نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 117 از 124 نخستنخست ... 1767107108109110111112113114115116117118119120121122123124 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,161 تا 1,170 , از مجموع 1236

موضوع: مسایل مربوط به کارت پایان خدمت و سربازی در رزومه

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به کارت پایان خدمت و سربازی در رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadinodos نمایش پست ها
    من شنیدم چون همه میگن سربازی ارتش بودم الان رو سربازی حساس شدن و امکان داره سوال بکنن در مورد سربازیمون بیشتر. میخواستم ببینم چه سوالایی ممکنه افیسر بپرسه. چون یکی از بچه ها میگفت من گفتم ارتش بودم صدام لرزید آفیسرم شروع کرد به سوال پرسیدن چکار میکردی کجا بودی و ... و آخرم ریجکتش کرده بود.
    خب که چی؟! شما بگو سپا تا تو کلیرنس با بند 306 ریجکتت کنند!! این همه خاطرات سربازی تو اینترنت هست این همه دوست و آشنا که در ارتش خدمت کردند از اونها بپرسید. ماهیت سربازی ارتش و سپا بسیار مشابه با هم هست. این آقایون سیاستمدار آمریکایی خیلی قضیه رو جدی گرفتند. ضمنا نیروی انتظامی هم مشکلی از دید اونها نداره (بویژه راهنمایی رانندگی)

آقا امید ببخشید امکانش هست که صندوق پیام هاتون رو خالی کنید؟

Junior Member

سلام
    وقت شما بخیر
    ببخشین یک سوال از خدمتتون داشتم
    من سربازی س.پاه بودم یک هفته ای میشه کارتم گرفتم. ستوان دو بودم. میخواستم برای ویزای امریکا اقدام کنم.
    پیشنهاد شما برای حل این معضل چیه؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط adeljan نمایش پست ها
    سلام
    وقت شما بخیر
    ببخشین یک سوال از خدمتتون داشتم
    من سربازی س.پاه بودم یک هفته ای میشه کارتم گرفتم. ستوان دو بودم. میخواستم برای ویزای امریکا اقدام کنم.
    پیشنهاد شما برای حل این معضل چیه؟
    با تشکر
    با خیال راحت بنویسید و بگویید ارتش والا در کلیرنس با بند 306 ریجکت میشوید

Junior Member

مرسی آقا امید
    سیابازی که خدا رو شکر آخرش هستیم ما ایرانیا. البته خودم عرض می کنم خدای نکرده سوء برداشت نشه. یعنی اگر کارت هم خواست نشون بدم مشکلی پیش نمیاد؟ از روی عکس چی؟

Junior Member

با سلام
    پیرامون مقایسه کارت پایان خدمت در س.پاه و ارتش و نیروی انتظامی
    من امروز از چند تن از اساتید اهل فن، که نظامی بودن پرسیدم . شما اگر کارت پایان خدمت س.پاه و ارتش رو با هم مقایسه کنین می بینین که تفاوتهای بسیار زیادی در این کارت هست اول اینکه درجه ستوانی در س.پاه به صورت دایره مانند هست و در ارتش به صورت ستاره که حتی دو کارت رو هم با هم مقایسه کردیم و دقیقا در عکس بسیار مشهود بود. ثانیا زاویه قرار گرفتن شخص در هنگام عکس گرفتن باید طوری باشد که بازوی چپ که آرم س.پاه هست مشخص باشد. و موارد دیگر نوع لباس، پرچم ایران پشت کارت و...
    و با تجربه و شناختی که آفیسر از انواع کارت پایان خدمت دارد براحتی دروغ شما بر ملا می شود و تنها شانس این هست که از شما کارت استرداد نکند وگرنه 100 درصد به موضوع پی میبره.
    راه بعدی این هست که از سفارتهایی اقدام بشه که روی این موضوع حساسیت کمتری دارند.
    البته پیشنهادات دیگری هم بود که بماند...

دوستان در خصوص پروژه کسری خدمت سربازی:
    آیا این هم مشکل سازه؟ و آیا فرقی داره که برای کدوم سازمان انجام داده باشیم؟ روی کدوم سازمانها حساسیت وجود داره؟

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط adeljan نمایش پست ها
    با سلام
    پیرامون مقایسه کارت پایان خدمت در س.پاه و ارتش و نیروی انتظامی
    من امروز از چند تن از اساتید اهل فن، که نظامی بودن پرسیدم . شما اگر کارت پایان خدمت س.پاه و ارتش رو با هم مقایسه کنین می بینین که تفاوتهای بسیار زیادی در این کارت هست اول اینکه درجه ستوانی در س.پاه به صورت دایره مانند هست و در ارتش به صورت ستاره که حتی دو کارت رو هم با هم مقایسه کردیم و دقیقا در عکس بسیار مشهود بود. ثانیا زاویه قرار گرفتن شخص در هنگام عکس گرفتن باید طوری باشد که بازوی چپ که آرم س.پاه هست مشخص باشد. و موارد دیگر نوع لباس، پرچم ایران پشت کارت و...
    و با تجربه و شناختی که آفیسر از انواع کارت پایان خدمت دارد براحتی دروغ شما بر ملا می شود و تنها شانس این هست که از شما کارت استرداد نکند وگرنه 100 درصد به موضوع پی میبره.
    راه بعدی این هست که از سفارتهایی اقدام بشه که روی این موضوع حساسیت کمتری دارند.
    البته پیشنهادات دیگری هم بود که بماند...
    دوست گرامی نمیدونم هدفتون از مطرح کردن این موارد چیه ولی در کارتهای جدید فقط صورت مشخصه و درجه اصلا تو عکس نیست. بنابراین نوع لباس هم مشخص نیست. ایا هدفتون این هست که بچه ها صاف و ساده به افیسر بگن س و در کلیرنس ریجکت بشن؟!

Junior Member

دوستان خسته نباشید
    من امروز سفارت بهم بند 221g دادن گفتن برو مدرک بیار که سربازی نرفتی
    من متوجه نمیشم منظورشون چیه
    باید معافیت تحصیلی بدم بهشون ؟ خواهش میکنم کمک کنید.

سلام دوستان
    من کسر خدمت بنیاد نخبگان ن ی ر و ه ای م س ل ح بودم و از خدمتم کسر شد در روز مصاحبه وقتی افیسر ازم پرسید national ellite foundation بودی منم گفتم آره ایا این همون جز ن ی ر و ه ای م س ل ح هم میشه؟
    من دروغ گفتم آیا؟ الان آفیسر ایمیل زده که یه سری ریسرچی که تو رزومه زده بودم قبل از بنیاد ملی نخبگان بوده یا بعدش ؟ چی باید الان جوابشو بدم و اصلا هدف ازین سوالش چیه؟

لطفا بنده را سریعا راهنمایی کنین چون باید جواب ایمیلو زود بدم

با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)