صفحه 126 از 136 نخستنخست ... 2676116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,251 تا 1,260 , از مجموع 1356

موضوع: چه شهری را برای اقامت در کانادا انتخاب میکنید؟ و چرا؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : چه شهری را برای اقامت در کانادا انتخاب میکنید؟ و چرا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    والا در مورد نژادپرستی مطمین نیستم تو مدتی که اونجا بودیم اصلا چنین حسی رو نداشتیم. هر جا که می رفتیم خیلی محترمانه برخورد میکردند بانک، سرویس کانادا و ... اما از روز اول که اومدیم اونتاریو کاملا حس کردم که حتی بانک هم مثل کرم با ما برخورد میکرد.
    نکته جالب اینجاست که حتی کاناداییها ی وایت در اونتاریو درک درستی از آلبرتا و مخصوصا کلگری ندارند. وقتی بهشون میگی بابا این چه وضع آسفالته و چرا اینقدر شهر بی نظم هست میگند کجا بی نظمه؟ کجا آسفالت خراب؟ چرا این همه صف هست و چرا این همه ریسورس کمه.

حرف شما در کلگری سنده! اینجا من وورک پرمیتم رو بردم سرویس اونتاریو طرف مثل ایران برخورد میکرد و هی با دستش داشت مهرش رو لمس میکرد که مبادا تقلبی نباشه. انگار دزد گرفته. و نحوه برخوردش هم دست کمی از کارمندها ایران نداشت
    در مورد تفاوت فرهنگی در برخوردها در اونتاریو و کلا مقایسه شرق با غرب کانادا تا حدود زیادی نظر شما را تایید میکنم.
    در بی سی هم برخوردها به قشر مهاجر و دانشجو بسیار قابل قبول تر و پسندیده تر به نظر میرسد. البته تجربه زندگی در بین مردم عادی و کار منظور است و برخوردهای روزمره در مثلا خریدها، کاستومر سرویس ها و...
    طبعا برخورد در محیطهای دانشگاهی و تجارب مربوط به آن ممکن است شامل این نتیجه گیری کلی نباشد و البته که تجربه شخصی افراد هم ممکن است متفاوت باشد. در هر حال افراد زیادی که تجربه زندگی هر دو بخش کانادا را داشته اند این نکته را حس کرده اند که طبیعتا اتفاقی نیست.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

من کلگری نبودم، ولی اتاوا به توصیف شما از کلگری نزدیکتره بنظرم تا انتاریو

نقل قول نوشته اصلی توسط zilloo نمایش پست ها
    من کلگری نبودم، ولی اتاوا به توصیف شما از کلگری نزدیکتره بنظرم تا انتاریو
    اتاوا یک شهر هست در استان انتاریو.

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    اتاوا یک شهر هست در استان انتاریو.
    بله متوجه هستم ، منظورم این هست که با اوصافی که از استان انتاریو داده میشه مطابقت نداره

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zilloo نمایش پست ها
    بله متوجه هستم ، منظورم این هست که با اوصافی که از استان انتاریو داده میشه مطابقت نداره
    در مورد توصیف استان انتاریو اینجا اختلاف نظرهایی بین دوستان وجود داره

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اختلاف نظرها به توقعات بستگی و از کجا به کجا جابجا شده اید. وقتی شما از کلگری به اونتاریو بیاید فکر میکنید که وارد ایران شده اید. و فکر کنم اگر از اونتاریو به کلگری جابجا شوید احتمالا از اینکه باید قوانین رانندگی را مراعات به شدت کنید ناراحت می شوید. یا اونقدر که اونتاریو شلوغ هست اونجا نیست و مردم کمتر میبینید که outdoor راه برند (البته تابستان مستثنی هست)

و اگر احتمالا از ایران مستقیم به اونتاریو تشریف بیارید فکر میکنید وای چه جای خوبی اینجاست! و چقدر آرامش دارید در حالی که آرامش واقعی در کلگری هست
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

اختلاف نظرها به توقعات بستگی و از کجا به کجا جابجا شده اید. وقتی شما از کلگری به اونتاریو بیاید فکر میکنید که وارد ایران شده اید. و فکر کنم اگر از اونتاریو به کلگری جابجا شوید احتمالا از اینکه باید قوانین رانندگی را مراعات به شدت کنید ناراحت می شوید. یا اونقدر که اونتاریو شلوغ هست اونجا نیست و مردم کمتر میبینید که outdoor راه برند (البته تابستان مستثنی هست)

و اگر احتمالا از ایران مستقیم به اونتاریو تشریف بیارید فکر میکنید وای چه جای خوبی اینجاست! و چقدر آرامش دارید در حالی که آرامش واقعی در کلگری هست
    اینی که گفتین، این جمله آخر، این رو من دقیقاااااا تجربه کردم! این رو من با تمام وجودم تجربه کردم!!
    پس ببین البرتا چجوریه!!!! فکر میکنم بهشت ماورای بهشت باشه با این اوصاف (من تا حالا کلگری نبودم البته).

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

ApplyAbroad Guru

بستگی زیادی دارد همانطور که جناب زینی فرمودند چی را با چی مقایسه کنید!
    والبته که به شکل فیزیکی هم فرد در هر دو محل حضور به میزان حداقل شش ماه یا بیشتر داشته و شخصا تجربه کرده باشد تا مقایسه حداقل بر مبنای تجربیات شخصی و نه شنیده ها یا گفته های دیگران باشد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

اینکه نکته درستی است. ما که ار مونترال به انتاریو آمده بودیم انگاری از ایران به کانادا وارد شدیم

Local Moderator

اینکه نکته درستی است. ما که ار مونترال به انتاریو آمده بودیم انگاری از ایران به کانادا وارد شدیم
    دقیقا حس من برعکس . هر موقع از کبک میام تورنتو انگار برگشتم تهران ، مخصوصا روزهای جشن و فستیوال که همه همدیگر هل میدن یا نوروز که پارک پر از اشغال و سبزه است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)