صفحه 4 از 136 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1356

موضوع: چه شهری را برای اقامت در کانادا انتخاب میکنید؟ و چرا؟

پیش فرض پاسخ : چه شهری را برای اقامت در کانادا انتخاب میکنید؟وچرا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vancouver نمایش پست ها
    فارکس در بریتیش کلمبیا ممنوع نیست ، فقط قوانیه سخت تاری داره، برای مثل شخص باید به عنوان اینوستمنت دیلرز رجیستر شوند و این باعث میشه درصد سود برای همچنین معاملاتی کمتر بشه،

در مرده فرهنگ کلا شهر‌های کوچک با جمعیت کمتر مردمان مهربان تری دارند، در ادمونتون یک راننده تاکسی اهل پاکستان منو برای چند روز مجانی‌ کمک کرد تا جایی برای اجاره پیدا کنم.این فرهنگرو شما تو شهرهای بزرگ تر نمیبینید.
    این تبلیغو یادم میاد، مردم همه شهرها کلا صلح تالاب هستند و از هر گونه درگیری میخواند دور بمونند، این موضوع هم تو اخبار مطرح شد و مردم بر این عقیده بودند که باید برداشته بشه،
    اگه با پیر مردهیی کانادائی ساکن ونکور صحبت کنید، اونا تنها مردمی هستند که از مردم شارژ کانادا خوششون نمیاد و فکر میکنند فرانسوی‌ها همه چی‌ رو دارند کنترل میکنند.
    آیا در بریتیش کلمبیا هم قیمت اجناس در فروشگاه ها و مغازه ها قیمت بدون تکس می باشد و در هنگام خرید پای صندوق تکس آن محاسبه می شود؟؟؟؟؟؟؟
    من واقعاً نمی توانم همچین موضوعی را هضم کنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    آیا در بریتیش کلمبیا هم قیمت اجناس در فروشگاه ها و مغازه ها قیمت بدون تکس می باشد و در هنگام خرید پای صندوق تکس آن محاسبه می شود؟؟؟؟؟؟؟
    من واقعاً نمی توانم همچین موضوعی را هضم کنم.
    بله، این مساله در کشورهأی از قبیل انگلستان و آمریکا هم وجود دارد.
    علت اصلیه این مساله اینست که شرکتها معمولان در شهرهای مختلف شعبه دارند و مالیات در هر شهری و ایالتی‌ متفاوت است، این مساله فقط به فروشنده و شرکتهای بزرگ کمک می‌کند که حساب و کتاب‌هایشان راحت تر نگهداری شود.

سلام دوست خوب vancouver عزیز
    ممنون از وقتی که می ذارید و اطلاعات خوبتون
    من هم با نظر شما موافقم که اب و هوا خیلی رو روحیه اثر داره مخصوصا ما ایرونی ها که عادت به اب و هوای معتدل داریم.
    سوال من در مورد حدود قیمت اجاره آپارتمان تو ونکووره ؟ گفته بودید حومه شهر مناسبتره ... رفت و آمد از حومه به مرکز شهر هزینه بر نیست؟
    از لحاظ کاریابی ونکوور یا تورنتو کدوم بهتره؟ اگه ممکنه یه مقایسه هم با کلگری بکنید. ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nikizirak2005 نمایش پست ها
    سلام دوست خوب vancouver عزیز
    ممنون از وقتی که می ذارید و اطلاعات خوبتون
    من هم با نظر شما موافقم که اب و هوا خیلی رو روحیه اثر داره مخصوصا ما ایرونی ها که عادت به اب و هوای معتدل داریم.
    سوال من در مورد حدود قیمت اجاره آپارتمان تو ونکووره ؟ گفته بودید حومه شهر مناسبتره ... رفت و آمد از حومه به مرکز شهر هزینه بر نیست؟
    از لحاظ کاریابی ونکوور یا تورنتو کدوم بهتره؟ اگه ممکنه یه مقایسه هم با کلگری بکنید. ممنون
    از نظر هزینه اجاره، کلگری از همه این سه شهر ارزان تر ، تورنتو و ونکور از نظر اجاره تقریبا مساوی هستند،
    شما توی کالگری یک آپارتمان بسیار مناسب میتونید با ۸۰۰ دلار اجاره کنید، تورنتو هدودد ۱۲۰۰ تا ۱۳۰۰ دلار و ونکور هم به همین صورت، البته این قیمته حاشیه شهره، رفت و آامد تو کلگری خیلی‌ راحت تر است.
    تورنتو با داشتنه سیستم قطار زیرزمینی سیستم خیلی‌ خوبی‌ داره ولی‌ از نظر زمانی‌ سفر‌ها خیلی‌ طولانی‌ تر میباشد.
    ونکور سیستم بث و قطاره هوایی داره که دقت زمانیشون خیلی‌ معررف است، به علت کوچک بودن شهر ونکور رفت و آمد توش بسیار راحت تر است،

از نظر کار یابی‌، کاملا به رشته کاریتون بستگیی داره،
    نظر شخصیه من اینه که اول باید تصمیم گرفت کجا زندگی‌ کرد و کار با صبر و پشکار به دنبالش میاد

Member shahroo1970 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری( آزاد مرکزی)

از نظر هزینه اجاره، کلگری از همه این سه شهر ارزان تر ، تورنتو و ونکور از نظر اجاره تقریبا مساوی هستند،
    شما توی کالگری یک آپارتمان بسیار مناسب میتونید با ۸۰۰ دلار اجاره کنید، تورنتو هدودد ۱۲۰۰ تا ۱۳۰۰ دلار و ونکور هم به همین صورت، البته این قیمته حاشیه شهره، رفت و آامد تو کلگری خیلی‌ راحت تر است.
    تورنتو با داشتنه سیستم قطار زیرزمینی سیستم خیلی‌ خوبی‌ داره ولی‌ از نظر زمانی‌ سفر‌ها خیلی‌ طولانی‌ تر میباشد.
    ونکور سیستم بث و قطاره هوایی داره که دقت زمانیشون خیلی‌ معررف است، به علت کوچک بودن شهر ونکور رفت و آمد توش بسیار راحت تر است،

از نظر کار یابی‌، کاملا به رشته کاریتون بستگیی داره،
    نظر شخصیه من اینه که اول باید تصمیم گرفت کجا زندگی‌ کرد و کار با صبر و پشکار به دنبالش میاد
    میشه لطفا در مورد نقاط و محله های مختلف شهر کمی توضیح دهید و نیز چند محله در حومه را هم نام ببرید ممنون میشم اخه من توی راهنمای شهر ونکور محله های مختلف دیدم مثل surrey , richmond ایا این محله ها حومه هستند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahroo1970 نمایش پست ها
    میشه لطفا در مورد نقاط و محله های مختلف شهر کمی توضیح دهید و نیز چند محله در حومه را هم نام ببرید ممنون میشم اخه من توی راهنمای شهر ونکور محله های مختلف دیدم مثل surrey , richmond ایا این محله ها حومه هستند؟

به لینک پائین توجه کنید، میتونید تمام شهرهای حومه ونکور رو ببینید.

http://www.metrotown.info/canada-vancouver/index.html

در مورد تفاوت بین هزینه‌های زندگی‌ هر چه که از شهر ونکور دور تر میشوید قیمت خریده خانه و اجاره پائین تر است.

جمعیت richmond رو اکثرا چینی‌‌ها تشکییل داده اند.

surrey و delta محل تجمع هندی هاست و آمار دزدی و مشکلات اجتماعی توش بیشتره و تقریبا از همه قسمتها ونکور برای زندگی‌ ارزان تر.

North و west ونکور رو اکثرا ایرانی‌ها اشغال کردند.

تعدادی ایرانی‌ در coquitlam هم مستقر شودند، West و north ونکور گران‌ترین مناطقه حومه ونکور هستند.

Burnaby از مناطقه خوبه و دسترسیش به همه جأ بسیار آسان است.

به لینک پائین توجه کنید، میتونید تمام شهرهای حومه ونکور رو ببینید.

http://www.metrotown.info/canada-vancouver/index.html
    در مورد تفاوت بین هزینه‌های زندگی‌ هر چه که از شهر ونکور دور تر میشوید قیمت خریده خانه و اجاره پائین تر است.
    جمعیت richmond رو اکثرا چینی‌‌ها تشکییل داده اند.
    surrey و delta محل تجمع هندی هاست و آمار دزدی و مشکلات اجتماعی توش بیشتره و تقریبا از همه قسمتها ونکور برای زندگی‌ ارزان تر.
    North و west ونکور رو اکثرا ایرانی‌ها اشغال کردند.
    تعدادی ایرانی‌ در coquitlam هم مستقر شودند، West و north ونکور گران‌ترین مناطقه حومه ونکور هستند.
    Burnaby از مناطقه خوبه و دسترسیش به همه جأ بسیار آسان است.
    آيا آب و هواي ونكوور را مي شود با شهرهاي شمالي ايران مقايسه كرد و يا اين مقايسه صحيحي نمي باشد
    از نظر شرجي بودن هوا و طبعيت و ميزان بارندگي آن

اين صحبت را به اين دليل گفتم كه اكثر ايرانيها آب هواي اروپا را مانند شمال ايران مي دانند در صورتيكه اين آب و هوا كاملاً متفاوت است،‌ در اروپا رطوبت هوا مانند شمال ايران نيست كه مثلاً‌ حتي رخت خوابها خيس شوند و يا هوا اصلاً شرجي نمي باشد

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

چند روز یه خانم مسن که سالها تو مونترال زندگی کرده میگفت به چند تا w اعتماد نکنید
    woman and wether ... مثلا تا چند روز پیش اینجا بقدری گرم و مرطوب بود عرق میریختم یهو در عرض 24 ساعت دما 15 درجه افت کرد و اکثر مردم کاپشن پوشیدند

کلا اب و هوای اینجا اصلا قابل مقایسه با ایران نیست من که زمستان اینجا ندیدم ولی قدیمیها میگن خیلی سخته و دما تا -40 هم میرسه
    و دیگه کسی چیزی را در فریزر نمیگذاره چون فریزر گرمتر از بیرونه
    حالا ببینم چی میشه میتونم تا اخر زمستان زنده بمونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    آيا آب و هواي ونكوور را مي شود با شهرهاي شمالي ايران مقايسه كرد و يا اين مقايسه صحيحي نمي باشد
    از نظر شرجي بودن هوا و طبعيت و ميزان بارندگي آن

اين صحبت را به اين دليل گفتم كه اكثر ايرانيها آب هواي اروپا را مانند شمال ايران مي دانند در صورتيكه اين آب و هوا كاملاً متفاوت است،‌ در اروپا رطوبت هوا مانند شمال ايران نيست كه مثلاً‌ حتي رخت خوابها خيس شوند و يا هوا اصلاً شرجي نمي باشد

هوای ونکور بسیار متعادل است، رطوبت هوا در گرم‌ترین هفتهای سال که حدود July و August میباشد هم محسوس نیست.
    چارت پائین دمای هوا رو در ماههای سال نشان میدهد.

بد‌ترین زمستانی که من شاهدش بودم فقط شبها درجه حرارت به ۵- و ۶- میرسید ولی‌ معمولان بالای سفره.
    در زمستان معمولا شاهد یک یا ۲ برف هستید که معمولاً بد از ۲، ۳ روز با اضافه شدن حرارت و باران تمام برف‌ها ناپدید میشوند.
    من دمای ۳۰- و ۴۰ هم در Calgary و Edmonton دیده‌ام و باور کنید که کار واقعا مشکلییه، مخصوصاً اگه خانواده کودک هم داشته باشند.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

اگر امكان دارد كمي از سيستم گرمايي خانه ها در كانادا و تفاوت آن در استانهاي مختلف بفرماييد؟
    مثلاً آيا سيستم گرمايي در آلبرتا با بريتيش كلمبيا تفاوت دارد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)