صفحه 23 از 26 نخستنخست ... 1314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 251

موضوع: TOEFL PBT ACTUAL TESTS و کلید سوالات آن ها

پیش فرض پاسخ : TOEFL PBT ACTUAL TESTS و کلید سوالات آن ها

نقل قول نوشته اصلی توسط poweronline نمایش پست ها
    این لینک ها کار نمی کنن، دوستان اگه کسه دیگه ای این فایلهارو داره لطفا آپلود کنه تا بچه ها استفاده کنن،
    دوستان سعی کنن از mediafire یا 4shared استفاده کنن
    تو پستای قبلی که Actual test هارو دانلود کردیم که شامل 40 یا بیشتر نمونه سوال بودند،لسینیگها عملا به درد نخور بودن.چون خیلی بیکیفیت بودن و پبدا کردن جوابو خیلی مشکل می کرد و حتی Audio Script ها هم سرشار از غلط! آیا دوستان هم با این لسینینگ ها مشکل داشتن؟
    آیا DVD منابع که صحبتش هست لسینینگ های بهتری داره؟راه حل چیه؟

http://35489.dl.rapidbaz.com/kwKqK/t...tests_vol1.pdf

http://35489.dl.rapidbaz.com/kwKJC/audio_2.rar

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

من هم از این مشکلا دارم . من لانگمن و تافل کیت رو که میزنم خیلی خوب جواب میدم . پارسال هم یه بار تافل امتحان دادم و نمره م شبیه همین تستایی شد که توی لانگمن و تافل کیت بود . حالا actual test رو هم گرفتم که مثلا بیشتر تمرین کنم. بعد میبینم هر چی میزنم هی بدتر میشه . فایل لیستنینگش که اصلا خوب نیست هم کیفیتش بده هم انگار خیلی تندتر از بقیه تستا حرف میزنن . جواب ها رو هم که چک میکنم بعضی جوابایی که گفته اصلا جور در نمیاد ! روحیه م رو خراب کرده دو هفته مونده به امتحان !
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

Junior Member

با سلام
    من تمامی صفحات مربوط به این پست رو خوندم و متاسفانه به نتیجه مورد نظر ، که همان دسترسی کامل و جامع به cd یا dvd مربوط به دوره های گذشته آزمون و خصوصا از سال 2004 به بعد بود، نرسیدم. فایل ها بسیار پراکنده بود و پسوردها غیر فعال.
    من سریعا به این منبع نیاز دارم، ممنون میشم اگر کسی راهی برای دسترسی به این منبع در اختیارم قرار بده. ( خواهش می کنم راهی بجز ارجاع به صفحه اول و دوم این پست )

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

نقل قول نوشته اصلی توسط faryoon نمایش پست ها
    با سلام
    من تمامی صفحات مربوط به این پست رو خوندم و متاسفانه به نتیجه مورد نظر ، که همان دسترسی کامل و جامع به cd یا dvd مربوط به دوره های گذشته آزمون و خصوصا از سال 2004 به بعد بود، نرسیدم. فایل ها بسیار پراکنده بود و پسوردها غیر فعال.
    من سریعا به این منبع نیاز دارم، ممنون میشم اگر کسی راهی برای دسترسی به این منبع در اختیارم قرار بده. ( خواهش می کنم راهی بجز ارجاع به صفحه اول و دوم این پست )
    سلام
    دوست عزیز یک سایتی هست که این CD هارو میفروشه و من چند وقت پیش برای منابع تافل خریدم که اینارو هم توش داشت. فکر میکنم همه ی دوره ها رو داره. با پیک هم براتون فکر کنم تا 1 روز میاره. من پستی خریدم و 4 روز طول کشید .اگر دوست دارید پیغام خصوصی بدید آدرس سایتش رو برتون بذارم (تبلیغ خلاف مقرراته فرومه). اگر ساکن تهران هستید میتونید بیاید من براتون رایت کنم و بهتون بدم.

دوستان کسی لینک نرم افزار کمبریج رو که برای تافل کاغذی هست رو داره (البته به غیر از applyneeds چون سایت باز نمیشه فعلا) .

دوستان سلام
    من به فایل صوتی(cd) کتاب actual test نیاز دارم. فروم را گشتم ولی چیزی پیدا نکردم. آیا موجود هست در فروم یا کسی داره لطفا آپلود کنه یا باید از بازار بخرم؟
    ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط ir_ma نمایش پست ها
    من به فایل صوتی(cd) کتاب actual test نیاز دارم. فروم را گشتم ولی چیزی پیدا نکردم. آیا موجود هست در فروم یا کسی داره لطفا آپلود کنه یا باید از بازار بخرم؟
    این فایلها قبلا دربین فایلهای این پست موجود بودن ولی گویا دیگه در rapidshare نیستن. اگه هنوز لازم دارین میتونین از طریق پیغام خصوصی ایمیلتون را بدین تا براتون بفرستم.
    دوستان تازه وارد به applyabroad: پاسخ بسیاری از سوالات شما در "ویکی" موجود است یا قبلا به افراد با موقعیت مشابه شما داده شده. لطفا پیش از ارسال سوال و پست جدید کمی جستجو کنید.

سلام دوستان
    2006 و به بعدش رو هر کی داره بذاره
    ثواب داره به خدا!
    در ضمن من قبلیاشو دارم هر کی میخواد پ خ بزنه در خدمتم!
    ویرایش توسط pApAr : November 25th, 2011 در ساعت 12:37 AM دلیل: ارائه ایمیل

پیش فرض ACTUAL TESTS- PBT- 1989 THROUGH 2006

سلام دوستان
    سوالات تافل pbt از سال 1989 تا 2006 را براتون گذاشتم. امیدوارم به کارتون بیاد.
    شاد باشید.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    آزمودم عقل دوراندیش را بعد از این دیوانه سازم خویش را

مولانا

پیش فرض پاسخ : ACTUAL TESTS- PBT- 1989 THROUGH 2006

پسورد اکثر فایلها :

www.dethi.com

فایل های صوتی رو دارم ولی خیلی بی کیفیت هستن، اگه خواستید میتونم رایت کنم.
    آزمودم عقل دوراندیش را بعد از این دیوانه سازم خویش را

مولانا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)