صفحه 6 از 136 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1356

موضوع: چه شهری را برای اقامت در کانادا انتخاب میکنید؟ و چرا؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چه شهری را برای اقامت در کانادا انتخاب میکنید؟وچرا؟

قابل توجه دوستانی که Alberta رو برای اقامت انتخاب کرده اند یا خواهند کرد،
    دیروز ۱۷ September در Calgary و تعدادی از شهرهای جنوبی Alberta حدود ۵ سانتی متر برف بارید.

من یادمه زمانی‌ که در Alberta زندگی‌ می‌کردم در ماه می (خرداد) ۲۵ سانتی متر برف بارید .
    این متلن فقط برای اطلاع شماست و به هیچ وجه نباید شما رو دلسرد یا از تصمیم که گرفته اید منصرف کنه،
    زندگی همیشه شامل سختیهای موقتی است که همان سختی‌ها بعد‌ها تبدیل به خاطرات خوب میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط vancouver نمایش پست ها
    قابل توجه دوستانی که Alberta رو برای اقامت انتخاب کرده اند یا خواهند کرد،
    دیروز ۱۷ September در Calgary و تعدادی از شهرهای جنوبی Alberta حدود ۵ سانتی متر برف بارید.

من یادمه زمانی‌ که در Alberta زندگی‌ می‌کردم در ماه می (خرداد) ۲۵ سانتی متر برف بارید .
    این متلن فقط برای اطلاع شماست و به هیچ وجه نباید شما رو دلسرد یا از تصمیم که گرفته اید منصرف کنه،
    زندگی همیشه شامل سختیهای موقتی است که همان سختی‌ها بعد‌ها تبدیل به خاطرات خوب میشه

CALGARY - Is summer officially over?
    CALGARY HERALD
    ویرایش توسط Pearson : September 19th, 2010 در ساعت 08:28 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Management (Erasmus University Rotterdam

نقل قول نوشته اصلی توسط رضا نمایش پست ها
    سلام دوستان من عازم تورنتو هستم اميدوارم انتخاب خوبي باشه
    آقای رضا شما رفتید تورنتو به سلامتی ؟
    خوشتون اومد ؟
    منم فکر کنم تصمیمم همون تورنتو باشه

من هنوز نرفتم و انشا ا..اواسط مهر 18 يا 19 ميرم.
    بليطم الان باهام نيست براي همين مطمئن نيستم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Management (Erasmus University Rotterdam

نقل قول نوشته اصلی توسط رضا نمایش پست ها
    من هنوز نرفتم و انشا ا..اواسط مهر 18 يا 19 ميرم.
    بليطم الان باهام نيست براي همين مطمئن نيستم.
    به سلامتی
    من خیلی بررسی کردم فکر کنم با اینکه اکثرا مهاجران میرن تورنتو اما با اینحال انتخاب مطمئین تری هست نسبت به ونکوور (ازش بدم اومد چون شنیدم خیلی چینی هست اونجا و من با اینکه اهل تبعیض نژادی نیستم اما زیاد با چینیها آبم تو یه جوب نمیره)یا اتاوا و کلگری. تازه دورو ور تورنتو خیلی شهرای خوبی هست که میشه از تورنتو توی اونها کار پیدا کرد و برای جابجائی نزدیکه
    من قبلا رتردام بودم و فکر میکنم تورنتو شبیه تر هست به اونجا و کبک سیتی هم خیلی قشنگه اگه یکم فرانسویم قویتر بود اما همیشه چون شنیدیم پروسه مهاجرت اونجا سریعه تصور میکردم جای بی خودیه !
    شما رشته تحصیلیتون چیه ؟ شما بر چه اساسی تورنتو رو انتخاب کردید اکثرا میگن برای دوست و آشنا و فامیل اما بنظر من هرجا زیاد آشنا و فامیل نباشه بیشتر روی پای خودمون خواهیم بود مگه نه ؟

Junior Member

یکی‌ از مسائلی‌ که از پیشرفت کسانی که تصمیم دارند خارج از کشور زندگی‌ کنند جلوگیری میکنه مسائل برتریه قومیه.
    باید ذهن رو جوری پرورش داد که بین انسانها فرق نگزاره و خوبی‌ و بدیشونرو از نژاد و رنگ پوست آنها جدا کنه .
    اینکه چینی‌‌ها بدند، یا عربها اینجور و افغان‌ها اونجور توی کشورهأی مثل Canada جایی نداره،
    میدونم برای کسانی که تو Iran بزرگ شده اند هضم این مسائل کمی‌ سخته ولی‌ با تمرین میشه این مشکل رو حل کرد.
    Canada با آغوش باز مردم رو از همه رنگ و نژاد قبول میکنه فقط بر اساس تحصیلات و سابقه ویا سرمایه، ما هم باید همین روش رو قبول کنیم مگر اینکه در مورد یک فرد خاص خلافش ثابت شود.

امیدوارم بعد از چند سال زندگی‌ همه یاد بگیریم که همه رو دوست داشته باشیم بدون توجه کردن به رنگ پوست و شکل ظاهریشون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Agr. Entomology-Isfahan University of Technology

سلام
    من احتمالا مجبور بشم به خاطر دانشگاه آلبرتا تو شهر ادمونتون زندگی کنم. میخواستم ببینم کسی اطلاعاتی داره؟ در مورد هزینه نسبی زندگی، جو اونجا و خود دانشگاه.
    شهری که اینقدر سرده، امکانات تفریحی ای براش گذاشتن که آدم از غصه دق نکنه؟ (عکساش که خیلی خوشگله پس چرا اینجوریه؟)
    و یه سوال دیگه: مسئله اقامت چطوره؟ مثل ایالتهایی مثل کبک هست که بعد از چند سال زندگی، اقامت بدن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gsalehipour نمایش پست ها
    سلام
    من احتمالا مجبور بشم به خاطر دانشگاه آلبرتا تو شهر ادمونتون زندگی کنم. میخواستم ببینم کسی اطلاعاتی داره؟ در مورد هزینه نسبی زندگی، جو اونجا و خود دانشگاه.
    شهری که اینقدر سرده، امکانات تفریحی ای براش گذاشتن که آدم از غصه دق نکنه؟ (عکساش که خیلی خوشگله پس چرا اینجوریه؟)
    و یه سوال دیگه: مسئله اقامت چطوره؟ مثل ایالتهایی مثل کبک هست که بعد از چند سال زندگی، اقامت بدن؟
    Edmonton شهر بسیار ساکت و مردمان بسیا خوبی‌ داره، من سال۲ ۲۰۰۲ و ۲۰۰۳ رو اونجا زندگی‌ کردم، خاطرات خوبی‌ دارم،
    اگر دانشجو هستید اطراف دانشگاه Alberta جای بدی برای زندگی‌ نیست ول در کلّ محل امن و خوب برای زندگی‌ از خیابان ۴۰ یا ۵۰ به پائین south میباشد، اصولا در Edmonton هر چه به جنوب شهر بروید محل‌های بهتری پیدا می‌کنید، غرب شهر هم بد نیست ولی‌ از مرکز شهر و دانشگاه فاصله زیادی داره.
    تقریبا تنها مرکز تفریح شهر در ۸ ماه از سال West Edmonton Mall است که بعضی‌‌ها می‌گویند بزرگترین مرکز خرید دنیاست، شاید براتون جالب باشه ، بنیانگذار و صاحبه این مال با بیشتر از ۱۰۰۰ فروشگاه، پارک و استخر سرپوشیده یک فرد ایرانی‌ به نام آقای قرمزیان است.
    هزینه‌های زندگی‌ در Edmonton بسیار پائین است، شما فقط ۵ درصد مالیات میپردازید در هنگام خرید اجناس، و مالیات بر در آامد هم بسیار پائین تر است نسبت به سایر جاهای Canada.
    با حدود ۸۰۰ دلار میتونید یک جای مناسب برای خودتون تهیه کنید، هر چه به سمت شمال می‌روید این قیمت پائین تر میاید،
    هوای Edmonton بسیار سرد و خشک، حدوده ۸ ماه از سال بسیار سرد، حتما به دستکش و کلاه نیاز دارید.
    تابستان‌های بسیار گرم و زیبا، با پشه‌های فراوان

در شمال Edmonton تعداد زیادی سرخپوست زندگی‌ میکنند و به همین علت آمار جرم و جنایت بیشتره.
    یکی‌ از مساله مهم بیم اتومبیل است، سیستم بیمه‌ای Alberta کاملا خصوصی است و هزینه بیمه‌ای ماشین بسیار بالا، Alberta هیچ نوع بیمه‌ای و سابقه از Iran رو قبول نمیکنه، برای مثال برای یک تازه وارد از Iran
    اگر شما یک ماشین دست دوم به قیمت ۷۰۰۰ دلار بخرید، هزینه ماهیانه بیمه‌ای حدود ۳۵۰ دلار میباشد.
    از شهر‌های نزدیک به Edmonton میشود Calgary Banf jasper رو نام برد که از مناطق بسیار زیبا هستند، حتما به دیدن این مناطق بروید.
    من تعداد بسیار زیادی دانشجوی ایرانی در Edmonton دیدم که خیلی‌‌هاشون از طرف دولت و با هزینه دولت مشغول تحصیل در درجه PHD بودند.

موفق باشید.

سلام به دوستان خوب
    اگر ازدوستان کسی اطلاعاتی درمورد شهر مونترال داره ممنون میشم راهنمایی کنه.
    ‍‍F.Federal:8 jun 2010
    Medical :18 jul 2013
    P.R : 21 sep 2013

سلام

آقای ونکوور تو یه پستی از شما خوندم که تو بیشتر شهرهای کانادا زندگی کردید...میشه یه مقدار اطلاعات از همیلتون بهم بدید ...من دنبال ویزای کار واسه همیلتونم از طریق یکی از آشناهام ....هزینه اجاره منزل تو همیلتون چه جوری یاست؟ممنون میشم هر کدوم از دوستان که اطلاعاتی در این خصوص دارن منو راهنمایی کنند
    امضا ندارم انگشت میزنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)