صفحه 3 از 136 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1356

موضوع: چه شهری را برای اقامت در کانادا انتخاب میکنید؟ و چرا؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کلگری بهترین شهر کانادا

سلام میشه لطفا بگین در کلگری متوسط درامد ماهانه برای 1 نفر که مهاجرت هم داشته باشه چقدر میشه؟
    هزینه اجاره 1 سوییت یا 1 آپارتمان متوسط برای 1نفر در این شهر چقدر؟
    حمل و نقل هم کمی توضیح بدین؟ و همچنین میخواستم ببینم شرایط کار چطور هست؟
    من فوق لیسانس محیط زیست دارم.
    خیلی خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط saberi_ar_eng نمایش پست ها
    استان کلگری به دلایل زیر بسیار مناسب است
    1- گرفتن مهاجرت با 1 سال اقامت
    2- نفت خیز بودن و حضور سرمایگزاران بسیار بزرگ از آمریکا و کانادا و .... که زمینه برای کار و پول دار شدن رو فراهم می کنه
    3- بیشترین میزان تابش آفتاب رو در کانادا در کلگری هست
    ولی یک عیب بزرگ داره:
    1- شهر کلگری جون می واسه ی homesick شدن و خودکشی و....! بسیار خشک و غمناک است
    سلام

من منظورتونو در رابطه با عیب اونجا نفهمیدم ...میشه واضحتر توضیح بدید !!!!

ممنون
    فايل نامبر فدرال : نوامبر 2010
    صدور مدیکال: 2جولای 2013
    پاس رکویست :30 سپتامبر 2013

I came to calgary a couple of days ago. it is one of the most beautiful cities Ive ever met. Its like a paradise specifically during the summer.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

پیش فرض پاسخ : چه شهری را برای اقامت در کانادا انتخاب میکنید؟وچرا؟

سلام دوستانی که در لندن و ویندزور هستند لطفا اطلاعات جدید در مورد زندگی و کار بدهند
    ویرایش توسط Mehdi79 : May 16th, 2013 در ساعت 09:45 AM دلیل: حذف ایمیل

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دکتری، مدیریت دولتی- سیاست‌گذاری بخش عمومی- دا

نقل قول نوشته اصلی توسط خاطره نمایش پست ها
    سلام میشه لطفا بگین در کلگری متوسط درامد ماهانه برای 1 نفر که مهاجرت هم داشته باشه چقدر میشه؟
    هزینه اجاره 1 سوییت یا 1 آپارتمان متوسط برای 1نفر در این شهر چقدر؟
    حمل و نقل هم کمی توضیح بدین؟ و همچنین میخواستم ببینم شرایط کار چطور هست؟
    من فوق لیسانس محیط زیست دارم.
    خیلی خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید.
    عزیز جان به این لینک برو به راحتی تعداد زیادی خونه باعکس و آدرس و ... پیدا می‌کنی بعدش با گوگل استریت می‌تونی به راحتی با دادن آدرس جای دقیق اون و نزدیکی به وسایل ارتباط جمعی و امکانات اطرافش رو بررسی کنی.
    http://calgary.viewit.ca/vwdefault.aspx
    اطلاعات برای شهرهای دیگ رو هم می‌تونی از همین سایت بگیری.
    خیلی راهگشاست.
    شاد باشی
    کدها: 0213؛ امتیاز: 69 ؛ آخرین وضعیت: در انتظار PR
    سیدنی (ارسال: 2010/06/19 فایل نامبر اول: 23-10-2010)
    دمشق (ارسال: 2010/12/27 فایل نامبر دوم:28-02-2011)
    آنکار ا ( آغاز پروسس: 12-03-2013، انجام مدیکال: 15-10-2014)

Junior Member

بهترین شهر برای زندگی‌ ونکور.
    من از شرق کانادا تا غرب کانادا تو اکثر شهرها زندگی‌ کردم و می‌تونم بگم ونکور بهترینه

اگر کسی‌ سؤالی در رابطه با زندگی‌ در ونکور داره لطفا بپرسه.
    من می‌تونم هر اطلاعاتی‌ که بخواهید بهتون بدم.
    ویرایش توسط Pearson : August 23rd, 2010 در ساعت 07:25 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط vancouver نمایش پست ها
    بهترین شهر برای زندگی‌ ونکور.
    من از شرق کانادا تا غرب کانادا تو اکثر شهرها زندگی‌ کردم و می‌تونم بگم ونکور بهترینه

اگر کسی‌ سؤالی در رابطه با زندگی‌ در ونکور داره لطفا بپرسه.
    من می‌تونم هر اطلاعاتی‌ که بخواهید بهتون بدم.
    با سلام
    ما مدت ها هست دنبال کسی مثل شما می گشتیم
    ممنون می شم تجربیاتتان را به ما در میان بگذارید.
    با توجه به اینکه شما در شهرهای دیگر کانادا هم زندگی کرده اید و می توانید مقایسه درستی داشته باشید ممنون می شوم نظرتان را راجع به انتقادهایی که در رابطه با زندگی در ونکوور مطرح می شود بیان نمایید:
    1. پایین ترین دستمزد و پایین ترین حداقل دستمزد در بین 10 استان کانادا در بریتیش کلمبیا وجود دارد
    البته گفته می شود خیلی از مالیاتهایی که در استانهای دیگر وجود دارد در این استان نیست
    2. کمترین میزان تابش نور خورشید در بین شهرهای بزرگ کانادا
    3. گرانی مسکن، بالاترین میانگین سالهای لازم برای خرید مسکن توسط یک فرد شاغل نسبت به دستمزدش
    این عدد در ونکوور به 7 سال می رسد در صورتیکه در شهرهای دیگر 3 سال هست
    4. وجود افراد بی خانمان، شاید یکی از علت هاش دمای نسبتاً مناسب این شهر در مقایسه با شهرهای دیگر کانادا باشد
    5. وجود ساختمان هایی با معماری قدیمی، البته منظور ویلا های سوپر شیک WEST VANCOUVER نیست
    6. برای فارکس کارها بدترین استان کانادا می باشد به دلیل اینکه در این استان این بیزینس ممنوع می باشد
    ویرایش توسط Pearson : August 23rd, 2010 در ساعت 08:03 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    با سلام
    ما مدت ها هست دنبال کسی مثل شما می گشتیم
    ممنون می شم تجربیاتتان را به ما در میان بگذارید.
    با توجه به اینکه شما در شهرهای دیگر کانادا هم زندگی کرده اید و می توانید مقایسه درستی داشته باشید ممنون می شوم نظرتان را راجع به انتقادهایی که در رابطه با زندگی در ونکوور مطرح می شود بیان نمایید:
    1. پایین ترین دستمزد و پایین ترین حداقل دستمزد در بین 10 استان کانادا در بریتیش کلمبیا وجود دارد
    البته گفته می شود خیلی از مالیاتهایی که در استانهای دیگر وجود دارد در این استان نیست
    2. کمترین میزان تابش نور خورشید در بین شهرهای بزرگ کانادا
    3. گرانی مسکن، بالاترین میانگین سالهای لازم برای خرید مسکن توسط یک فرد شاغل نسبت به دستمزدش
    این عدد در ونکوور به 7 سال می رسد در صورتیکه در شهرهای دیگر 3 سال هست
    4. وجود افراد بی خانمان، شاید یکی از علت هاش دمای نسبتاً مناسب این شهر در مقایسه با شهرهای دیگر کانادا باشد
    5. وجود ساختمان هایی با معماری قدیمی، البته منظور ویلا های سوپر شیک WEST VANCOUVER نیست
    6. برای فارکس کارها بدترین استان کانادا می باشد به دلیل اینکه در این استان این بیزینس ممنوع می باشد

اینهم نظر من راجع سوالاتی که کرده بودید.
    ۱- درسته که پائین‌ترین حد اقل دستمزد در بریتیش کلمبیا ۸ دلار و انتاریو بیشترین با ۱۰.۲۵ ولی‌ این اختلاف فقط در آمار و ارقامه ، در عمل کار فرماها برای جذب نیروی کار باید پول بیشتری به کار گرا‌هاشون بپردازند. و در ضمن این همه ایرانی‌ که با مدرک تحصیلی بالا به اینجا میایند فقط شاید مجبور باشند برای مدته کوتاهی‌ اینجا با حد اقل دستمزد کار کنند ، و به محض پیدا کردنه کار تخسسیشون از حد اقل دستمزد جدا میشند و به اندازهٔ تحصیلاتشون حقوق میگیرند.
    من اینو که نوشتید هدیگل حقوق تو بریتیش کلمبیا هستو قبول ندارم، برای یک متخصص همه جای کانادا تقریبا برابره، با این تفاوت که تو آلبرتا برای مثل شما مالیات کمتری میپردازید.
    ۲- تابش نور خورشید در ونکور از شهرهای دیگر کانادا کم تر است ولی‌ تعداد روزأی که میتوانید از منزل براحتی خارج شوید و به قدم زدن بپردازید بیشتر است. هوای معتدل بنظر من دا روحیه تاثیر بیشتری داره، برای مثال در ادمونتون من ۸ ماه از سال مجبور بودم تمام تفریهتم رو داخل مال‌ها برنامهریزی کنم ولی‌ در ونکور تقریبا هر ۳۶۵ روز سال رو میتونید با آرامش از خونه بیرون بروید.
    ۳- قیمت خانه در ونکور بدلیله شرایطه آب و هوایی از شهر‌های دیگه گران تره و راه حال مبارزه باهاش زندگی‌ در حاشیه شهر هست چون ونکور یکی‌ از بهترین ترانزیت عمومی‌ دنیا رو داره و رفت و آمد به سادگی‌ انجام میشه، ترافیکش هم نسبت به شهر هایی مثل تورنتو کم تره.
    ۴- آمار سال ۲۰۱۰ بی‌ خانمنها به شرح زیره، تورنتو ۵۰۰۰ ، وکوور ۲۵۰۰، دلیل اینکه بیخانمنهی ونکور سر زبانها هستند اینه که بیخانمنهی ونکور در یک گسمته شهر متمرکز شده اند و خیلی‌ قابل دیدن هستند، در صورتی‌ که تو شهرهای دیگه مثل ادمونتون، کلگری و تورنتو در سطح شهر پخش شده اند.
    توجه داشته باشید که بی‌ خانمنها آدمهای کاملا بی‌ آزار و قابل احترامی هستند، شما حتا از وسط محلشون هم ردّ بشید کسی‌ امکان نداره که مزاحمتون بشه.
    ۵- منظورتون رو از وجود خانه‌های قدیمی ونکور متوجه نمیشوم، همه شهر‌های کانادا محله‌های قدیمی دارند که حامل تاریخ اون شهر هستند، و این به نظره من نکته منفی‌ محسوب نمیشه، حومه شهر ونکور اکثرا نوساز و با استنداردهای جدید تر ساخته شده.
    ۶- منظورتون رو از فارکس متوجه نمیشام، منظورتون تریدینگ هست؟ لطفا بیشتر توضیح بدین.

امیدوارم این اطلاعات بدردتون بخوره.
    فقط اینو بگم که ممکنه ادمونتون یا کلگری موقیت کاری بهتری رو برای مهاجرین تازه وارد داشته باشند ولی‌ آب و هوای سرد برای ما ایرانی‌‌ها زیاد خوشایند نیست.
    یکی‌ از راه‌های موفقیت برای تازه واردین اینه که از شهر‌های کوچک شروع کنند و بعد از پیدا کردن تجربه لازم به جائی‌ که واقعا دلشون می‌خواد برند و اونجا رو برای زندگیه دائمی انتخاب کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط vancouver نمایش پست ها
    اینهم نظر من راجع سوالاتی که کرده بودید.
    ۱- درسته که پائین‌ترین حد اقل دستمزد در بریتیش کلمبیا ۸ دلار و انتاریو بیشترین با ۱۰.۲۵ ولی‌ این اختلاف فقط در آمار و ارقامه ، در عمل کار فرماها برای جذب نیروی کار باید پول بیشتری به کار گرا‌هاشون بپردازند. و در ضمن این همه ایرانی‌ که با مدرک تحصیلی بالا به اینجا میایند فقط شاید مجبور باشند برای مدته کوتاهی‌ اینجا با حد اقل دستمزد کار کنند ، و به محض پیدا کردنه کار تخسسیشون از حد اقل دستمزد جدا میشند و به اندازهٔ تحصیلاتشون حقوق میگیرند.
    من اینو که نوشتید هدیگل حقوق تو بریتیش کلمبیا هستو قبول ندارم، برای یک متخصص همه جای کانادا تقریبا برابره، با این تفاوت که تو آلبرتا برای مثل شما مالیات کمتری میپردازید.
    ۲- تابش نور خورشید در ونکور از شهرهای دیگر کانادا کم تر است ولی‌ تعداد روزأی که میتوانید از منزل براحتی خارج شوید و به قدم زدن بپردازید بیشتر است. هوای معتدل بنظر من دا روحیه تاثیر بیشتری داره، برای مثال در ادمونتون من ۸ ماه از سال مجبور بودم تمام تفریهتم رو داخل مال‌ها برنامهریزی کنم ولی‌ در ونکور تقریبا هر ۳۶۵ روز سال رو میتونید با آرامش از خونه بیرون بروید.
    ۳- قیمت خانه در ونکور بدلیله شرایطه آب و هوایی از شهر‌های دیگه گران تره و راه حال مبارزه باهاش زندگی‌ در حاشیه شهر هست چون ونکور یکی‌ از بهترین ترانزیت عمومی‌ دنیا رو داره و رفت و آمد به سادگی‌ انجام میشه، ترافیکش هم نسبت به شهر هایی مثل تورنتو کم تره.
    ۴- آمار سال ۲۰۱۰ بی‌ خانمنها به شرح زیره، تورنتو ۵۰۰۰ ، وکوور ۲۵۰۰، دلیل اینکه بیخانمنهی ونکور سر زبانها هستند اینه که بیخانمنهی ونکور در یک گسمته شهر متمرکز شده اند و خیلی‌ قابل دیدن هستند، در صورتی‌ که تو شهرهای دیگه مثل ادمونتون، کلگری و تورنتو در سطح شهر پخش شده اند.
    توجه داشته باشید که بی‌ خانمنها آدمهای کاملا بی‌ آزار و قابل احترامی هستند، شما حتا از وسط محلشون هم ردّ بشید کسی‌ امکان نداره که مزاحمتون بشه.
    ۵- منظورتون رو از وجود خانه‌های قدیمی ونکور متوجه نمیشوم، همه شهر‌های کانادا محله‌های قدیمی دارند که حامل تاریخ اون شهر هستند، و این به نظره من نکته منفی‌ محسوب نمیشه، حومه شهر ونکور اکثرا نوساز و با استنداردهای جدید تر ساخته شده.
    ۶- منظورتون رو از فارکس متوجه نمیشام، منظورتون تریدینگ هست؟ لطفا بیشتر توضیح بدین.
    امیدوارم این اطلاعات بدردتون بخوره.
    فقط اینو بگم که ممکنه ادمونتون یا کلگری موقیت کاری بهتری رو برای مهاجرین تازه وارد داشته باشند ولی‌ آب و هوای سرد برای ما ایرانی‌‌ها زیاد خوشایند نیست.
    یکی‌ از راه‌های موفقیت برای تازه واردین اینه که از شهر‌های کوچک شروع کنند و بعد از پیدا کردن تجربه لازم به جائی‌ که واقعا دلشون می‌خواد برند و اونجا رو برای زندگیه دائمی انتخاب کنند.
    خیلی ممنون از اطاعان مفیدتان
    بله منظور از فارکس همان e-trading بر روی ارزهای خارجی می باشد که دولت بریتیش کلمبیا آن را ممنوع کرده

ممکنه یک کمی هم درباره اختلاف فرهنگی بین شهرهای مختلف کانادا اگر تجربه ایی دارید بفرمایید.
    گفته می شود که مردم ونکوور به مراتب خوش اخلاق تر و خوش برخورد تر از مردم تورنتو می باشند.
    یادم هست چند سال پیش تبلیغی در بیل بوردی در ونکوور باعث جر و بحث زیادی شد. در روی این تبلیغ عکس نوشیدنی وجود داشت که در کنار آن نوشته شده بود سردتر از مردم تورنتو!
    به نظر شما این موضوع چقدر واقعیت دارد؟

این هم عکسش:

ویرایش توسط Pearson : August 24th, 2010 در ساعت 07:29 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    خیلی ممنون از اطاعان مفیدتان
    بله منظور از فارکس همان e-trading بر روی ارزهای خارجی می باشد که دولت بریتیش کلمبیا آن را ممنوع کرده

ممکنه یک کمی هم درباره اختلاف فرهنگی بین شهرهای مختلف کانادا اگر تجربه ایی دارید بفرمایید.
    گفته می شود که مردم ونکوور به مراتب خوش اخلاق تر و خوش برخورد تر از مردم تورنتو می باشند.
    یادم هست چند سال پیش تبلیغی در بیل بوردی در ونکوور باعث جر و بحث زیادی شد. در روی این تبلیغ عکس نوشیدنی وجود داشت که در کنار آن نوشته شده بود سردتر از مردم تورنتو!
    به نظر شما این موضوع چقدر واقعیت دارد؟
    فارکس در بریتیش کلمبیا ممنوع نیست ، فقط قوانیه سخت تاری داره، برای مثل شخص باید به عنوان اینوستمنت دیلرز رجیستر شوند و این باعث میشه درصد سود برای همچنین معاملاتی کمتر بشه،

در مرده فرهنگ کلا شهر‌های کوچک با جمعیت کمتر مردمان مهربان تری دارند، در ادمونتون یک راننده تاکسی اهل پاکستان منو برای چند روز مجانی‌ کمک کرد تا جایی برای اجاره پیدا کنم.این فرهنگرو شما تو شهرهای بزرگ تر نمیبینید.
    این تبلیغو یادم میاد، مردم همه شهرها کلا صلح تالاب هستند و از هر گونه درگیری میخواند دور بمونند، این موضوع هم تو اخبار مطرح شد و مردم بر این عقیده بودند که باید برداشته بشه،
    اگه با پیر مردهیی کانادائی ساکن ونکور صحبت کنید، اونا تنها مردمی هستند که از مردم شارژ کانادا خوششون نمیاد و فکر میکنند فرانسوی‌ها همه چی‌ رو دارند کنترل میکنند.
    ویرایش توسط Pearson : August 24th, 2010 در ساعت 09:46 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)