صفحه 12 از 136 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1356

موضوع: چه شهری را برای اقامت در کانادا انتخاب میکنید؟ و چرا؟

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : چه شهری را برای اقامت در کانادا انتخاب میکنید؟وچرا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط feral نمایش پست ها
    من هم این قضیه آلودگی کلگری رو یه جا خوندم ولی در جاهای دیگر فقط تعاریف مثبت خوندم و حرفی از آلودگی نبود و حتی میگن تمیزه و در یک جاهایی هم از نظر شهری برنده شده و.... ممنون میشم اگر کسی در این مورد اطلاعی داره به ما هم بگه.
    I am going to Calgary in a few weeks
    I think the pollution you are talking about is light pollution which is excessive artificial light but not air pollution
    you may find more info about light pollution in Wikipedia

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان
    من کارشناسی ارشد کشاورزی دارم و از طریق این رشته مثل اینکه نمیتونم اقامت بگیرم. ولی در استان کبک میگن میشه ولی حتما باید tef فرانسه داشته باشی . آیا به نظر شما این استان ارزششو داره که وقت بذارم و فرانسه یاد بگیرم . و اگر پذیرش شدم برای کار و زندگی خوبه؟ کدام شهر این استان باید بریم؟
    ممنون از راهنمایتون

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط behroozta نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان
    من کارشناسی ارشد کشاورزی دارم و از طریق این رشته مثل اینکه نمیتونم اقامت بگیرم. ولی در استان کبک میگن میشه ولی حتما باید tef فرانسه داشته باشی . آیا به نظر شما این استان ارزششو داره که وقت بذارم و فرانسه یاد بگیرم . و اگر پذیرش شدم برای کار و زندگی خوبه؟ کدام شهر این استان باید بریم؟
    ممنون از راهنمایتون
    دوست عزيز سلام
    اگه منظورت نيروي متخصص هست كه مي توني بعد از چند سال نقل مكان كني و به ايالت ديگه اي بري. در ضمن يكي از دوستان حرف خوبي ميزد كه كانادايي ها كشاورز ماهر ميخوان نه مهندس كشاورز ماهر! كه البته اين موضوع به اينجا مربوط نيست. در هر حال به عنوان كسي كه براي اقامت دائم كبك اقدام كردم، مي گم كه اختصاص بودجه و سطح رفاه و زندگي و تحصيل و توزيع ثروت و اقتصاد و .... به حدي متعادل و عادلانه است كه هيچ فرقي بين اونها نميبيني. اين جزو سياستهاي اونهاس فرقي بين ايالت ها و شهرهاي مختلف كاناداو امريكا نيست
    به نظر من ارزشش رو داره و مطمئناً صنعت كشاورزي در ايالت كبك پيشرفته هست. مخصوصا كه بزرگترين ايالت كانادا هست و وسعت اون از شمال به آلاسكا و از جنوب به مرزهاي امريكا ميرسه. به نظرم فرصت رو از دست نديد. هرجاي كانادا كه باشه بهشته!!!!!!!!!!!
    موفق باشيد
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    دوست عزيز سلام
    اگه منظورت نيروي متخصص هست كه مي توني بعد از چند سال نقل مكان كني و به ايالت ديگه اي بري. در ضمن يكي از دوستان حرف خوبي ميزد كه كانادايي ها كشاورز ماهر ميخوان نه مهندس كشاورز ماهر! كه البته اين موضوع به اينجا مربوط نيست. در هر حال به عنوان كسي كه براي اقامت دائم كبك اقدام كردم، مي گم كه اختصاص بودجه و سطح رفاه و زندگي و تحصيل و توزيع ثروت و اقتصاد و .... به حدي متعادل و عادلانه است كه هيچ فرقي بين اونها نميبيني. اين جزو سياستهاي اونهاس فرقي بين ايالت ها و شهرهاي مختلف كاناداو امريكا نيست
    به نظر من ارزشش رو داره و مطمئناً صنعت كشاورزي در ايالت كبك پيشرفته هست. مخصوصا كه بزرگترين ايالت كانادا هست و وسعت اون از شمال به آلاسكا و از جنوب به مرزهاي امريكا ميرسه. به نظرم فرصت رو از دست نديد. هرجاي كانادا كه باشه بهشته!!!!!!!!!!!
    موفق باشيد
    خیلی ممنون از پاسخ سریع و مفیدتون امیوارم همیشه موفق باشید
    یه سوال دیگه: به نظر شما اول دنبال گرفتن اقامت کاری باشم بهتره یا ابتدا از یک دانشگاه برای دکتری پذیرش بگیرم و بعد برای اقامت؟

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط behroozta نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسخ سریع و مفیدتون امیوارم همیشه موفق باشید
    یه سوال دیگه: به نظر شما اول دنبال گرفتن اقامت کاری باشم بهتره یا ابتدا از یک دانشگاه برای دکتری پذیرش بگیرم و بعد برای اقامت؟
    راه اول بهتره! كم هزينه تره فقط يه ذره مدت زمان بيشتري نسبت به راه دوم طول ميكشه!
    شما هم موفق باشيد
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-تبریز

با سلام
    من مكانيك خوندم و همسرم شيمي محض خونده و همسرم 4 سال سابقه كار تو آزمايشگاه پتروشيمي داره
    به نظر شما كلگري مناسبتره يا مونترال؟ ما تو فرمهاي سفارت مونترال رو زديم ميتونيم تو مصاحبه بگيم مي خوايم بريم كلگري؟چون خانمم main هستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط DOUSTI نمایش پست ها
    با سلام
    من مكانيك خوندم و همسرم شيمي محض خونده و همسرم 4 سال سابقه كار تو آزمايشگاه پتروشيمي داره
    به نظر شما كلگري مناسبتره يا مونترال؟ ما تو فرمهاي سفارت مونترال رو زديم ميتونيم تو مصاحبه بگيم مي خوايم بريم كلگري؟چون خانمم main هستند.
    اگرشماازطریق کبک اقدام کردید نباید صحبتی درمورد رفتن به شهر دیگری داشته باشید.
    ‍‍F.Federal:8 jun 2010
    Medical :18 jul 2013
    P.R : 21 sep 2013

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط leilaashhadi نمایش پست ها
    اگرشماازطریق کبک اقدام کردید نباید صحبتی درمورد رفتن به شهر دیگری داشته باشید.
    اين بحث خيلي مفصلي هست! به توصيه تمامي وكلا و بچه هاي با سابقه فروم بهتر هست كه تا گرفتن پاسپورت كانادايي از شهري كه براي اون اقدام كرديد و ويزا گرفتيد، خارج نشيد ولي باز دوستاني بودند كه خارج شدند و هم اكنون دارند زندگي مي كنن ولي اين مدت چند ساله هنوز نگذشته و معلوم نيست با مشكل مواجه بشوند يا نه! بنابراين تا اطلاعات جديد از اين كار خودداري كنيد و صحبت از شهرهاي ديگه نكنيد.

Junior Member

دوستان سلام
    سوالی داشتم که ممنون می شم اگه جناب vancouver و یا خانم مهاجر و یا بقیه دوستانی که می تونن کمک کنن، در اسرع وقت جواب بدن
    من در یک شرکت بین المللی در ایران کار می کنم که در حال حاضر برای شغل من در شعب همین شرکت در کانادا یک پوزیشن خالی در edmonton دو تا در calgary یکی در saskatoon و یکی هم در mississauga که در نزدیکی toronto هست وجود داره، همکاران قدیمی ام هم در edmonton و mississauga در همین شرکت هستن، می خواستم بدونم با این شرایط و در نظر گرفتن بقیه پارامتر ها کدوم یکی از این شهر ها می تونه مناسب تر باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa.sh نمایش پست ها
    دوستان سلام
    سوالی داشتم که ممنون می شم اگه جناب vancouver و یا خانم مهاجر و یا بقیه دوستانی که می تونن کمک کنن، در اسرع وقت جواب بدن
    من در یک شرکت بین المللی در ایران کار می کنم که در حال حاضر برای شغل من در شعب همین شرکت در کانادا یک پوزیشن خالی در edmonton دو تا در calgary یکی در saskatoon و یکی هم در mississauga که در نزدیکی toronto هست وجود داره، همکاران قدیمی ام هم در edmonton و mississauga در همین شرکت هستن، می خواستم بدونم با این شرایط و در نظر گرفتن بقیه پارامتر ها کدوم یکی از این شهر ها می تونه مناسب تر باشه؟
    اگه از بدو ورود کار براتون مهیّا باشه، دیگه سوال نداره، بزرگترین شهرو انتخاب کنید،
    اینجور که از لیستتون معلومه Toronto هم امکانش براتون هست.
    موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)