صفحه 33 از 136 نخستنخست ... 23242526272829303132333435363738394041424383133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 1356

موضوع: چه شهری را برای اقامت در کانادا انتخاب میکنید؟ و چرا؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Management (Erasmus University Rotterdam

پیش فرض پاسخ : چه شهری را برای اقامت در کانادا انتخاب میکنید؟وچرا؟

ولکام سنتر که انگلیسی منو ۷ داد نتونستم از کلاسای زبانشون استفاده کنم فرانسم ایران ۸ ترم خوندم گفتن نداریم می خواستم ایمپروو کنم
    اصلا یه دونه کارم به من پیشنهاد نکردن با اینکه یه مدرک مستر از اروپا داشتم اون موسسم که برای خانه پیدا کردنه که یه دونه خونم برام پیدا نکرد انقد که شعار میدن
    آدم اینارو میبینه یاد ایران خودمون میفته که چقدر الکی بیت المالو خرج میکردن به عناوین مختلف کمک به شهروندان من که در ایران عامل چهارم شهرداری ها بودم

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد معماری دانشگاه شهید بهشتی

بله من هم مثل شما تو لندینگ اولیه هر 3 تا شهری که اشاره کردید رو دیدم و به غیر از موارد فوق که بخوبی عنوان کردید
    به مالیات کمتر و همینطور بنزین و ملک ارزونتر روهم اضافه کنید که با توجه به امکان کارپیدا نکردن تو سال اول این خودش یه جور مدیریت مخارجه
    من هم احتمالا آوریل سال آینده میام کلگری و ایشالا ایرانی های اونجا رو افزایش میدیم !
    بامید دیدار
    نقل قول نوشته اصلی توسط yasinhajizadeh نمایش پست ها
    دوستان کلگری رو هم فراموش نکنین. تشریف بیارین این ورا در خدمت باشیم، مشتری میشین
    من تو کانادا به جز کلگری، ونکوور و تورنتو رو دیدم و از همه بیشتر از همین کلگری خوشم اومد. کلا از "ظواهر" به نظرم اومد وضع زندگی و درآمد ها بالاتر هست تو آلبرتا و کلگری. مثلا داون تاون تورنتو من هوم.لس و کسی که مدل ایران کنار خیابون دراز کشیده و پول جمع میکنه خیلی زیاد دیدم. کار جنرال اینجا که فراوونه و کار تخصصی هم زیاد سخت نیست پیدا کردنش. سرما رو هم اسمش به نظرم بد در رفته و خیلی سرد نیست (یا حداقل با لباس مناسب سردتون نمیشه --- یه کانادا گوس میخرین، با یه تیشرت میپوشین و تو بدترین هوا گرمتون هم میشه). هوا بیشتر اوقات آفتابی هست، حتی زمستون و این واسه من که از ابر و بارون اسکاتلند فرار کردم، خیلی مثبته. یه خوبی مخصوص کلگری هم باد شینوک هست که وسط زمستون یهو میاد و تو 2 ساعت دما رو 20 درجه زیاد میکنه. من شکر خدا شکایت خاصی از کلگری ندارم
    در نهایت، هر جای کانادا برین، یه خوبی داره و یه بدی. مثلا ونکوور هواش خوبه از نظر دما، اما همیشه ابری و بارونیه. کلگری سردتر هست اما آفتابی. هرجا کار پیدا کردین برین
    NOC: 2151 Doc sent :Mar 07th, 2011 CIO Received:Mar 14th, 2011PER:Apr 11th,2011Transfer to Warsaw:May 2nd,2011
    In Process:
    Jun 29th,2011Meds email:Nov 25th,2011Meds done:Nov 30th,2011Meds rcvd by London:Dec 07th,2011
    ECAS(Meds results rcvd): Jan 1st,2012 Pass Request: Apr 3rd,2012 Decision Made: Apr 26th,2012Pass Received: May 7th,2012

نقل قول نوشته اصلی توسط ebiabdi_m79 نمایش پست ها
    بله من هم مثل شما تو لندینگ اولیه هر 3 تا شهری که اشاره کردید رو دیدم و به غیر از موارد فوق که بخوبی عنوان کردید
    به مالیات کمتر و همینطور بنزین و ملک ارزونتر روهم اضافه کنید که با توجه به امکان کارپیدا نکردن تو سال اول این خودش یه جور مدیریت مخارجه
    من هم احتمالا آوریل سال آینده میام کلگری و ایشالا ایرانی های اونجا رو افزایش میدیم !
    بامید دیدار
    ای
    سلام دوستان ما هم داریم بهتون ملحق میشیم ان شاا... اواخر تابستون .ما در شهرهای تورنتو .منترال .ونکوور و کلگری دوست واشنا داریم ولی با صحبت با اونا و راهنمایی شما عزیزان در این فروم تصمیم داریم بیایم اونجا.به امید خدا.

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

دوستان کلگری رو هم فراموش نکنین. تشریف بیارین این ورا در خدمت باشیم، مشتری میشین
    من تو کانادا به جز کلگری، ونکوور و تورنتو رو دیدم و از همه بیشتر از همین کلگری خوشم اومد. کلا از "ظواهر" به نظرم اومد وضع زندگی و درآمد ها بالاتر هست تو آلبرتا و کلگری. مثلا داون تاون تورنتو من هوم.لس و کسی که مدل ایران کنار خیابون دراز کشیده و پول جمع میکنه خیلی زیاد دیدم. کار جنرال اینجا که فراوونه و کار تخصصی هم زیاد سخت نیست پیدا کردنش. سرما رو هم اسمش به نظرم بد در رفته و خیلی سرد نیست (یا حداقل با لباس مناسب سردتون نمیشه --- یه کانادا گوس میخرین، با یه تیشرت میپوشین و تو بدترین هوا گرمتون هم میشه). هوا بیشتر اوقات آفتابی هست، حتی زمستون و این واسه من که از ابر و بارون اسکاتلند فرار کردم، خیلی مثبته. یه خوبی مخصوص کلگری هم باد شینوک هست که وسط زمستون یهو میاد و تو 2 ساعت دما رو 20 درجه زیاد میکنه. من شکر خدا شکایت خاصی از کلگری ندارم
    در نهایت، هر جای کانادا برین، یه خوبی داره و یه بدی. مثلا ونکوور هواش خوبه از نظر دما، اما همیشه ابری و بارونیه. کلگری سردتر هست اما آفتابی. هرجا کار پیدا کردین برین
    سلام مجدد دوست من

کلی این چند روزه اذیتتون کردما!!!

لطف میکنید کمی در مورد هزینه های اجاره خونه و کیفیت اونها کمی اطلاعات بهمون بدید؟ و همینطور در مورد امنیت کلگری و ادمونتون. ممنونم میشم.

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

سلام، خواهش می کنم.

قیمت خیلی بستگی داره که کجا بگیرین. کاندو 1 خوابه بین 700-1500 و 2 خوابه بین 800 تا 2000 تا من دیدم. تاون هاوس و هاوس 3 خوابه از 1200 تا شروع میشه تقریبا. من از ادمونتون اطلاع دقیقی ندارم اما کلگری به صورت کلی خیلی شهر امنی هست و خیلی هم خونوادگی

نقل قول نوشته اصلی توسط immigrant_sh نمایش پست ها
    سلام مجدد دوست من

کلی این چند روزه اذیتتون کردما!!!

لطف میکنید کمی در مورد هزینه های اجاره خونه و کیفیت اونها کمی اطلاعات بهمون بدید؟ و همینطور در مورد امنیت کلگری و ادمونتون. ممنونم میشم.

دوست عزیز برای به دست آوردن اطلاعات تقریبی در مورد مبلغ اجاره منزل در شهرهای مختلف از سایتهای اینترنتی استفاده کنین.
    با کلید واژه rent apartment یا کلمات مشابه به اضافه اسم شهر مورد نظر جستجو کنین اطلاعات خوبی پیدا میکنین.
    به طور خاص برای ادمونتون یه لینک به صورت پیغام خصوصی براتون گذاشتم.

Senior Member fanta آواتار ها

توی کلگری سعی کنید تو محله Forest Lawn (ترجیحا NE)خونه نگیرید. یه موضوع دیگه که من تجربه شو دارم ولی دلیل علمیش رو نمیدونم اینه که مواقعی که باد شینوک تو زمستون میاد مثلا دمای هوا از 30- میشه 10- که خوب خیلی خوبه اما برای من که تو ایران میگرن خفیف داشتم خیلی سردرد میاره از همکارای کانادایی هم پرس و جو کردم ظاهرا دلیلش تغییر ناگهانی فشار هوا هست و برای سردرد هم مسکن پیشنهاد کردن اما راه حل قطعی نداره.
    Don't feed the trolls

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

بله درست گفته اند. در تورنتو نيز اين حالت گاهي اتفاق مي افتد و كلا تغيير فشار در برخي افراد ايجاد سردرد مي كند.

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

کلا NW و SW قسمت های خوبه شهر هستن. NE بیشتر شبیه بمبی هست

نقل قول نوشته اصلی توسط fanta نمایش پست ها
    توی کلگری سعی کنید تو محله Forest Lawn (ترجیحا NE)خونه نگیرید. یه موضوع دیگه که من تجربه شو دارم ولی دلیل علمیش رو نمیدونم اینه که مواقعی که باد شینوک تو زمستون میاد مثلا دمای هوا از 30- میشه 10- که خوب خیلی خوبه اما برای من که تو ایران میگرن خفیف داشتم خیلی سردرد میاره از همکارای کانادایی هم پرس و جو کردم ظاهرا دلیلش تغییر ناگهانی فشار هوا هست و برای سردرد هم مسکن پیشنهاد کردن اما راه حل قطعی نداره.

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

کلا NW و SW قسمت های خوبه شهر هستن. NE بیشتر شبیه بمبی هست
    سلام مجدد
    تابستون ها هوا چجوریه؟؟ چون شنیدم تورنتو شرجی میشه تابستون!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)