صفحه 23 از 136 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728293031323373123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 1356

موضوع: چه شهری را برای اقامت در کانادا انتخاب میکنید؟ و چرا؟

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

پیش فرض پاسخ : چه شهری را برای اقامت در کانادا انتخاب میکنید؟وچرا؟

سلام

واقعا هزینه ها در ونکوور بالاتر از استانهای دیگه هست؟ و کار پیدا کردن هم سخت تره؟؟ ممنون میشم راهنمایی فرمایید.

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط immigrant_sh نمایش پست ها
    سلام

واقعا هزینه ها در ونکوور بالاتر از استانهای دیگه هست؟ و کار پیدا کردن هم سخت تره؟؟ ممنون میشم راهنمایی فرمایید.
    بله واقعا هزینه ها بالاتره و کار پیدا کردن هم سخت تره ... بیشتر یک شهر ثروتمندنشینه...
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    بله واقعا هزینه ها بالاتره و کار پیدا کردن هم سخت تره ... بیشتر یک شهر ثروتمندنشینه...
    توی ونکوور تا اونجا که من تحقیق کردم و ته و توی سایت های قیمت رو درآروردم، هزینه های جانبی زندگی زیادتره (مثل بیمه و مالیات و...) اما هزینه های اصلی زندگی نه تنها خیلی بیشتر نیست، بلکه یه چیزائیش کمتر هم هست
    مهمترین هزینه برای یه تازه وارد که فکر کنم اجاره خونه باشه، توی ونکوور نسبت به یه شهری مثل تورنتو کمتر هست که بیشتر نیست! (این رو با زیر و رو کردن mls و craigslist و kijiji و کلی سایت دیگه دارم می گم، مگر اینکه قیمتهای این سایتها نتونه نماینده واقعی قیمت ها باشه!)

اما از همه اینها که بگذریم، 2-3 صفحه قبل یه دوستی یه مطلبی گفت که برق از کله من پرید!!
    یعنی چی که میان تو خیابون مسلسل میگیرن مردم رو میکشن؟ مگه سیسیله؟!!!
    تو رو خدا یکی که ساکن ونکووره بیاد این مطلب رو تکذیب کنه تا من پس نیفتادم!

دوستان از هر نوع اطلاعاتی (به جز اطلاعات موجود در ویکی‏پدیا) در ارتباط با شهر Hamilton در Ontario استقبال می‏شود...

نقل قول نوشته اصلی توسط pekhart نمایش پست ها
    دوستان از هر نوع اطلاعاتی (به جز اطلاعات موجود در ویکی‏پدیا) در ارتباط با شهر Hamilton در Ontario استقبال می‏شود...
    من از چند نفر که مک مستر میرن شنیدم که شهر خیلی جالبی برای زندگی نیست و بیشتر یک شهر کارگری هست. بیشتر ایرانی هایی که تو همیلتون کار دارن معمولن یا Burlington زندگی می کنن یا Dundas. من خودم همیلتون نرفتم ولی اینکه یک شهر کارگری هست رو چندین بار از بچه های اونجا شنیدم حالا نمی دونم واقعن مشکل خاصی داره یا نه
    I will not say I failed 1000 times, I will say that I discovered there are 1000 ways that can cause failure.
    Thomas Edison

من 3 سال هست که کلگری زندگی می کنم و اصلا ندیدم هوای آلوده ای داشته باشه.
    وضع اشتغال خیلی عالیه و حقوق ها بالاست.
    برای من که اهوازی هستم هوای خیلی بدی داره(زمستان بسیار طولانی و سرد و خشک).
    شهر بزرگی هست ولی خلوت و night life خوبی نداره.
    من سن دیگو امریکا بودم برای 10 روز و اگه میشد حتما به سن دیگو می رفتم برای زندگی.
    If you fail to plan,you plan to fail

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط kbigdelysh نمایش پست ها
    من 3 سال هست که کلگری زندگی می کنم و اصلا ندیدم هوای آلوده ای داشته باشه.
    وضع اشتغال خیلی عالیه و حقوق ها بالاست.
    برای من که اهوازی هستم هوای خیلی بدی داره(زمستان بسیار طولانی و سرد و خشک).
    شهر بزرگی هست ولی خلوت و night life خوبی نداره.
    من سن دیگو امریکا بودم برای 10 روز و اگه میشد حتما به سن دیگو می رفتم برای زندگی.
    درسته که استانداردهای زندگی توی کانادا خیلی بالاست ولی از لحاظ تفریحی آمریکا با کانادا اصلا قابل مقایسه نیست
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

در مورد okanagan نزدیک ونکوور کسی اطلاعاتی داره؟ چقدر با ونکوور فاصله داره و شهریتش چطوره و تا چه اندازه کوچیکه؟ امکاناتش چطوره و برای زندگی چظوره؟ با تشکر
    شروع پروسه در دمشق:11 اپریل 2006-UL از طرف ورشو: 2سپتامبر 2010-ارسال مدارک: 15سپتامبر و تکمیلی 5 اکتبر
    دریافت مدیکال: 29 اکتبر 2012- رسیدن مدیکال به لندن: 8 نوامبر-pr: Feb 8, 2013 دریافت ویزا: 12 فوریه 2013

ببخشید در مورد شهر kelowna هم اگر اطلاعی دارید ممنون میشم.
    شروع پروسه در دمشق:11 اپریل 2006-UL از طرف ورشو: 2سپتامبر 2010-ارسال مدارک: 15سپتامبر و تکمیلی 5 اکتبر
    دریافت مدیکال: 29 اکتبر 2012- رسیدن مدیکال به لندن: 8 نوامبر-pr: Feb 8, 2013 دریافت ویزا: 12 فوریه 2013

خوب جواب سوالهام رو که نگرفتم ولی می خواستم یک سری تجربه هام رو برای دوستان در مورد تورنتو بگم:
    من حدود یک ماه هست که با ویزای ویزیتوری به تورنتو آمدم و احتمالاً تا یک سال آینده اینجا بمونم ولی تجربه ای که دارم اینه که خصوصاً برای خانواده های بچه دار یا نوجوان و حتی جوان دار خود تورنتو اصلاً انتخاب خوبی نیست. تورنتو شده پر از مهاجر که اونها بسیاری از عقده ها و فرهنگ های بد و غلطشون رو هم همراه با خودشون به اینجا آوردند. البته می گن تورنتو از اولش هم همینطور بوده به هر حال نمی دانم ولی این چیزی که من می بینم اصلاً محل سالمی نیست و خیلی از کسانی که روی بچه ها و خانواده حساس هستند به اطراف تورنتو برای زندگی رفته اند برای یک زندگی سالم تر و بهتر و شاید بگم برای بعضی خصوصیاتی که یکی مثل من از خارج از کشور آمدن به دنبالش هست! بعضی حتی حاضرند هزینه های بیشتر و رفت و آمد را هم به این خاطر تحمل کنند. در تورنتو کانادایی اصل که من به ندرت دیدم. اما در عوض می تونید یک ایران دیگه اینجا پیدا کنید و از شیر مرغ تا جان آدمیزاد ایرانی پیدا میشه و اصلاً با زبان کاملاً ضعیف هم می تونید نیاز های خودتون رو برطرف کنید. هر جا می رید می بینید چند تا ایرانی دارن با هم حرف می زنند. کلاس خیلی از جوان های اینجا اینه که یک لیوان مشروب دستشون بگیرند و یک سیگار هم گوشه لبشان. خیلی ها هم که علف می کشند و اصلاً بسیاری در خانه ها می کارند و زیاد عیب نمی دانند. به هر حال شاید بعضی از نظرات من را دوستان قبول نداشته باشند و شاید من خیلی زود قضاوت کرده باشم ولی بالشخصه اگر امکان رفتن به شهر های کوچک تر برام باشه البته اگر زمانی پرونده مهاجرتمان به جایی برسه شهر های کو چک تر را به نان سنگک و بربری و گوجه سبز تورنتو ترجیح می دم. راستی اینو هم نگفتم که بعضی از ایرانی های اینجا هم به نظر می اید که از آسمان به زمین آمده اند!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)