صفحه 123 از 136 نخستنخست ... 2373113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,221 تا 1,230 , از مجموع 1356

موضوع: چه شهری را برای اقامت در کانادا انتخاب میکنید؟ و چرا؟

پیش فرض پاسخ : چه شهری را برای اقامت در کانادا انتخاب میکنید؟ و

نقل قول نوشته اصلی توسط ramtinzahed نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان عزیز .
    من داشتم یه مطلبی میخوندم توی سایت . سایت کانادا . اطالاعاتی در مورد بهترین شهر های کانادا برای زندگی کسایی ک مهاجرت میکنن .
    اولین گزینه , یعنی بهنترین رنکینگ شهر اونتاریو - اوتاوا رو گذاشته بود .
    حالال من دقیق نمیدونم ک کجاها برای زندگی خوب هستش . چون هر کسی بر اساس نیاز خودش میگه کجا خوب هست یا نه و تا زمانی ک کسی نره نمیتونه درک کنه این مطلب رو .
    از بجه هایی هم ک اینجا مطلب میذارن و دیدگاه خودشون و تجربشون رو میگن دمشون گرم .

اتاوا برای زندگی محیط خیلی خوب ، مردم با فرهنگ و طبیعت بسیار زیبایی داره . شهر آرومیه ،تقریبا خانوادگیه ، کامیونیتی ایرانی مثل تورنتو نداره ، اگر محیط های شلوغ و پر جنب و جوش را دوست داشته باشید ممکن است حوصله تون سربره. بنظر من از هر لحاظ عالیه، تنها مشکلش سرما است ، امسال تا منفی چهل هم رسید . البته شاید سرمای امسال استثنایی باشد.

پیش فرض پاسخ : چه شهری را برای اقامت در کانادا انتخاب میکنید؟ و چرا؟

درود به همگی
    میشه بفرمایید اوتاوا مهاجر آسیایی چشم گیری داره یا نه؟؟ و هزینه مسکن چقدره مخصوصا جایی که فرهنگ بهتری دارن؟؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezakar نمایش پست ها
    درود به همگی
    میشه بفرمایید اوتاوا مهاجر آسیایی چشم گیری داره یا نه؟؟ و هزینه مسکن چقدره مخصوصا جایی که فرهنگ بهتری دارن؟؟؟
    بستگی داره تعریف شما از چشمگیر و آسیایی چی باشه، ولی همه جای کانادا بخش عمده ای از مهاجران آسیایی هستند (چینی، هندی، ایرانی، عرب و غیره). اتاوا مثل تورنتو محله های جداگانه برای هر گروه ندارد و همه مخلوط هستند.

ممنون.منظورم این بود که مثل تورنتو و ونکوور آیا محله جدایی مثل محله چینیا یا ایرانی یا ... داره یانه؟؟
    و اینکه هزینه اجاره یک خونه در حد دونفر تو چه رنجی هست و نحوه پرداخت چجوریه؟؟؟

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

ممنون.منظورم این بود که مثل تورنتو و ونکوور آیا محله جدایی مثل محله چینیا یا ایرانی یا ... داره یانه؟؟
    بله بیشتر ملیت های مختلف یه محله ای چیزی برای خودشون دارن تو تورنتو این محله ها هستن
    China town
    Little Italy
    Greek town
    Korean town
    ایرانی ها به این شکل محله معروف برای خودشون ندارن ولی تقاطع یانگ و فینچ یه جورایی محله ایرانی هاس

بسته به اینکه کجای شهر باشین و چه تیپ آپارتمانی بخواین اجاره کنین نرخش متفاوت هست
    آپارتمان های قدیمی هست که میشه یکخوابه توش اجاره کرد و ماهی 1200-1300 دلار اجاره اش هست
    همون رو ببری توی یه آپارتمان نو ساز با مکانات متنوع تو مرکز شهر اجاره اش حدودا 2100 دلار هست

نحوه پرداخت معمولا اینجوریه که یکساله قرارداد میبندین و ماه اول و آخر رو همون اول میدین + 10 تا چک برای ماه های 2 تا 11
    کسایی که تازه اومدن معمولا این ریسک رو دارن که اجاره رو به موقع ندن ، لذا بعضی از صاحب خونه های ممکنه تا 6 ماه رو جلوتر بخوان ازتون
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

ApplyAbroad Guru

اتاوا محله های جدا بصورت تورنتو نداره. یک چایناتاون قدیمی داره ولی بیشتر چینی ها الان جاهای دیگر هستند.
    ویرایش توسط ghlobe : February 10th, 2018 در ساعت 07:16 AM

Junior Member

دوستان برای شروع زندگی در کانادا چه شهرهایی رو پیشنهاد می کنید ؟
    گفتم شروع که وضعیت یک آدم جویای و تحت فشار بابت هزینه هارو در نظر بگیرید ...
    با توجه به شیب بدی که دلار و ارز برداشته برای کسانیکه در سالهای آینده میان بعد گرفتن ویزا مهم ترین مسئله مالی و مشکلات تبدیل ارز از ریال به دلاره ...
    من حقیقتا یک شهر انگلیسی زبان با بازار کاری قابل قبول برای مشاغل i.t رو مد نظر دارم
    با تشکر
    مرگ ما زمانی فرا میرسه که در زندگی هیچ انگیزه ای نداریم !

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط leo90 نمایش پست ها
    دوستان برای شروع زندگی در کانادا چه شهرهایی رو پیشنهاد می کنید ؟
    گفتم شروع که وضعیت یک آدم جویای و تحت فشار بابت هزینه هارو در نظر بگیرید ...
    با توجه به شیب بدی که دلار و ارز برداشته برای کسانیکه در سالهای آینده میان بعد گرفتن ویزا مهم ترین مسئله مالی و مشکلات تبدیل ارز از ریال به دلاره ...
    من حقیقتا یک شهر انگلیسی زبان با بازار کاری قابل قبول برای مشاغل i.t رو مد نظر دارم
    با تشکر
    همین تاپیک را از اول مطالعه بفرمایید اطلاعات کافی در باره شهرهای مختلف کانادا داره. بر اساس آن اطلاعات خودتان انتخاب بفرمایید. این سوال تا حالا بارها جواب داده شده است.

Junior Member

من إز دوستان كهً تجربه أقامت و يا زندگي در كانادا دارند سؤال دارم ...

من داراي ويزاي سه ساله توريستي هستم ولي هنوز ورود نزدم به خاك كانادا حالا أيا امكان داره با اينً شرايط ويزا بتونم كار كنم أيا ؟! و اينكه بهترين قسمت برأي زندگي كجاست ؟!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Ethann نمایش پست ها
    من إز دوستان كهً تجربه أقامت و يا زندگي در كانادا دارند سؤال دارم ...

من داراي ويزاي سه ساله توريستي هستم ولي هنوز ورود نزدم به خاك كانادا حالا أيا امكان داره با اينً شرايط ويزا بتونم كار كنم أيا ؟! و اينكه بهترين قسمت برأي زندگي كجاست ؟!
    خیر. کار کردن با ویزای توریستی خلاف قانونه. اولا که مخفی کردن کار تقریبا غیرممکنه مگر در برخی کارهای جزئی و با پرداخت نقدی. اگر شما را بگیرند دادگاه خواهید داشت و شما را دیپورت می کنند و تا چند سال هم نمی تونید وارد کانادا بشید. کارفرمایی هم که اشخاص بدون اجازه کار را به کار بگیره با جریمه های سنگین و حتی زندان روبرو می شه. اگر قصد ماندن در کانادا را دارید ار راه های صحیح وارد بشید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)