صفحه 54 از 136 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 1356

موضوع: چه شهری را برای اقامت در کانادا انتخاب میکنید؟ و چرا؟

Member
    رشته و دانشگاه
    برق- قدرت

پیش فرض پاسخ : چه شهری را برای اقامت در کانادا انتخاب میکنید؟ و چرا؟

سلام دوستان
    به نظر شما كدو شهر و آب و هوا خطر home seek شدنش بيشتره؟ منظورم آب و هواي باروني( مثل ونكوور) يا سرد ( مثل كلگري يا تورنتو).
    اصلا" تورنتو و كلگري آب و هواش يه جوره يا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط babak54 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به نظر شما كدو شهر و آب و هوا خطر home seek شدنش بيشتره؟ منظورم آب و هواي باروني( مثل ونكوور) يا سرد ( مثل كلگري يا تورنتو).
    اصلا" تورنتو و كلگري آب و هواش يه جوره يا نه؟
    بستگی داره تو چه فصلی بیاین... مثلن حتی همون ونکوور که همه می‌گن بارونیه و غیره و ذلک، الان نزدیک یه ماهه که کلن 3-4 روز بارونی داشته و باقیش آفتابی و گرم و عالی بوده!
    فک نکنم توی زمستون، کانادا هیچ‌جای چندان خوشایندی داشته باشه! با اینکه ما خودمون تو زمستون اومدیم و باز هم کلی روزای آفتابی داشتیم... ولی دیگه اگر خیلی از بارون فراری هستین، باید به برف رضایت بدین

Member
    رشته و دانشگاه
    برق- قدرت

ممنون از پاسختون
    اتفاقا" اونقدر كه با برف و سرماش مشكل داريم با بارون مشكلي نداريم! پس سعي كنيم اواخر بهار مثلا" June بيايم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    بستگی داره تو چه فصلی بیاین... مثلن حتی همون ونکوور که همه می‌گن بارونیه و غیره و ذلک، الان نزدیک یه ماهه که کلن 3-4 روز بارونی داشته و باقیش آفتابی و گرم و عالی بوده!فک نکنم توی زمستون، کانادا هیچ‌جای چندان خوشایندی داشته باشه! با اینکه ما خودمون تو زمستون اومدیم و باز هم کلی روزای آفتابی داشتیم... ولی دیگه اگر خیلی از بارون فراری هستین، باید به برف رضایت بدین

ممنون از پاسختون
    اتفاقا" اونقدر كه با برف و سرماش مشكل داريم با بارون مشكلي نداريم! پس سعي كنيم اواخر بهار مثلا" June بيايم؟
    تو ماه جون که همه جا هوا خوبه... منتها یه سری جاها میدونم که هوای گرم هم تو تابستون دارن
    خودم تجربه ش رو ندارم، اما شنیدم که تو ونکوور اصلن گرمای شدید یا شرجی نداریم

Senior Member

ممنون از پاسختون
    باید کامل از قبل تکلیفتون رو با خودتون مشخص کرده باشید، یا بارون یا برف! که بعدا پشیمون نشید. من خودم بارون رو انتخاب کردم اما گاهی انقدر از ابر و بارون خسته میشم که میگم ای بابا کاش برف رو انتخاب کرده بودم! بعدش یه رابطه معکوسی هست بین بارون و سرما یعنی وقتی که بارون نمیاد سوز هوا بیشتر میشه که البته اگه خیلی سرمایی نباشید مشکلی نخواهد بود. بهار و تابستون بیایید که دیگه خیلی کمتره بارونش.
    Culture lives in everything we do

نقل قول نوشته اصلی توسط mina7 نمایش پست ها
    بعدش یه رابطه معکوسی هست بین بارون و سرما یعنی وقتی که بارون نمیاد سوز هوا بیشتر میشه که البته اگه خیلی سرمایی نباشید مشکلی نخواهد بود. بهار و تابستون بیایید که دیگه خیلی کمتره بارونش.
    دقیقن! اینجا وقتی بارون میاد اینقدر هوا معتدل و خوب می‌شه که با یه لباس سبک هم می‌شه بیرون رفت
    اما مثلن امروز که آفتابیه، اینقدر باد میاد که من با شال و کلاه رفتم بیرون... قشنگ Real Feel دما، 4-5 درجه پائین‌تر از دمای واقعیه

Member
    رشته و دانشگاه
    برق- قدرت

والا تكليفم با برف و بارون مشخصه! اما آيا پيدا كردن كار در اولويت هست يا آب و هوا، نمي دونم! آيا اگه من برم يه جايي كه نه خودم و نه خانوادم آب و هواش رو دوست نداريم اما كار گيرم بياد، بهتره و مهاجرتم با موفقيت همراه خواهد بود يا برم يه جاييكه خانوادم راحت باشن( از نظر آب و هوا) اما يه كار پايينتري پيدا كنم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط mina7 نمایش پست ها
    باید کامل از قبل تکلیفتون رو با خودتون مشخص کرده باشید، یا بارون یا برف! که بعدا پشیمون نشید. من خودم بارون رو انتخاب کردم اما گاهی انقدر از ابر و بارون خسته میشم که میگم ای بابا کاش برف رو انتخاب کرده بودم! بعدش یه رابطه معکوسی هست بین بارون و سرما یعنی وقتی که بارون نمیاد سوز هوا بیشتر میشه که البته اگه خیلی سرمایی نباشید مشکلی نخواهد بود. بهار و تابستون بیایید که دیگه خیلی کمتره بارونش.

Senior Member sama7452 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی - الکترونیک

والا تكليفم با برف و بارون مشخصه! اما آيا پيدا كردن كار در اولويت هست يا آب و هوا، نمي دونم! آيا اگه من برم يه جايي كه نه خودم و نه خانوادم آب و هواش رو دوست نداريم اما كار گيرم بياد، بهتره و مهاجرتم با موفقيت همراه خواهد بود يا برم يه جاييكه خانوادم راحت باشن( از نظر آب و هوا) اما يه كار پايينتري پيدا كنم؟
    از من پیرزن میشنوین، اول کار، دوم کار، سوم کار، چهارم آب و هوا.
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!

این مسئله‌ی کار 100٪ خیلی خیلی مهمه... اما شرایط هر فردی هم می‌تونه درش تاثیرگذار باشه

1- چقدر پس‌انداز همراهتون آوردین؟
    2- دنبال چطور کاری هستین؟
    3- آیا حاضرید از نقطه‌ی صفر شغلی شروع کنید یا حتمن دنبال یه شغلی در رده‌ی شغلی ایرانتون می‌گردین؟
    4- از آینده‌تون چی می‌خواین و قصد دارید از نظر شغلی به کدوم سمت برید؟ (کارمند باشید یا بیزنس خودتون رو راه بندازید؟)
    5- اگر می‌خواین بیزنس خودتون رو داشته باشید سرمایه‌ش رو دارید یا باید وام بگیرید؟

همه‌ی اینا، و خیلی بیشتر، باید جواب داده بشه، و فاکتورهای دیگه مثل اب و هوا اگر خیلی براتون مهمه درش لحاظ بشه، تا شما بتونید یه انتخاب صحیح بکنید... اینکه من نوعی به خاطر اینکه خودم از و.نکوور راضیم برای شما نسخه بپیچم که اینجا خوبه و همه‌چیز گل و بلبله و کار هست و مشکلات کمه و هوا خوبه و... خیلی بی‌معنی و غیرمنطقیه

به نظر من بهترین شهر برای اقامت جاییه که کار داشته باشی. وگرنه تو بهشت هم باشی بهت خوش نمی گذره وقتی دلت شور ته کشیدن پس اندازت رو می زنه. الان من و خانواده ام بعد از 6 ماه می خواهیم استانمونو عوض کنیم. امیدوارم تو آلبرتا کار گیر بیاریم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)