صفحه 52 از 136 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1356

موضوع: چه شهری را برای اقامت در کانادا انتخاب میکنید؟ و چرا؟

پیش فرض پاسخ : چه شهری را برای اقامت در کانادا انتخاب میکنید؟ و چرا؟

من از چله‌ی زمستون اومدم اینجا و الان هم بهاره و به اصطلاح فصل پر بارون! تو زمستون بود که یهو مثلن یه هفته آفتاب نشه، ولی همه‌ش هم بارون نمیومد و بیشتر ابری بود هوا
    الان هم ک از 7 روز هفته الان اقلن 4-5 روزش آفتابیه و کاملن صافه!
    نمی‌دونم این شایعات از کجا آب می‌خوره
    ولی من که از آب و هوای ونکوور خیلی راضیم!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    من از چله‌ی زمستون اومدم اینجا و الان هم بهاره و به اصطلاح فصل پر بارون! تو زمستون بود که یهو مثلن یه هفته آفتاب نشه، ولی همه‌ش هم بارون نمیومد و بیشتر ابری بود هوا
    خیلی خوبه که با هوا خوشحالی هدی جان. البته تقریبا بهار و کل تابستونش خوبه ولی در کل من از طولانی بودن ابر و بارونی بودن هوا ناراضیم، خیلی هم شنیدم که مردم مینالن، اونروز که یه آقای کانادایی میگفت خیلی ها اینجا واثه ابری بودنش افسرده میشن منم کلا دارم جمع میکنم برم آمریکا. چند وقت پیشا تو اتوبوس بعد از اینکه بعد مدتها یه لحظه آفتاب از زیر ابر زد بیرون راننده میگفت " don't be alarmed guys, it's just the sun! nothing else". البته اینم مثل مسائل دیگه سلیقه ایه. یا به قول دوستم حداقل مزیتش اینه که باعث میشه قدر خورشید رو بدونیم.
    Culture lives in everything we do

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering - Senior Software Developer

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    منم خیلی خوشحالم که اینطور با دید رضایت و لذت نگاه میکنی هدی جان. در کل روحیه و اخلاق و رفتارت نشون از یه فردی داره که فوق العاده انعطاف پذیره و من مطمئنم نه تنها در ونکوور بلکه هر شهر دیگه ای هم بودی سختی ها رو راحت تحمل میکردی و با زیبایی ها شاد بودی و لذت میبردی. چیزی که فکر میکنم لازمه مهاجرته. حالا که اومدیم و قراره اینجا زندگی کنیم اگه با این دید نگاه نکنیم فقط فرسایش روح و جسم همراهمون خواهد بود. اینجاها میشه از همون هوای سرد و برفی هم لذت برد. شهرهایی که سردن و برفشون بیشتر یه موقع هایی مه زیبایی دارن که واقعا دیدنش هم لذت بخشه. آواز مرغای دریایی پس از یه روز سرد و برفی وقتی کمی آفتاب میزنه و یا کمی نم بارون میزنه اونقدر روح نوازه که آدم دلش نمیاد یه لحظه شو از دست بده. موارد زیاده برای دیدن و لذت بردن کافیه دیدمونو اینطور کنیم

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد نرم افزار - شهید بهشتی

من یه سوال داشتم ، آیا میشه تو تورنتو کار کرد اما اطراف تورنتو زندگی کرد، با توجه به اینکه هزینه اجاره خونه تو شهرهای نزدیک ارزونتره آیا سیستم حمل و نقل اونقدر قوی هست که بشه تو اطراف زندگی کرد اما هر روز برای کار اومد تورنتو و برگشت مثل تهران و کرج مثلا؟ نمی دونم سوالم مربوط به این تاپیک میشه یا نه شرمنده.
    اقدام استانی : اپریل 2012 / تایید: سپتامبر 2012 (اونتاریو) / ارسال برای فدرال :16اکتبر2012 / فایل نامبر : 5 دسامبر 2012/ مدیکال : 4 اپریل2013/انجام مدیکال : 10 اپریل / پاس ریکوئست : 11 دسامبر/ لند : 18 ژانویه2014
    اطلاعات متقضیان فدرال نامینیت شده توسط استان

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ardvisoor نمایش پست ها
    من یه سوال داشتم ، آیا میشه تو تورنتو کار کرد اما اطراف تورنتو زندگی کرد، با توجه به اینکه هزینه اجاره خونه تو شهرهای نزدیک ارزونتره آیا سیستم حمل و نقل اونقدر قوی هست که بشه تو اطراف زندگی کرد اما هر روز برای کار اومد تورنتو و برگشت مثل تهران و کرج مثلا؟ نمی دونم سوالم مربوط به این تاپیک میشه یا نه شرمنده.
    بله میشه. چرا نشه. خیلی ها همین کار رو میکنن. خود تورنتو چندان بزرگ نیست. کلان شهر تورنتو هست که بزرگه و مثل تهران و ری و شهر های اطراف در هم ادغام شده و جای دورتر خونه بگیرید 1-2 ساعت باید تو راه باشید تا به محل کارتون برسید.

Senior Member mehran23 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ardvisoor نمایش پست ها
    دوست عزيز بايد به يه نكته توجه كنيد. درسته كه اين امر امكان پذيره ولي غير از عامل زمان كه نكته مهميه و ممكنه هر روز سه يا چهار ساعت وقت شما تو حركت بگذره نكته مهم ديگه هزينه است كه قضي رو خيلي نسبت به ايران عوض ميكنه. وقتي يه بليط اتوبوس ساده حدود سه دلاره و بنزين كه ليتري حدود يك و سه دهم دلار ممكنه اضافه هزينه اي كه مجبور ميشيد بديد به مراتب بيشتر از اختلاف كرايه خونه باشه كه از اول به نظر نمياد و بعد اين واقعيت تلخ خودشو نشون ميده و قراردادم كه يكساله و تا آخرش مجبور به پرداخت. كلا بهتره اول كار مشخص بشه بعد محل زندگي حتي الامكان نزديكتر به اون با رعايت ساير جوانب. شاد باشيد.

Junior Member mahsam آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق دیپلم حسابداری

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran23 نمایش پست ها
    مهسا جان
    همونطور كه خودت بهتر ميدوني كار بر اساس نوع تخصص فرق ميكنه مثلا بريتيش كلمبيا با اونكه كارخونجات و صنعتش نسبت به انتاريو و ... كمتره ولي واسه رشته محيط زيست و GIS و كلا منابع طبيعي كار مناسبتره. كلا يك ششم كاراي كانادا تو انتاريوه، صنعت نفت و گاز تو آلبرتا. من كلا اعتقاد دارم كانادا چهار پنج شهرش جالبه و ارزش تلاش داره، البته اين نظر شخصيمه. آب و هواي ونكوور و اطراف خيلي سرد نميشه ولي بارون فراوونش خودش معضلي ميتونه باشه واسه آدمايي كه دوست ندارن و رطوبت و بارون و كمبود آفتاب اذيتشون ميكنه. بنظرم ونكوور واسه يه مهاجر تازه وارد جاي خوبي نيست و بهتره شخص اول يكي دو سال جاي ديگه جا بيفته و بعد كه تجربه كار كانادايي پيدا كرد بره اونجا اگه دوست داره. نظر شخصي من روي تورنتو هست ولي اگه يه مدت معقولي كار پيدا نشد بسته به رشته و تخصص به جاي ديگه يا شهرهاي كوچكتر اطراف انتاريو ميشه رفت. ببخشيد سوالتون خيلي سخته و به قول هنرپيشه دوست داشتني راههاي رسيدن به خدا به اندازه تمام انسانهاست. هر كسي يه نسخه داره كه به درد كس ديگه اي شايد نخوره. اميدوارم كه همه هموطناي عزيزم بتونن كاراي خوب خوب گير بيارن و اينهمه تلاششؤن واسه مهاجرت منجر به موفقيت و زندگي خوشي بشه.
    بسیار ممنون . خیلی سخت میشه ادم همه چی رو یک جا پیدا کنه
    رشته ی همسر من کامپیوتر (سخت افزار و شبکه) هستش به نظرتون کجا بهتر کار پیدا میشه براش ؟

ممنون از اینکه راهنمایی می کنید
    ویرایش توسط M1KE : April 17th, 2013 در ساعت 10:15 PM دلیل: ترکیب پست ها

Senior Member mehran23 آواتار ها

تا جایی که من متوجه شده واسه سخت افزار کمی قضیه مشکله. یعنی مشکلتر از برنامه نویسی و شبکه و ...، اکثرا سیستمهاشون خاص و یکپارچه هست و انحصاری. من فکر کنم بهترین کار اینه که توی موتورهای جستجوی کار اسم رشته رو وارد کنن و ببینند که کدوم مناطق عنوان شغلهای بیشتری هست. بهر تقدیر امیدوارم هم شما و هم همسر محترمتون کارهای خوب و مناسبی پیدا کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsam نمایش پست ها
    بسیار ممنون . خیلی سخت میشه ادم همه چی رو یک جا پیدا کنه
    رشته ی همسر من کامپیوتر (سخت افزار و شبکه) هستش به نظرتون کجا بهتر کار پیدا میشه براش ؟
    شهر های بزرگ بیشتر دنبال این نوع کار باشید (تورنتو، مونتریال، ونکوور و کلگری) ولی در هر حال خودتون رو محدود نکنید و هر جا کار پیدا شد بروید.

Junior Member mahsam آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق دیپلم حسابداری

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran23 نمایش پست ها
    تا جایی که من متوجه شده واسه سخت افزار کمی قضیه مشکله. یعنی مشکلتر از برنامه نویسی و شبکه و ...، اکثرا سیستمهاشون خاص و یکپارچه هست و انحصاری. من فکر کنم بهترین کار اینه که توی موتورهای جستجوی کار اسم رشته رو وارد کنن و ببینند که کدوم مناطق عنوان شغلهای بیشتری هست. بهر تقدیر امیدوارم هم شما و هم همسر محترمتون کارهای خوب و مناسبی پیدا کنید.
    با این حساب شبکه بهتره . بازم ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)