نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا خود آموزی زبان را قبول دارید ؟

رأی دهندگان
16. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • قبول دارم

16 100.00%
  • قبول ندارم

0 0%
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 , از مجموع 12

موضوع: خود آموزی زبان انگلیسی , تجربیات و نکات مهم شما دوستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خود آموزی زبان انگلیسی , تجربیات و نکات مهم شما دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah9093 نمایش پست ها
    سلام
    بگذارید با تجربه ی خودم پاسخ شما را بدهم. همانطور که در پستهای پیش هم اشاره کردم من بطور خودآموز زبان را یادگرفتم و خب هنگامی که می خواستم آزمون تافل بدهم به اصرار یکی از دوستان که میگفت بدون کلاس نمی شود برای تافل آماده شد و تو سالهاست کلاس زبان نبودی ...، در کلاس تافل فشرده امیربهادر شرکت کردم و خب واقعا هم بی فایده بود. جز وقت تلف کردن و دور ریختن پول هیچ عایدی برایم نداشت. مدرسینش آشنایی چندانی با تکنیکها و حتی ساختار نمره دهی این آزمون ندارند و در حقیقت هیچ نکته ی با ارزشی که به درد آزمون بخورد را ارائه نمی دهند. بنظرم برای آماده شده برای تافل تنها کافیست منابع اصلی تافل مانند نوت فول و تی پی او... را که در همین فروم هم وجود دارند را با دقت مورد مطالعه قرار داد.
    پیروز باشید.
    منم با پاسخ SARAH9023 موافقم آزمون زبان چه تافل و چه آیلتز نیازی به کلاس رفتن نداره. کلاس واسه کسی خوبه که کلا سطح زبانش صفره. واسه کسی که توی دانشگاه مرتب تکست لایتن خونده و گوشش با انگلیسی آشنایی نسبی داره کلاس هیچ فایده ای نداره. من خیلی از نزدیکانم رو میشناسم که اصن کلاس نرفتن و فقط دو سه تا منبع خوب تهیه کردن و خودشون خوندن و رفتن بار اول هم نمره بالا گرفتن.
    کلاس رفتن وقت تلف کردنه واسه کسی که سطح زبانش متوسطه. بجای کلاس یه پارتنر خوب رو توصیه میکنم

با آرزوی موفقیت برای همه جوونای ایران خصوصا اونایی که مثه من بدون پارتی هستن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خود آموزی زبان انگلیسی , تجربیات و نکات مهم شما دوستان

کلا ماها تلاش نمی کنیم فکر کردیم پول بدیم بریم کلاس معجزه میشه !
    نه رفیق , تو کلاس خبری نیست ! یکسری گرگ نشستن که شما کارت اعتباری رو بکشی و پولشون رو بگیرن
    بنظرم انسان با تمرین در همه چیز مهارت کسب میکنه . مثل رانندگی ...
    شما در اول رانندگی برای دنده عوض کردن یا کلاچ گرفتن و ترمز به موقع کلی انرژی صرف میکردید و بعد رانندگی پر استرس دچار بدن درد و سردرد می شدید یا حتی امکان داشت بیخیال رانندگی بشید !!!
    ولی بعد یه مدت تمرین و تکرار این مراحل ملکه ذهنتون میشه و به جایی میرسید که وسط اتوبان با 100 تا سرعت لایی می کشید
    شمام اول شکسته و غلط انگلیسی رو برو جلو و بعدش خوندن لغات , گرامر یا داستان و دیدن فیلم میشه همون تمرین رانندگی ات
    بعد یه مدت میبینی داری کتابهای فلسفی انگلیسی هم میخونی یا کلا هر چیزی بخوای در موردش بخونی میری رفرنس انگلیسی اش رو میخونی و کلا از فارسی هم فاصله میگیری !!!
    بری سر امتحان آیلتس و تافل هم چیزی جز انگلیسی نیست که نکته خاصی داشته باشه تو کلاس بهت بگن ...
    قراره فقط انگلیسی باشه و همون چیزی که بلدی !
    مثلا یکی از سوالات آیلتس اینه این متن رو بخون و سوالات زیر و طبق اون متن اول جواب بده . مثلا من به شما بکم این متن پست من رو بخون و ازت بپرسم اولش گفتم موقع چه کاری باید انرژی صرف میکردید ؟ جواب میشه رانندگی و دنده عوض کردن !
    دیدید , هیچی نیست همون فارسیه و قرار نیست بگم حجم کره زمین و حساب کنید یا سرعت فلان سیاره چیه !!! نترسید تمرین کنید یا نهایت آزمون آزمایشی بدید
    موفق باشید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)