صفحه 32 از 136 نخستنخست ... 22232425262728293031323334353637383940414282132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 1356

موضوع: چه شهری را برای اقامت در کانادا انتخاب میکنید؟ و چرا؟

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : چه شهری را برای اقامت در کانادا انتخاب میکنید؟وچرا؟

در مورد آلودگی هوا هم من زیاد در منطقه نورت یورک متوجه نشدم ولی آلودگی صوتی تا دلتون بخواد. بوق ماشین ها که هست ولی مهمترین چیزی که آدم آزار میده آژیر آمبولانس ها و ماشین های آتش نشانی است که تقریبا هر ده دقیقه یکبار وقت و بی وقت شب و نصف شب و صبح و ظهر و بطور کلی در تمام ساعات روز می شنوید. حالا آژیر به کنار، بی انصاف یه بوقی رو ماشینای آتش نشانی نصب کردند دقیقا عین بوق کشتی وقتی میزنه ساختمونا میلرزه. من که هر موقع این صدا رو می شنوم کلی دعاشون می کنم.
    افتتاح پرونده: ژوئیه 2005 دمشق
    دریافت ویزا: مارس 2011 ورشو

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan110 نمایش پست ها
    در مورد آلودگی هوا هم من زیاد در منطقه نورت یورک متوجه نشدم ولی آلودگی صوتی تا دلتون بخواد. بوق ماشین ها که هست ولی مهمترین چیزی که آدم آزار میده آژیر آمبولانس ها و ماشین های آتش نشانی است که تقریبا هر ده دقیقه یکبار وقت و بی وقت شب و نصف شب و صبح و ظهر و بطور کلی در تمام ساعات روز می شنوید. حالا آژیر به کنار، بی انصاف یه بوقی رو ماشینای آتش نشانی نصب کردند دقیقا عین بوق کشتی وقتی میزنه ساختمونا میلرزه. من که هر موقع این صدا رو می شنوم کلی دعاشون می کنم.
    صداي ماشين آتش نشاني واقعا آزاردهنده است ولي جاي بسي خوشحالي است كه سريع به داد آدم مي رسند. ما يك بار دقيقا دو دقيقه بعد از تماس اونارو تو آپارتمانمون داشتيم.

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

دوستان کلگری رو هم فراموش نکنین. تشریف بیارین این ورا در خدمت باشیم، مشتری میشین
    من تو کانادا به جز کلگری، ونکوور و تورنتو رو دیدم و از همه بیشتر از همین کلگری خوشم اومد. کلا از "ظواهر" به نظرم اومد وضع زندگی و درآمد ها بالاتر هست تو آلبرتا و کلگری. مثلا داون تاون تورنتو من هوم.لس و کسی که مدل ایران کنار خیابون دراز کشیده و پول جمع میکنه خیلی زیاد دیدم. کار جنرال اینجا که فراوونه و کار تخصصی هم زیاد سخت نیست پیدا کردنش. سرما رو هم اسمش به نظرم بد در رفته و خیلی سرد نیست (یا حداقل با لباس مناسب سردتون نمیشه --- یه کانادا گوس میخرین، با یه تیشرت میپوشین و تو بدترین هوا گرمتون هم میشه). هوا بیشتر اوقات آفتابی هست، حتی زمستون و این واسه من که از ابر و بارون اسکاتلند فرار کردم، خیلی مثبته. یه خوبی مخصوص کلگری هم باد شینوک هست که وسط زمستون یهو میاد و تو 2 ساعت دما رو 20 درجه زیاد میکنه. من شکر خدا شکایت خاصی از کلگری ندارم
    در نهایت، هر جای کانادا برین، یه خوبی داره و یه بدی. مثلا ونکوور هواش خوبه از نظر دما، اما همیشه ابری و بارونیه. کلگری سردتر هست اما آفتابی. هرجا کار پیدا کردین برین
    ویرایش توسط yasinhajizadeh : July 6th, 2012 در ساعت 01:28 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Management (Erasmus University Rotterdam

آقای Yasin Hajizadeh ممکنه بفرماپید ابری و بارانی بودن هوا در ونکوور حالت لندن رو داره که افسرده کنندست یا هلند که رمانتیکه !؟
    ویرایش توسط Mojola : July 6th, 2012 در ساعت 01:59 AM

Member
    رشته و دانشگاه

بله احسان جان اینها پول خوبی برای این دوره ها از دولت میگیرند اما بالاخره در ماههای اول بهتره آدم بجای اینکه خونه بشینه از حداکتر امکانات استفاده کنه شاید یه نکته + عایدمون بشه Just the same as Welcome Center / YMCA, lots of people are working there and receive salary but actually there are not doing something special for us

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

نظر شخصی من اینه که هوای ابری رومانیک نیست. من فقط 1 هفته آمستردام بودم که 2 روزش یادمه هوا ابری بود و مثل همون لندن و اسکاتلند خودمون بود و من رومنسی توش ندیم (البته شاید چون مجرد هستم و شاید متاهل بودم و چتری و بارونیو و پیاده روی 2 نفره، رومنس هم پیدا میکردم). به هر حال من ترجیح میدم وقتی زمستون از پنجره بیرون رو نگاه می کنم هوا آفتابی بدون ابر و -30 باشه تا این که بارونی و ابری +5

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojola نمایش پست ها
    ممکنه بفرماپید ابری و بارانی بودن هوا در ونکوور حالت لندن رو داره که افسرده کنندست یا هلند که رمانتیکه !؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojola نمایش پست ها
    نام این برنامه منتوریگ هست و با کمک دولت کانادا از طرف ایرانیان - کانادپیان برگزار میشه شما باید ابتدا درخواست شرکت در کلاسها و رزومتونو برای آقای مهندس حسن زاده ایمیل کنید ایشان تاپید کرده و شما را به آقای مهندس چنگیز صدر معرفی میکنند این کلاسها حدود ۵-۶ جلسه هر سه هفته شنبه ها در نزدیکی ایستگاه مک نیکل تشکیل میشه البته دوره ایکه ما شرکت کردیم همه تخصصها با هم بودیم و چون بیشتر مهندس بودیم اطلاعات بیشتر در زمینه پی انج و اینا بود اما شما میتونین شرکت کنید در آخر شما رو به هم رشته خودتون لینک میکنند
    hroozan@yahoo.com
    ممنونم
    مي خواستم مطمئن بشم اين هم از اون دسته كلاس ها و برنامه هايي است كه پول بي زبون را از دولت مي گيرند و در نهايت حداكثر بازدهيشون ١٠-٢٠ درصد بيشتر نيست. فقط نمي دونم چطور به دولت آمار مي دند كه روز به روز تعدادشون بيشتر هم مي شه!!

Member
    رشته و دانشگاه

sorry if I'm wrong but it was what I heard during my 2 months envolvemet in Energy Industry and travelled to 18 cities around Ontario because of Ontario Going Green Program (It's the same for Ontario but it doesn't mean all cities has the same pollution it's like prevention somehow) and I've read a lot in internet some like this

Air pollution costs Ontario more than $1 billion a year

Toronto, June 27, 2000 - Air pollution will cost
    Ontario's health-care system and economy more than $1 billion and result in
    approximately 1,900 deaths this year, reports the Ontario Medical Association.

source: http://www.sustreport.org/news/airpollution.html
    It's from 2000 now is worse even streets are gettin full of cars like Tehran and busses no place to sit during rush hours
    even my Neighbour's grand child who's less than 4 years old has gotlonge cancer and My roomate who has been living here for 20 years has Asthma

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اولا مطابق جدول خودتون که آلبرتا بسیار آلوده تر از انتاریو ست و وضعیت ونکوور هم بدتر از تورنتو نباشه بهتر نیست. ثانیا ارائه کردن اطلاعات بدون هیچ مرجع مقایسه نتیجه اش صرفا گمراه کردن خواننده مطلب است. اگرهمین نتایجی را که ارائه کردید در مقایسه با متوسط رایج شهرهای امریکای شمالی بگذارید با رجوع به مقاله زیر روشن میشود که تورنتو بسیار هوای تمیزتری از اکثر شهرهای هم رده اش در امریکای شمالی دارد:

http://www.thestar.com/news/gta/arti...merican-cities

بر اساس مقاله بالا:

- مقدار نیتروژن اکساید یعنی همین جدولی که شما اشاره کردید در هوای تورنتو در حدود نصف مقدار متوسط شهر های بزرگ امریکای شمالی و در بین 27 شهر بزرگ امریکا و کانادا دومین شهر تمیز از این نظر به شمار میرود.

-مقدار CO2 هوای تورنتو از تمام شهرهای بزرگ دیگر امریکای شمالی پائینتر بوده است و از این نظر تورنتو در صدر جدول قرار گرفته است.

-از نظر کلی وضعیت محیط زیست تورنتو در بین 27 شهر در رده نهم قرار گرفته است.

اینهم مقاله دیگری که این مقایسه را در سطح جهان انجام میدهد. محض اطلاع آلوده ترین شهر جهان در زمان این مطالعه که شهر اهواز خودمان باشد تراکم ذرات معلق اش 29 برابرتورنتو بوده است (که البته غبارهای سال گذشته در خوزستان احتمالا دلیل اصلی بوده اند) و شهرهای کانادا در مجموع سومین کشور با هوای تمیز جهان بوده اند.

http://www.cbc.ca/news/health/story/...who-ahvaz.html

در نتیجه اگر هوای کانادا بنظرتان آلوده میرسد واقعا متاسفانه جای دیگری روی کره زمین نیست که چندان بهتر باشد

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    ممنونم
    مي خواستم مطمئن بشم اين هم از اون دسته كلاس ها و برنامه هايي است كه پول بي زبون را از دولت مي گيرند و در نهايت حداكثر بازدهيشون ١٠-٢٠ درصد بيشتر نيست. فقط نمي دونم چطور به دولت آمار مي دند كه روز به روز تعدادشون بيشتر هم مي شه!!
    ظاهرا دولت برای بازدهی بودجه نمیده بلکه براساس افرادی که شرکت می کنند بودجه میده برای همینه که شما وقتی به یکی از این موسسات مراجعه می کنید مدرک مهاجرت شما رو می گیرند و به دولت می دهند و شما هم ظاهرا حق ندارید از خدمات بیش از یک موسسه استفاده کنید. و فقط هم در یک دوره سه ماهه می توانید از خدماتشون بهره مند شوید. خلاصه الان این موسسات به ظاهر کمک به تازه واردین مثل قارچ داره رشد می کنه و بیزنس خوبیه شما ببینید چقدر از این راه نون می خورند البته خوب خدمات ناچیزی هم ارائه می کنند اما سیستمشون اشکال داره و پول حیف و میل میشه. بعضی از اینا دو ماه وقت شما رو صبح تا بعد از ظهر می گیره و بعدشم شش هفته بیگاری و بعدشم میری خونه میشینی و دور باطل رزومه فرستادن. خیلی از این جاب دیولوپرا یک سری شرکت رو می شناسن در آخر هر دوره یه عده رو می فرستن اون یارو صاحب شرکت هم از خداشه یه عده میان مفت و مجانی براش کار می کنن. به یکی از دوستای من یارو بعد شش هفته گفته بود اگه بخوای میتونی دوره پلیسمنت رو ادامه بدی ولی از پول خبری نیست!! بعد هم آمار میدن آره ما در پایان دوره نود درصد رو براشون پلیسمنت پیدا کردیم و بودجه ما رو بدین
    افتتاح پرونده: ژوئیه 2005 دمشق
    دریافت ویزا: مارس 2011 ورشو

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan110 نمایش پست ها
    ظاهرا دولت برای بازدهی بودجه نمیده بلکه براساس افرادی که شرکت می کنند بودجه میده برای همینه که شما وقتی به یکی از این موسسات مراجعه می کنید مدرک مهاجرت شما رو می گیرند و به دولت می دهند و شما هم ظاهرا حق ندارید از خدمات بیش از یک موسسه استفاده کنید. و فقط هم در یک دوره سه ماهه می توانید از خدماتشون بهره مند شوید. خلاصه الان این موسسات به ظاهر کمک به تازه واردین مثل قارچ داره رشد می کنه و بیزنس خوبیه شما ببینید چقدر از این راه نون می خورند البته خوب خدمات ناچیزی هم ارائه می کنند اما سیستمشون اشکال داره و پول حیف و میل میشه. بعضی از اینا دو ماه وقت شما رو صبح تا بعد از ظهر می گیره و بعدشم شش هفته بیگاری و بعدشم میری خونه میشینی و دور باطل رزومه فرستادن. خیلی از این جاب دیولوپرا یک سری شرکت رو می شناسن در آخر هر دوره یه عده رو می فرستن اون یارو صاحب شرکت هم از خداشه یه عده میان مفت و مجانی براش کار می کنن. به یکی از دوستای من یارو بعد شش هفته گفته بود اگه بخوای میتونی دوره پلیسمنت رو ادامه بدی ولی از پول خبری نیست!! بعد هم آمار میدن آره ما در پایان دوره نود درصد رو براشون پلیسمنت پیدا کردیم و بودجه ما رو بدین
    متاسفانه همين طوره وگرنه با يك آمارگيري كاملا مشخص مي شه چند درصد كار پيدا كرده اند و جالبه كه به هر طريق كه شده سعي مي كنند در طول اين دوره شما را اونجا نگه دارند.
    اما من حاضرم شش ماه هم رايگان براشون كار كنم تا سابقه كار به دست بيارم و خيلي بده كه ازشون مي شنوم بايد به كلينيك پول بدي و براشون رايگان كار كني تا سابقه كار پيدا كني!!
    در ضمن اين شركت ها كه فرموديد علاوه بر دريافت كار مجاني، بعضا از دولت عايدي هم دريافت مي كنند. جسارتا هم از آخور مي خورند هم از توبره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)