صفحه 57 از 136 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1356

موضوع: چه شهری را برای اقامت در کانادا انتخاب میکنید؟ و چرا؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چه شهری را برای اقامت در کانادا انتخاب میکنید؟وچرا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    برای مطالعه بیشتر راجع به مقایسه ی بین شهرهای مختلف کانادا این وبلاگ را هم می توانید مطالعه فرمایید:
    سلام
    امکان داره وبلاگ های مفید دیگه رو هم معرفی بفرمائید. با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط atabak-aut نمایش پست ها
    خیلی ها تو این شهر هستند بدون ذره ای دانش فرانسه، ولی توصیه نمیشه.
    با سلام، از پست شما متوجه شدم در مونترال و مهندس مکانیک هستید لطف میکینید در خصوص این رشته در مونترال و بازار کارش توضیح بدید؟
    من هم در ایران لیسانس مکانیک هستم . و برای کبک اقدام کردم ولی نمیدونم بازار کار این رشته در مونترال در چه وضعیتیه. ضمن اینکه میدونم مدرک منو قطعا برای کار قبول ندارند. با این شرایط چه اسکیل ستهایی برای من اونجا نیازه ؟ در کل به نظر شما برای شروع از کجا شروع کنم و در چه زمینه هایی در کدوم کالج یا دانشگاه برای گرفتن مدرک کانادایی اقدام کنم که بازار کار مناسبتری داشته باشه و زمان زیادی هم نگیره؟
    از پاسخ شما پیشاپیش ممنونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط daiejan نمایش پست ها
    خیر. ولی اینجا بهترین جا برای مهندسی معدن هستش البته ادمونتون هم خوبه. ونکوور هم بد نیست ولی با توجه به درامد بیشتر و مخارج زندگی کمتر من همچنان کلگری رو پیشنهاد میکنم. به شما پیشنهاد میکنم نرم افزارهای معدنی مثل Minesight- Gemcom- Xpac را یاد بگیرید تا راحتتر کار پیدا کنید. و وقتی رسیدید سری به وبسایت www.infomine.com بزنید و رزومه خود را در آن آپلود کنید . از ایران اقدام نکنید چون به هیچ عنوان نمیگیرند.
    با سلام و تشکر از شمابرای مهندسان مکانیک چه پیشنهادهایی دارید؟در زمینه ارتقاء تخصص و زمینه های مورد نظر کاری تا کار سریعتر پیدا کنن؟ممنون از پاسختون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چه شهری را برای اقامت در کانادا انتخاب میکنید؟ و چرا؟

سلام.
    از بین استان های کانادا استان های نیوبرانزویک-ساسکاچوان و مانیتوبا از نظر برنامه ی استانی و شرایط مهاجرت در یک حد قرار دارند !
    از نظر شما و کسایی که تجربه شو دارن کدوم از این استان ها از نظر موقعیت شهری بهتره ؟! منظورم دسترسی به امکانات شهری و اداری و کلا امکاناتیه که شهر های بزرگ باید داشته باشن !
    به عبارتی منظورم اینه :
    مثلا برای انجام یه کار اداری خاص لازم نباشه آدم پاشه بره یه شهر دیگه و به عبارتی مرکزیت داشته باشه ! یا اینکه طوری باشه که آدم یه وسیله ای میخواد لازم نباشه حتما بره از یه شهر دیگه ! منظورم به طور کلی برتری امکانات شهریه ! لطفا اگه تجربه ای دارید این شهر هارو مقایسه کنید باهم ! تشکر.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mrfoad89 نمایش پست ها
    سلام.
    از بین استان های کانادا استان های نیوبرانزویک-ساسکاچوان و مانیتوبا از نظر برنامه ی استانی و شرایط مهاجرت در یک حد قرار دارند !
    از نظر شما و کسایی که تجربه شو دارن کدوم از این استان ها از نظر موقعیت شهری بهتره ؟! منظورم دسترسی به امکانات شهری و اداری و کلا امکاناتیه که شهر های بزرگ باید داشته باشن !
    به عبارتی منظورم اینه :
    مثلا برای انجام یه کار اداری خاص لازم نباشه آدم پاشه بره یه شهر دیگه و به عبارتی مرکزیت داشته باشه ! یا اینکه طوری باشه که آدم یه وسیله ای میخواد لازم نباشه حتما بره از یه شهر دیگه ! منظورم به طور کلی برتری امکانات شهریه ! لطفا اگه تجربه ای دارید این شهر هارو مقایسه کنید باهم ! تشکر.
    تمام شهرهای کانادا از نظر امکانات اداری تقریبا مشابه هستند و حتی اگر در شهرکوچکی زندگی کنید بندرت پیش میاد برای کار اداری لازم باشد مسافرت کنید. ضمن اینکه تقریبا تمام کارهای اداری در کانادا آنلاین انجام میشه. فروشگاههای زنجیره ای هم اکثر جاها شعبه دارند و نباشند هم همیشه امکان سفارش آنلاین رو فراهم میکنند.

از نظر مقایسه این استانها مانیتوبا دارای بزرگترین شهر است (وینیپگ) ولی از نظر کار و درآمد ساسکاچوان وضع بهتری دارد. نیوبرانزویک هم یک استان کوچک با طبیعت بسیار زیبا و شهرهای تاریخی است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    تمام شهرهای کانادا از نظر امکانات اداری تقریبا مشابه هستند و حتی اگر در شهرکوچکی زندگی کنید بندرت پیش میاد برای کار اداری لازم باشد مسافرت کنید. ضمن اینکه تقریبا تمام کارهای اداری در کانادا آنلاین انجام میشه. فروشگاههای زنجیره ای هم اکثر جاها شعبه دارند و نباشند هم همیشه امکان سفارش آنلاین رو فراهم میکنند.

از نظر مقایسه این استانها مانیتوبا دارای بزرگترین شهر است (وینیپگ) ولی از نظر کار و درآمد ساسکاچوان وضع بهتری دارد. نیوبرانزویک هم یک استان کوچک با طبیعت بسیار زیبا و شهرهای تاریخی است.
    ممنون،
    یعنی در این زمینه تفاوتی بین استانها نیست ؟! مثلا اینکه واسه یه مساله ی پزشکی بگن اینجا نمیشه باید برید فلان شهر مثلا ! چیزی که توی استان های ایران خیلی شایعه ، واسه هر چیزی باید پاشیم بیایم تهران ! یا مثلا خیلی چیزا هستن که میگن باید از تهران بخرید یا سفارش بدیم از تهران بیاد، منظورم اینه بیشتر !
    راستیتش ما یه خانواده ی 4 نفری هستیم و زیاد اهل تفریح و اینا نیستیم، من دارم آنالیز میکنم که ببینم کجا برای زندگی ما بهتره ! واسه اینه که راهنمایی میخوام !
    معیار ها و اولویت های شخصی من امکانات و حمل و نقل مناسب و مدرن شهریه بین این سه تا استانی که گفتم ! کلا هدف یه زندگی امن و بی دردسره ! چیزی که اول برسی کردیم استان ساسکاتون بود ! حالا دنبال اینم که با وجود شرایط برابر بتونیم وارد بافت شهری مدرنتری بشیم !
    تشکر !

ApplyAbroad Guru

ممنون،
    یعنی در این زمینه تفاوتی بین استانها نیست ؟! مثلا اینکه واسه یه مساله ی پزشکی بگن اینجا نمیشه باید برید فلان شهر مثلا ! چیزی که توی استان های ایران خیلی شایعه ، واسه هر چیزی باید پاشیم بیایم تهران ! یا مثلا خیلی چیزا هستن که میگن باید از تهران بخرید یا سفارش بدیم از تهران بیاد، منظورم اینه بیشتر !
    راستیتش ما یه خانواده ی 4 نفری هستیم و زیاد اهل تفریح و اینا نیستیم، من دارم آنالیز میکنم که ببینم کجا برای زندگی ما بهتره ! واسه اینه که راهنمایی میخوام !
    معیار ها و اولویت های شخصی من امکانات و حمل و نقل مناسب و مدرن شهریه بین این سه تا استانی که گفتم ! کلا هدف یه زندگی امن و بی دردسره ! چیزی که اول برسی کردیم استان ساسکاتون بود ! حالا دنبال اینم که با وجود شرایط برابر بتونیم وارد بافت شهری مدرنتری بشیم !
    تشکر !
    اینجا از نظر امکانات اساسی بین دهات و شهرهای بزرگش تفاوت چندانی نیست. تفاوتها بیشتر در بازار کار، هزینه مسکن و وجود جامعه مهاجر نزدیک تان و نظیر آن است. بافت شهری مدرن هم اگر مثلا دوبی یا نیویورک را در نظر دارید اصلا در هیچ جای کانادا وجود ندارد. شهرهای کانادا خیلی ساده و بدون زرق و برق هستند حتی تورنتو هم مثل یک روستای بسیار بزرگ است. مشکل شما در این استانهایی که انتخاب کردید بیشتر نبودن یک جامعه بزرگ مهاجر یا ایرانی که کمکتان کند خواهد بود.

باسلام
    ایا دز استانهای مختلف زمان گرفتن سیتیزن شیپی بعد از پر کردن زمان لازم فرق میکند.؟ شنیدم در تورنتو بیشتر از 1 سال طول میکشد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اینجا از نظر امکانات اساسی بین دهات و شهرهای بزرگش تفاوت چندانی نیست. تفاوتها بیشتر در بازار کار، هزینه مسکن و وجود جامعه مهاجر نزدیک تان و نظیر آن است. بافت شهری مدرن هم اگر مثلا دوبی یا نیویورک را در نظر دارید اصلا در هیچ جای کانادا وجود ندارد. شهرهای کانادا خیلی ساده و بدون زرق و برق هستند حتی تورنتو هم مثل یک روستای بسیار بزرگ است. مشکل شما در این استانهایی که انتخاب کردید بیشتر نبودن یک جامعه بزرگ مهاجر یا ایرانی که کمکتان کند خواهد بود.
    درسته چنین انتظاری نمیره ! تا حد زیادی جواب سوالمو گرفتم ! ممنون
    پس علت اینکه شهری مثل ساسکاتون و اون دوتا شهر دیگه ای که گفتم سرمایه ی کمتری برای مهاجرت میخوان و چند شهر دیگه مثل پرنس ادوارد که سرمایه ی بیشتری میخواد همین هزینه های لازم برای زندگیه ؟ من فکر میکردم شهر بهتریه که پول بیشتری میخوان !
    پس زندگی در شهر ساسکاتون با زندگی در شهر رجینا که پایتخت اونجاست تفاوت چندانی از نداره ؟

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

درسته چنین انتظاری نمیره ! تا حد زیادی جواب سوالمو گرفتم ! ممنون
    پس علت اینکه شهری مثل ساسکاتون و اون دوتا شهر دیگه ای که گفتم سرمایه ی کمتری برای مهاجرت میخوان و چند شهر دیگه مثل پرنس ادوارد که سرمایه ی بیشتری میخواد همین هزینه های لازم برای زندگیه ؟ من فکر میکردم شهر بهتریه که پول بیشتری میخوان !
    پس زندگی در شهر ساسکاتون با زندگی در شهر رجینا که پایتخت اونجاست تفاوت چندانی از نداره ؟
    بعضی از شهرها و استانها سردتر از بقیه هستن. به این موضوع هم توجه داشته باشید.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)