تو سفارت پرسید چی بگم؟اگر گفت چجوری خریدی چی بگم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)