صفحه 106 از 136 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 1356

موضوع: چه شهری را برای اقامت در کانادا انتخاب میکنید؟ و چرا؟

پیش فرض پاسخ : چه شهری را برای اقامت در کانادا انتخاب میکنید؟ و چرا؟

دوستان من دقیقا نمی دونم اینحا برای پرسیدن این مطلب جای درستیه یا نه؟ من الان در آلبرتا هستم و می خواستم در خصوص وضعیت کار در بقیه استان ها بدونم. چیزایی هم که باعث شد بیام آلبرتا:
    1- از دوستانی که تا اواسط 2015 هم لند گرده بودم شنیده بودم که اوضاع کار برای رشته های "غیر" مهندسی بهتر از تورنتو و ونکووره.
    2- دلیل خاص دیگری نداشتم!
    الان اما می بینیم که بعد از جریان نفت اوضاع خیلی خوب نیست البته بازم در رشته های غیرمهندسی...الان می خواستم از دوستانی که در فیلدهای غیرمهندسی هستند خواهش کنم که اگه میشه کمی نظر بدهند. یا حداقل بگن از کجا و چه جوری میشه اطلاعات به روز و موثق داشت؟ حتی اگر پ.خ. بدید ممنون می شم.

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    دوستان کدوم شهرای کانادا بجز ونکوور برف و زمستون سنگین ندارن؟
    در خصوص آلبرتا و به خصوص کلگری یه چیزی بگم: من اول که اومدم اینجا شنیدم که زمستون های کلگری واقعا تزسناکه, یعنی دمای هوا در خیلی از مواقع -20 تا -30 است. حتی دوستانی بودند که می گفتند که اینجا در فوریه تازه می فهمی زمستون یعنی چی!!! امروز که دارم براتون می نویسم حدود 3 روز تا پایان فوربه مونده و دمای هوا الان +10 است. شاید خیلی از دوستان باور نکنن اما امروز من خیلی ها رو دیدم که با شلوارک یا آستین کوتاه داشتن از هوا لذت می بردند یا حتی ورزش می کردند!!! البته پارسال همین امروز دما -13 بوده و البته امسال شرق کانادا خیلی خیلی هوا سردتر شده...
    برای خودم هم عجیبه اما واعیت داره!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط bestMBAman نمایش پست ها
    در خصوص آلبرتا و به خصوص کلگری یه چیزی بگم: من اول که اومدم اینجا شنیدم که زمستون های کلگری واقعا تزسناکه, یعنی دمای هوا در خیلی از مواقع -20 تا -30 است. حتی دوستانی بودند که می گفتند که اینجا در فوریه تازه می فهمی زمستون یعنی چی!!! امروز که دارم براتون می نویسم حدود 3 روز تا پایان فوربه مونده و دمای هوا الان +10 است. شاید خیلی از دوستان باور نکنن اما امروز من خیلی ها رو دیدم که با شلوارک یا آستین کوتاه داشتن از هوا لذت می بردند یا حتی ورزش می کردند!!! البته پارسال همین امروز دما -13 بوده و البته امسال شرق کانادا خیلی خیلی هوا سردتر شده...
    امسال زمستان آلبرتا غیرعادی و استثنا بوده.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering - Senior Software Developer

ما در شرق كانادا هستيم و امسال اينطرف ها هم حداقل شرق ترين قسمت كانادا يعني سمت آتلانتيك هوا واقعا عاليه و اصلا قابل مقايسه با پارسال همين موقع ها نيست
    مدت اقامت در کانادا: بیش از 6 سال.
    به پیامهای خصوصی پاسخ داده نمیشود لطفا مواردتونو در فروم مطرح کنین.

دوستان من دقیقا نمی دونم اینحا برای پرسیدن این مطلب جای درستیه یا نه؟ من الان در آلبرتا هستم و می خواستم در خصوص وضعیت کار در بقیه استان ها بدونم. چیزایی هم که باعث شد بیام آلبرتا:
    1- از دوستانی که تا اواسط 2015 هم لند گرده بودم شنیده بودم که اوضاع کار برای رشته های "غیر" مهندسی بهتر از تورنتو و ونکووره.
    2- دلیل خاص دیگری نداشتم!
    الان اما می بینیم که بعد از جریان نفت اوضاع خیلی خوب نیست البته بازم در رشته های غیرمهندسی...الان می خواستم از دوستانی که در فیلدهای غیرمهندسی هستند خواهش کنم که اگه میشه کمی نظر بدهند. یا حداقل بگن از کجا و چه جوری میشه اطلاعات به روز و موثق داشت؟ حتی اگر پ.خ. بدید ممنون می شم.
    دوستان اگه سوالم گنگ و نامفهوم ببحشید راستش نمی دونستم چه حوری باید بنویسم؟ اگر کسی واقعا میتونه نظری بده واقعا دریغ نکنه

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

امسال به دلیل پدید elnino هوای کلگری به طور بسیار غیر عادی گرم بود. معمولا هر سال از اواسط دسامبر تا اواسط مارچ هوا بالای صفر نمیاد و یادمه سالهای قبل وقتی هوا به منفی 10 میرسید میگفتیم که بهار شده.
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

دوستان سلام. ما بعنوان مهاجر به کانادا میاییم . دخترم از دانشگاه اتاوا پذیرش گرفته . بنظرتان منطقی است بهمین دلیل کلا زندگی در اتاوا را انتخاب کنیم . با توجه به اینکه فرزند دیگر من سال اخر دبیرستانه و البته فرانسه هم بلد نیست . کلا زندگی در اتاوا در مقایسه با سایر شهرها ( تورنتو ..) پیشنهاد میکنید ؟. ممنون . واقعا نیاز به راهنماییتان دارم

Senior Member mehran23 آواتار ها

اتاوا شهر زیبایی است و مزایای زیادی دارد. مانند دسترسی به خیلی از سیستم های اداری مانند سفارت ایران (اگر باز شود)، نظم و ترتیب، قیمت مناسبتر ملک و اجاره نسبت به تورنتو و ونکوور و ...، البته ایرادی که میبینم خیلی ها میگیرند این است که با نسبت به شهری مانند تورنتو سوت و کور است و زیاد باب طبع جوانان نیست. البته سردتر از تورونتو و بسیاری جاهای انتاریو هم هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط zilloo نمایش پست ها
    دوستان سلام. ما بعنوان مهاجر به کانادا میاییم . دخترم از دانشگاه اتاوا پذیرش گرفته . بنظرتان منطقی است بهمین دلیل کلا زندگی در اتاوا را انتخاب کنیم . با توجه به اینکه فرزند دیگر من سال اخر دبیرستانه و البته فرانسه هم بلد نیست . کلا زندگی در اتاوا در مقایسه با سایر شهرها ( تورنتو ..) پیشنهاد میکنید ؟. ممنون . واقعا نیاز به راهنماییتان دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط zilloo نمایش پست ها
    من چند سفر به اتاوا رفتم.. توی گرما و سرما
    شهر قشنگیه، ولی خیلی سوت و کور و خلوته... یه داون‌تاون کوچیک و یه مارکت داره که همه برای تفریح می‌رن اونجا... باقی شهر خیلی suburban هست... یعنی ساختمون‌ها و محله‌های پخش و پلا، با یه بخش‌های شهرک مانند که آپارتمانی هستن... حمل و نقل عمومی تعریفی نداره، ولی Uber دارن که خیلی خوبه... سیستم متروشون رو هم دارن گستزش می‌دن
    زبان فرانسه کلن زبان دومشونه و درسته که برای خیلی کارها می‌گن باید هر دو زبان رو بلد باشی، اما برای زندگی هیچ مشکلی نخواهید داشت و اکثرن زبان اولشون انگلیسیه و همه انگلیسی بلد هستن
    توی هوای -۲۰ درجه ژانویه هیچ مشکلی نداشتیم برای بیرون رفتن، کلی هم پیاده‌روی کردیم
    تنها مشکل خادی که من داشتم خشکی شدید هوا بود که البته شاید ماها توی ونکوور بدعادت شدیم

دوستان من چون حواب سوال قبلی ام رو نگرفتم، دوباره به شکل دیگه ای می پرسم. الان اوضاع نفت توی آلبرتا وافعا خرابه! احیرا هم گزارشاتی که می یاد بیروت می گه دولت آلبرتا امسالهم کسری بودجه شدیدی حدود 10 م دلار خواهد داشت. من الان دارم دنبال یه حایی می گردم که بشه رفت و دوتا آیتم خیلی برام مهمه:
    1- بشه کار پیدا کرد
    2- هزینه ها پایین تر باشه
    اگه دوستان نظری دارند یا اگه فرومی یا چیزی رو می شناسن که ایرانی ها و دوستان + در آن اطلاعات واقعی را به اشتراک می ذارن ممنون می شم بهم بگید...
    وافعا کمک بزرگی می کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)