نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: نقش شبکه های اجتماعی جهانی (Couchsurfing) در سفر و زندگی راحت تر در خارج از کشور

Member
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. & M.Sc.: Ferdowsi, Chem Eng- PhD Student: British Columbia, Materials Eng

Wink نقش شبکه های اجتماعی جهانی (Couchsurfing) در سفر و زندگی راحت تر در خارج از کشور

سلام دوستان عزیز
    امیدوارم که اینجا مکان مناسبی برای گذاشتن این تاپیک باشه
    ما (من و همسرم) چند ساله که توی ایران عضو Couchsurfing هستم و تو این مدت بالای 50 تا مهمون از حدود 25 تا کشور مختلف دنیا داشتم که توی خونمون چند روزی باهامون زندگی کردن و همچنین به 4 تا کشور مختلف با استفاده از همین سیستم مسافرت کردم و تو خونه مردم همون کشور در شهرهای مختلف چندروزی زندگی کردیم.
    شاید در نگاه اول منطقی به نظر نرسه که کسی و که نمیشناسی به خونت راه بدی و یا تو خونش زندگی کنی و صرفا این که هیچ هزینه ای برای محل اقامتت پرداخت نمیکنی مهمترین نکته باشه ولی واقعیت خیلی فراتر از اینه
    تبادل فرهنگی: این چیزیه که در واقعیت اتفاق میفته. شما بدون این که از خونه بیرون برین با فرهنگ کشورهای مختلف آشنا میشین و دوستان فوق العاده صمیمی و معمولا جوون تو کشورهای مختلف پیدا میکنین.
    نمیخوام اینجا تبلیغ این سایت یا سایت های مشابه و انجام بدم. فقط میخوام تجربیاتم و در اختیار دوستان قرار بدم و البته از اون جایی که مطمئنم خیلی ها اینجا عضو این سایت ها هستن از تجربیات اونا استفاده کنم.
    تو مدتی که برای گرفتن پذیرش برای دکترا تلاش میکردم، مهمون های اروپایی، کانادایی و امریکایی که قبلا داشتیم به شدت از لحاظ روحی و حتی برای پیداکردن مورد مناسب کمکمون میکردن و بهمون امید میدادن. برای پرداخت های الکترونیکی برخلاف خیلی از بچه ها که مشکل داشتن، من حداقل 5 تا دوست واقعی داشتم که میتونستم از کارت هر کدوم که میخوام بدون تعارف استفاده کنم
    همین الان که منتظر اومدن ویزام هستیم، مهمون هایی که قبلا از کانادا داشتیم خیلی ازمون پرسیدن که اگر نیاز به رفرنس داشتیم برای گرفتن ویزا حتما اسم و آدرس اونا رو بدیم و یا از اینجا خونه اجاره نکنیم و میتونیم هفته اول و تو خونه اونا بمونیم تا یه جای مناسب پیدا کنیم و ...
    خیلی حس خوبیه که تو هر کشوری که اراده کنی به راحتی بتونی آدمهایی و پیدا کنی که از لحاظ روحی بهت نزدیکن و میتونن دوستای خوبی برات باشن
    میتونم اندازه یک کتاب از خاطراتم تو این چندسال بنویسم ولی همین قدر برای شروع کافیه
    امیدوارم دوستان اینجا از تجربیاتشون و مشکلاتشون بگن تا بتونیم به همدیگه واسه بزرگتر کردن دنیامون و اجتماعی تر شدن تو هر جامعه ای کمک کنیم
    ویرایش توسط myousef : November 25th, 2017 در ساعت 09:16 AM

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نقش شبکه های اجتماعی جهانی (Couchsurfing) در سفر و زندگی راحت تر در خارج از کشور

با سلام و احترام

نظر به اینکه موضوع مطرح شده در امر پذیرش یا مهاجرت بطور مستقیم دخالت نداره و
    و از طرفی ممکنه برای ادامه فعالیت سایت مشکلاتی به وجود بیاره و همینطور با توجه به اینکه این سایت تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران مجوز فعالیت داره تا اطلاعاتش مورد استفاده عمدتا دانشجویان در داخل کشور قرار بگیره، این تاپیک بسته و به زودی حذف خواهد شد.

با تشکر
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)