نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 121 از 124 نخستنخست ... 2171111112113114115116117118119120121122123124 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,201 تا 1,210 , از مجموع 1236

موضوع: مسایل مربوط به کارت پایان خدمت و سربازی در رزومه

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به کارت پایان خدمت و سربازی در رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_2004la نمایش پست ها
    پلیس +10 برید. کد سخا تون رو بگیرید. بگید وضعیت خدمتتون رو می خواید. یه برگه براتون پیرینت می گیرن که نوشته از کی تا کی دانشجوی لیسانس بودید. از کی تا کی دانشجوی ارشد و معاف تحصیلی بودید و غیره.
    هورا!!!
    مرسی!
    لیکن من اینو گرفتم حس میکنم قابل ترحمه نیس و توش تطلاعات مشمولیت نیس....گقتم کد سخا میخوام اطلاعات فردی داده...چه کنم؟

Junior Member

دوستان ببخشید الان با مدرک کارشناسی ارشد و وضعیت معافیت از رزم چه درجه ای به ما میدن؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Communication Engineeing

دوستان سلام

من خدمت سربازیم دو قسمت بود، قسمت اول با لیسانس و قسمت دوم با ارشد. ولی توی کارت پایان خدمتم فقط مدت زمان قسمت دوم درج شده. حالا میخواستم ببینم چطور میشه یک گواهی بگیرم برای سفارت برای نشون دادن اون قسمت اول خدمتم؟

ممنون میشم جواب بدین

Junior Member

سلام بچه ها یه سوال

جديدا پرداخت وديعه براي خروج از كشور اينترنتي شده
    كسي مي دونه رسيد پرداخت رو از كي بايد گرفت چون سفارت اين رسيد رو به عنوان مدرك مي خواد.
    قبلا ضمانت نامه بانكي ميزاشتن همون مدرك مي شد. الان چون پرداخت اینترنتی شده از طریق بانک پول پرداخت نمیشه و گواهی پرداخت هم از بانک بگیری توش نمی نویسه این پول برای خروج از کشور پرداخت شده

سلام
    دوستان من هفته بعد توی دبی مصاحبه دارم (برای ویزای J1). از طرفی من تا الان سربازی نرفته ام چون به صورت پیوسته و بدون وقفه دانشجو بوده ام. حالا اگر روز مصاحبه از من درباره سربازی سوال کنند طبق چیزی که در فرم DS-160 نوشته ام باید بگویم هنوز سربازی نرفته ام. اگر برای اثبات این مدعا مدرکی از من خواست چه مدرکی باید نشان بدهم؟! دوستان تا حالا به چنین موردی برخورده اند؟!
    خواهش میکنم کمک کنید....

Junior Member

سلام دوستان. وجدانن فوریه
    من معاف سه برادری شدم و پس از 10 روز پیگیری (بین وزارت خارجه، سازمان نظام وظیفه و پلیس + 10) برای اینکه یه نامه بهم بدن که توش نوشته شده باشه علت معافیت ایشان سه برادریست، یه نامه دادن که فقط نوشته ایشان معاف شده و کارتش اصله! همونم دادم برای ترجمه. حالا به نظرتون خوبه یا بیشتر پیگیر بشم؟
    با تشکر
    مهدی
    با یه دست بد خوب بازی کنید... در غیر این صورت آخر یه روز سر به بیابان می نهم

Junior Member

رفقا این را دوباره میپرسم دمتان گرم جواب بدهید
    من معاف سه برادری شدم و پس از 10 روز پیگیری (بین وزارت خارجه، سازمان نظام وظیفه و پلیس + 10) برای اینکه یه نامه بهم بدن که توش نوشته شده باشه علت معافیت ایشان سه برادریست، یه نامه دادن که فقط نوشته ایشان معاف شده و کارتش اصله! همونم دادم برای ترجمه. حالا به نظرتون خوبه یا بیشتر پیگیر بشم؟
    با تشکر
    مهدی
    با یه دست بد خوب بازی کنید... در غیر این صورت آخر یه روز سر به بیابان می نهم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gholamabbas نمایش پست ها
    هورا!!!
    مرسی!
    لیکن من اینو گرفتم حس میکنم قابل ترحمه نیس و توش تطلاعات مشمولیت نیس....گقتم کد سخا میخوام اطلاعات فردی داده...چه کنم؟
    سلام
    دوست عزیز بنده هم مشکل خروج از کشور و نداشتن مدرک برای اثبات معافیت رو دارم. آیا حتما باید از وزارت علوم برای دوره ی دکتری معافیت بگیریم یا با همین روند که 20 روزه خارج میشیم سفارت مشکلی پیدا نمیکنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1363 نمایش پست ها
    رفقا این را دوباره میپرسم دمتان گرم جواب بدهید
    با تشکر
    مهدی
    سلام
    برای ارائه به سفارت حله. ترجمه ش رو میخواد و نیاز به کار بیشتر نیست.
    موفق باشید

پیش فرض پاسخ : ويزاي كشور وسط راه

دوستان میخواستم بپرسم سفارت آمریکا به کسی که آموزشی سربازیشو سپاه گذرونده ویزا میده یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)