صفحه 13 از 136 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1356

موضوع: چه شهری را برای اقامت در کانادا انتخاب میکنید؟ و چرا؟

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : چه شهری را برای اقامت در کانادا انتخاب میکنید؟وچرا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa.sh نمایش پست ها
    دوستان سلام
    سوالی داشتم که ممنون می شم اگه جناب vancouver و یا خانم مهاجر و یا بقیه دوستانی که می تونن کمک کنن، در اسرع وقت جواب بدن
    من در یک شرکت بین المللی در ایران کار می کنم که در حال حاضر برای شغل من در شعب همین شرکت در کانادا یک پوزیشن خالی در edmonton دو تا در calgary یکی در saskatoon و یکی هم در mississauga که در نزدیکی toronto هست وجود داره، همکاران قدیمی ام هم در edmonton و mississauga در همین شرکت هستن، می خواستم بدونم با این شرایط و در نظر گرفتن بقیه پارامتر ها کدوم یکی از این شهر ها می تونه مناسب تر باشه؟
    در درجه اول بستگی به نظرتان دارد که تمایل داشته باشید در کدام شهر زندگی کنید و خواهان کدام امکانات هستید.ولی اگر نظر من را بخواهید می سی ساگا از نظر نزدیک بودن به تورنتو و کفیت بالای کنترل و اداره شهر انتخاب خوبی می تواند باشد.
    http://www.youtube.com/watch?v=fY79KbCptTo

Junior Member judi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ingénieur de chimi

سلام دوستان
    ممنون از همه دوستان که وقت می گذارند و بقیه رو راهنمایی می کنند. من و همسرم داریم برای کبک اقدام می کنیم. کسی از دوستان اطلاعاتی راجع به شهرهای کبک به جز مونترال داره؟
    ممنون
    ارسال مدارک 17/3/2011 - دریافت 20/3/2011- شماره پیگیری 29/6/2011- نامه رسید مانی اوردر 30/7/2011
    فایل نامبر -27/06/2011

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting(BA)-Shiraz Uni-Diploma in IFRS-ACCA

سلام
    رشته من حسابداریه
    ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه کدوم شهر بهتره واسه کار پیداکردن و
    دوم اینکه اگه کسی شاغله چه راهی رو طی کنم که سریعتر مشغول شم
    الان ACCA میخونم آیا این کمکی میکنه ؟
    ممنون

اکثر کسانی که به کانادا مهاجرت می‌کنند یکی از کلان‌شهرهای تورنتو، ونکوور، و یا مونترال را برای سکونت برمی‌گزینند. براساس آمار موجود بیش از 70 درصد از یک میلیون و یکصد هزار مهاجری که از سال 2001 تا سال 2006 به کانادا وارد شده‌اند در یکی از ‌شهرهای مذکور سکنی گزیده‌اند و تنها 28 درصد در شهرهای کوچکتر را برای اقامت انتخاب کرده‌اند. آیا شیوه زندگی در کلان‌شهرها و نیز وضعیت سلامت ساکنان آن می‌تواند تاثیری، هر چند غیر مستقیم، بر زندگی این افراد داشته باشد؟ آیا می‌توان از مزایای زندگی در کلان‌شهرها بهره برد و در عین حال از مضرات آن در امان بود؟
    اخیرا "Best Health Magazine" بیست شهر کانادا را به لحاظ وضعیت سلامتی آنها و با مد نظر قرار دادن فاکتورهای مختلف رتبه بندی کرده است. در این رتبه‌بندی شهرهای غربی کانادا در مجموع و در تمامی فاکتورها، بجز فاکتور استرس، از وضعیت بهتری نسبت به شهرهای شرقی این کشور برخوردارند. شهر ونکوور که با توجه به رتبه‌بندی‌های قبلی یکی از سالم‌ترین شهرهای کانادا به شمار می‌رفته است در این رتبه‌بندی نیز ضمن ارتقا وضعیت خود همچنان جایگاه اول را در اختیار دارد. تورنتو، به لحاظ پایین‌ترین نرخ چاقی و اضافه وزن، درست بعد از ونکوور رتبه دوم را به خود اختصاص داده است ولی از نظر زمانی که ساکنان به اوقات فراغت و تفریحات اختصاص می‌دهند وضع مناسبی ندارد و با اختصاص رتبه نوزدهم تنها از شهر مونکتون (Moncton) در ایالت نیوبرونزویک بالاتر است. تورنتو از این لحاظ حتی از شهر کوچک سامرساید (Summerside) در ایالت پرنس ادوارد آیلند نیز جایگاه پایین‌تری دارد. از نظر فاکتورهایی چون مصرف میوه و سبزیجات، پایین‌ترین نرخ استرس، و فشار خون نرمال تورنتو جایگاه میانه‌ای را در فهرست رتبه‌بندی به خود اختصاص داده‌است.
    صرفنظر از تاثیری که ممکن است زندگی در شهرهای بزرگ بر روی ساکنان آنها داشته باشد هرکسی خودش مسئول حفظ و ارتقا سلامتی خویش است. می‌توان با کمی برنامه‌ریزی و با اتخاذ یک رژیم غذایی سالم که بر مصرف میوه و سبزیجات تازه و پرهیز از خوردن غذاهای آماده تاکید دارد و نیز با اختصاص ساعاتی از هفته به ورزش و فعالیت‌های تفریحی مضرات زندگی در کلان شهرهایی مثل تورنتو را به حداقل رسانده و از مزایای آن بیشترین بهره را برد.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    اکثر کسانی که به کانادا مهاجرت می‌کنند یکی از کلان‌شهرهای تورنتو، ونکوور، و یا مونترال را برای سکونت برمی‌گزینند. براساس آمار موجود بیش از 70 درصد از یک میلیون و یکصد هزار مهاجری که از سال 2001 تا سال 2006 به کانادا وارد شده‌اند در یکی از ‌شهرهای مذکور سکنی گزیده‌اند و تنها 28 درصد در شهرهای کوچکتر را برای اقامت انتخاب کرده‌اند. آیا شیوه زندگی در کلان‌شهرها و نیز وضعیت سلامت ساکنان آن می‌تواند تاثیری، هر چند غیر مستقیم، بر زندگی این افراد داشته باشد؟ آیا می‌توان از مزایای زندگی در کلان‌شهرها بهره برد و در عین حال از مضرات آن در امان بود؟
    ممنون از اطلاعات خوبی که گذاشتين. می شه لطفا اگه لينک به رفرنسی داريد که اين مطالب رو بشه توش پيدا کرد اينجا بگذاريدش؟
    پيشاپيش سپاسگزارم
    ارسال مدارك به سيدني: Jan 19 2010، فايل نامبر اول: 2010 12 March، فايل نامبر دوم: 2010 3 May، مدیکال: 2014 17 Jan

Junior Member

با سلام
    لطف مي كنيد درباره وضعيت زندگي در شهر گاتينو هم توضيح دهيد؟ آيا امكاناتي نظير كلاسهاي آموزشي زبان،كمك هزينه براي بچه نظير مهد كودك و .... براي مهاجران مانند شهر مونترال است؟قيمت مسكن و وضعيت كار در اين شهر و....؟
    با تشكر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

با سلام و تشکر از آقای ونکوور به خاطر اطلاعات بسیار ارزشمندشون
    من یک سوال از ایشون دارم
    من و همسرم هردو مهندس عمران هستیم و هم اکنون من می خواهم برای PhD اقدام کنم.
    شما از نظر کاری کدام شهر را مناسب می دانید؟
    منظورم در زمینه مهندسی عمران هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anousheh نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از آقای ونکوور به خاطر اطلاعات بسیار ارزشمندشون
    من یک سوال از ایشون دارم
    من و همسرم هردو مهندس عمران هستیم و هم اکنون من می خواهم برای PhD اقدام کنم.
    شما از نظر کاری کدام شهر را مناسب می دانید؟
    منظورم در زمینه مهندسی عمران هست
    با سلام
    ببینید، Vancouver به خاطره اینکه از بقیه شهرهای شرقی‌ Canada کوچک تره و اصولاً شهری آروم و ساکتیه به نسبته شهرهأی مثل Toronto یا Montreal ، وضعیت کاریش به خوبیه شرق Canada نیست.
    من این مطالبو تو پستهای قبلیم هم گفتم، اول باید یک جای مناسب برای زندگی‌ و خانواده پیدا کرد، میدونم که این تصمیم آسونی نیست، بعدش دنبال کار رفت،
    من از شرق Canada تا غرب اونو زندگی‌ کردم، الان میبینم که هیچ جای دیگه غیر از Vancouver نمیتونم زندگی‌ کنم و این شهر جأیه که می‌خوام بچه هام توش بررگ شن،
    حالا تو این مرحله باید دید وضعیت کار چجوریه،
    کار یک روز هست، روز دیگه ممکنه نباشه، ولی‌ خانواده انسان همیشه براش میمونه.
    این سوال رو خیلی‌‌ها میکنند که برای فلان کار یا رشته کدوم شهر بهتره، ولی‌ کمتر افرادی می‌پرسند که کدوم شهر برای بزرگ کردن بچه‌ها یا یک زندگی‌ خانوادگی مناسب تره.
    منو ببخشید، ولی‌ من خودم هم اوائل همین توری فکر می‌کردم ولی‌ الان به این نتیجه رسیدم که کار موقتی و خانواده دائمیه.

موفق باشید

Junior Member

با سلام و تشکر از جواب دلسوزانه شما دوستان
    من به سوالی داشتم اینکه شما بین 3 شهرmontreal,toronto,calgary کدوم رو انتخاب میکنید از نظر درامد بالا.وسوال دیگه اینکه اگه ورزشکار باشی چه در امد و مزایایی داره
    به فرض ورزشکار تیم ملی.
    با تشکر

با تشکر از دوستان وخصوصاً آقای ونکوور که اطلاعات مفیدی رو ارائه می کنند یک سوال داشتم:
    شما فکر نمی کنید با توجه به مسئله گرم شدن کره زمین و اتفاقاتی مانند سیل های اخیر یا طوفان کاترینا و امثالهم زندگی در جاهایی مثل ونکوور که اطراف اون رو آبهای فراوانی احاطه کرده، هر چند که آب وهوای خوبی داشته باشه، می تونه خطرات احتمالی زیادی رو در بر داشته باشه؟ خیلی دوست دارم نظر بقیه رو در این مورد بدونم و امیدوارم جواب بگیرم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)