صفحه 133 از 136 نخستنخست ... 3383123124125126127128129130131132133134135136 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,321 تا 1,330 , از مجموع 1356

موضوع: چه شهری را برای اقامت در کانادا انتخاب میکنید؟ و چرا؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : چه شهری را برای اقامت در کانادا انتخاب میکنید؟ و چرا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ahad_hasani نمایش پست ها
    سلام
    همه از سرمای اونجا صحبت میکنن.یعنی کشته هم میده تو زمستوناش از سرما؟
    امسال که 50-60 نفر از گرما در کبک فوت کردند. سرما اگر بیرون مانده باشید و یخ بزنید بله امکان مرگ هم هست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چه شهری را برای اقامت در کانادا انتخاب میکنید؟وچرا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    تاپیک خوبی را درست کردید:

هر شهری در کانادا ممکن است مزایا و معایب خودش را داشته باشد، تجربیات من راجع به شهرهای مختلف کانادا به عبارت زیر می باشد:

Vancouver
    + هوای خوب (پایین ترین تعداد روزهای سال با دمایی زیر صفر درجه در بین 20 شهر بزرگ کانادا)
    + مردم مهربان
    - گرانی اجاره مسکن (بالاترین میانگین اجاره و قیمت مسکن در بین 20 شهر بزرگ کانادا)
    - دورترین نقطه کانادا به ایران
    - میزان پایین تعداد روزهای تابش آفتاب در سال
    - وجود بی خانمان ها

Calgary
    + در آمد خوب (بالاترین میانگین درآمد در بین 20 شهر بزرگ کانادا)
    + میزان بالای تعداد روزهای آفتابی در سال
    + استاندارد بالای زندگی
    - یکی از سرد ترین شهرها بین 20 شهر بزرگ کانادا

Regina
    + بالاترین خدمات ارائه شده به مهاجرین جدید،
    + قیمت پایین مسکن
    + بالاترین تعداد روزهای آفتابی در سال در بین 20 شهر بزرگ کانادا
    + پایین ترین آمار بیکاری در بین 20 شهر بزرگ کانادا
    - سردترین شهر در بین 20 شهر بزرگ کانادا

Toronto
    + بزرگترین شهر کانادا
    + مرکز قطب صنعتی کانادا
    + نزدیکی نسبی به ایران ( پرواز مستقیم به خاورمیانه )
    - گرانی مسکن و خانه
    - زمستان سرد
    - مردم سرد

Ottawa
    + نزدیکی به سفارت ایران
    + پایین تر بودن قیمت اجاره مسکن و خانه نسبت به Toronto
    - سردتر بودن نسبت به Toronto
    - دو زبانه بودن شهر

Montreal
    + خدمات کمک آموزشی عالی
    + پایین بودن هزینه های زندگی
    - حساسیت به زبان انگلیسی
    - زمستان سخت
    سلام من تصمیم به مهاحرت دارم رشته ای ک خوندم برق الکترونیک هستش اما تو زمینه هیردرسر و مربی گری بدن سازی یا تی آر ایکس هم میتونم کار کنم به نظرتون کجا واسه من مناسب تره و امکان رشد بیشتره ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی بوعلی

سلام دوستان
    ما بعد از سالها تصمیم گرفتیم برای زندگی بیایم کانادا

1.ما از طریق خانومم رشته معماری میخایم اقامت زندگی کانادا بگیریم بعد از اتمام درس (میخایم ارشد بیایم)
    2.من به عنوان همراه میام و تخصصی ندارم کارم تهران ازاده(میخام برم کار کنم هدفم مشاور املاک هست تو کانادا) حساب کردم سال اول کلا هر کاری بکنم مثل رانندگی و فروشندگی تا امور زندگی حل بشه
    3.دنبال شهری هستیم که کار در رشته معماری راحت پیدا بشه
    4.شهری باشه که پر جنب و جوش باشه ما تهران زندگی میکنیم
    5.زیاد سرد نباشه تقریبا مثل همدان باشه نه اردبیل(تابستوناش هم خنک باشه)

دوستان با تجربه چه شهری رو پیشنهاد میدن؟

سلام دوستان ، خسته نباشید ، ممنونم به خاطر زمانی که میزارید، من قصد مهاجرت تحصیلی به کانادارو دارم ، به همراه همسرم ، معماری خوندم و میخوام یه مستر دیگه بگیرم و بعد مشغول به کار بشم، بسیاااار سرمایی هستم و به همین دلیل ترجیحم رفتن به ونکوور هست ، در مورد گرونیه مسکن در ونکوور زیاد شنیدم ، اما ظاهرا تورنتو هم همین طوره ، راستش در مورد شانس کار پیدا کردن هم چیزی نمیدونم ، با اینکه اطلاع دارم ما شاید مجبور باشیم تا مدتها کار جنرال انجام بدیم ، ولی نمیدونم کلاا ونکوور برای کار چه طور هست، و ترجیحم اینه که به شهر های کوچیک تر نرم ، آیا ونکوور مقصد مناسبی برای یه تازه وارد هست یا نه؟از نظر توان مالی ما در سطح متوسطی هستیم و برای ماه های اولیه حداکثر 1200 تا میتونیم اجاره بدیم ، در تهران زندگیه متوسطی داریم و به عبارتی سختی رو تجربه کردیم، و اینکه آیا درسته که حومه شهر ونکوور هزینه خونه مناسب تره، و اگه هست حدودش چه قدره (تصور من از حومه شهر یه چیزی هست مثل فاصله بین تهران و کرج) آیا اینطوره؟ و چه قدر در روز باید زمان بزاریم تا به شهر برسیم؟ با توجه به اینکه من الان در تهران حدودا روزی یک ساعت برای رسیدن به محل کارم توی راه هستم، و تا این حد برام قابل قبول هست ، ممنون میشم اگه دوستان تجربه ای دارن من رو راهنمایی کنن . سپاسگزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط neshat1365 نمایش پست ها
    سلام دوستان ، خسته نباشید ، ممنونم به خاطر زمانی که میزارید، من قصد مهاجرت تحصیلی به کانادارو دارم ، به همراه همسرم ، معماری خوندم و میخوام یه مستر دیگه بگیرم و بعد مشغول به کار بشم، بسیاااار سرمایی هستم و به همین دلیل ترجیحم رفتن به ونکوور هست ، در مورد گرونیه مسکن در ونکوور زیاد شنیدم ، اما ظاهرا تورنتو هم همین طوره ، راستش در مورد شانس کار پیدا کردن هم چیزی نمیدونم ، با اینکه اطلاع دارم ما شاید مجبور باشیم تا مدتها کار جنرال انجام بدیم ، ولی نمیدونم کلاا ونکوور برای کار چه طور هست، و ترجیحم اینه که به شهر های کوچیک تر نرم ، آیا ونکوور مقصد مناسبی برای یه تازه وارد هست یا نه؟از نظر توان مالی ما در سطح متوسطی هستیم و برای ماه های اولیه حداکثر 1200 تا میتونیم اجاره بدیم ، در تهران زندگیه متوسطی داریم و به عبارتی سختی رو تجربه کردیم، و اینکه آیا درسته که حومه شهر ونکوور هزینه خونه مناسب تره، و اگه هست حدودش چه قدره (تصور من از حومه شهر یه چیزی هست مثل فاصله بین تهران و کرج) آیا اینطوره؟ و چه قدر در روز باید زمان بزاریم تا به شهر برسیم؟ با توجه به اینکه من الان در تهران حدودا روزی یک ساعت برای رسیدن به محل کارم توی راه هستم، و تا این حد برام قابل قبول هست ، ممنون میشم اگه دوستان تجربه ای دارن من رو راهنمایی کنن . سپاسگزارم
    بسیار راحت میتونید از گوگل مپ استفاده کنید تا فاصله محل مورد نظرتون رو بهتون بگه .مثلا از کوکیتلام تا دان تاون 45 دقیقه هم کمتره
    ویرایش توسط PyGentleman : January 27th, 2019 در ساعت 12:11 PM

ApplyAbroad Guru

در کل ونکوور و حتی حومه آن منطقه مناسبی برای افراد تازه مهاحر که سرمایه زیاد یا شرایط خاصی ندارند از نظر اینجانب نیست. شرایط خاص هم مثلا کار تضمین شده یا داشتن فامیلهای نزدیک که بتوان روی آنها حساب کرد و نظایر آن است که فرد به همین دلایل ترجیح ویژه ای روی ونکوور و مناظق اطراف آن داشته باشد یا به لحاظ مالی دغدغه ای اصولا به نام هزینه های اولیه زندگی تا جاافتادن در حامعه کانادایی نداشته باشد. دلیل این امر هم بسیار بسیار ساده است. همه انسانها به طور طبیعی از آب و هوای معتدل استقبال می کنند و از هوای بسیار سرد گریزانند. این البته شرایط و درجات مختلفی از تطابق دارد ولی لزوما اغلب قریب به اتفاق افراد در شزایط مساوی و حتی پایین تر به این شرایط معتدل روی می آورند. افزایش رقابت در هر منطقه افزایش هزینه ها را به دنبال دارد و این مساله در مورد حومه شهرهای بزرگ نیز تا حدود زیادی صادق است. در مورد ونکوور اینگونه نیست که حومه مستقل از شهر بوده و مثلا با تابلویی به اسم به ونکوور خوش آمدید در ابتدای اتوبان ورودی به شهر مواجه شوید. بیشتر شبیه شهرهای شمالی ایران به شکل پیوسته ساخت و سازها گسترش یافته و حومه ای که از آن به نام ونکوور بزرگ یاد میشود شامل شهرهای اطراف آن اغلب به هم پیوسته و دارای سیستمهای متصل سرویس دهی است. به همین علت بخش عمده ای از جمعیت جویای کار در این شهر نیز به دلیل مسایل عمدتا قیمت و هزینه به شهرهای اطراف گرایش پیدا می کنند و این مساله باز افزایش رقابت و هزینه ها را در همین شهرهای کوچکتر نیز به دنبال دارد هرچند عملا این شهرها هم با خود ونکوور در حدود زیادی پیوسته و نزدیک به هم عمل میکنند.
    برای شروع می توان شهرهای دیگر را هم مدنظر قرار داد البته اگر به همان دلایل ذکر شده ترجیح خاصی روی ونکوور نباشد یا اینکه به دلایل بسیار خاص سرما فاکتور اساسی و تعیین کننده ترین عامل تعیین محل زندگی فرد ناشد. باز هم می توان ذکر کرد که این مساله ترجیح فردی و امری شخصی است که لزوما برای همه یکسان نیست.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

سلام وقتتون بخیر. من هم به همراه همسر و فرزندم قصد مهاجرت به کانادا از طریق ویزای تحصیلی داریم. خانم بنده هم فوق لیسانس شهرسازی دارند و میخوایم که برای یک مستر دیگه پذیرش بگیریم. میتونم بپرسم شما خودتون میخواین پذیرش بگیرین یا میخواین از طریق وکیل اقدام کنید؟ تونستین دانشگاه و استان مورد نظرتون را پیدا کنید؟ ممنون از شما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی صنایع

مقایسه بین میسیساگا و اسکاربرو؟ مزایا و معایب؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanjalali1 نمایش پست ها
    مقایسه بین میسیساگا و اسکاربرو؟ مزایا و معایب؟
    کدام به محل کارتون نزدیک تره؟ خرید خونه یا اجاره؟

Junior Member

سلام
    برای یک نفر با ارشد مهندسی عمران-سازه که با ویزای OWP وارد کانادا خواهد شد ،
    از نظر میران درامد و هزینه
    کدوم یک از شهرهای زیر رو بیشتر توصیه می کنید ؟
    1- کلگری
    2- ونکوور
    3- تورونتو
    4- اتاوا
    5- منیتوبا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)