نقل قول نوشته اصلی توسط sarah9093 نمایش پست ها
سلام
بگذارید با تجربه ی خودم پاسخ شما را بدهم. همانطور که در پستهای پیش هم اشاره کردم من بطور خودآموز زبان را یادگرفتم و خب هنگامی که می خواستم آزمون تافل بدهم به اصرار یکی از دوستان که میگفت بدون کلاس نمی شود برای تافل آماده شد و تو سالهاست کلاس زبان نبودی ...، در کلاس تافل فشرده امیربهادر شرکت کردم و خب واقعا هم بی فایده بود. جز وقت تلف کردن و دور ریختن پول هیچ عایدی برایم نداشت. مدرسینش آشنایی چندانی با تکنیکها و حتی ساختار نمره دهی این آزمون ندارند و در حقیقت هیچ نکته ی با ارزشی که به درد آزمون بخورد را ارائه نمی دهند. بنظرم برای آماده شده برای تافل تنها کافیست منابع اصلی تافل مانند نوت فول و تی پی او... را که در همین فروم هم وجود دارند را با دقت مورد مطالعه قرار داد.
پیروز باشید.
منم با پاسخ SARAH9023 موافقم آزمون زبان چه تافل و چه آیلتز نیازی به کلاس رفتن نداره. کلاس واسه کسی خوبه که کلا سطح زبانش صفره. واسه کسی که توی دانشگاه مرتب تکست لایتن خونده و گوشش با انگلیسی آشنایی نسبی داره کلاس هیچ فایده ای نداره. من خیلی از نزدیکانم رو میشناسم که اصن کلاس نرفتن و فقط دو سه تا منبع خوب تهیه کردن و خودشون خوندن و رفتن بار اول هم نمره بالا گرفتن.
کلاس رفتن وقت تلف کردنه واسه کسی که سطح زبانش متوسطه. بجای کلاس یه پارتنر خوب رو توصیه میکنم

با آرزوی موفقیت برای همه جوونای ایران خصوصا اونایی که مثه من بدون پارتی هستن