صفحه 8 از 136 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1356

موضوع: چه شهری را برای اقامت در کانادا انتخاب میکنید؟ و چرا؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چه شهری را برای اقامت در کانادا انتخاب میکنید؟وچرا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط niki نمایش پست ها
    سلام دوستان

من رشته تحصيليم كامپيوتر -نرم افزار و يك بچه ي مدرسه اي دارم به نظرتون كدوم يك از شهر هاي كانادا براي من مناسب تره؟
    همه براي كار و هم براي پسرم

سلام،
    جواب دادن به این سوال کار خیلی‌ سختیه،
    معمولان افراد بد از زندگی‌ تو یک محیط، بد از عادت کردن به محیط اونجا رو از همه جأ بهتر میدونند.
    ولی‌ من اینو می‌تونم بگم برای Software Programmer همه جأ کار پیدا میشه، من خودم کارم در زمینه IT هست و هیچوقت مشکل نداشتم.
    Cross Platform Programming بلد باشید، همیشه یه کاری براتون پیدا میشه، مثل Java ویا نرمافزار‌های تحت Web

برای مدرسه هم میتونید ببینید کدوم Province rating بهتری درهتمام Rating‌ها از ۱۰ هستند
    BC ۸.۳
    Alberta ۹
    Ontario ۹
    Quebec ۸.۳ برای Private Schools و ۵.۶ برای Public Schools

موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کلگری بهترین شهر کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط saberi_ar_eng نمایش پست ها
    استان کلگری به دلایل زیر بسیار مناسب است
    1- گرفتن مهاجرت با 1 سال اقامت
    2
    سلام

میخواستم ببینم این شرایط هنوز وجود داره؟

یعنی بعد از اینکه وارد کانادا شدیم، با اقامت در این شهر میتونیم در عرض یه سال پاسپورت کانادایی بگیریم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan_ نمایش پست ها
    سلام

میخواستم ببینم این شرایط هنوز وجود داره؟

یعنی بعد از اینکه وارد کانادا شدیم، با اقامت در این شهر میتونیم در عرض یه سال پاسپورت کانادایی بگیریم؟
    خیر قوانین اخذ تبعیت مربوط به قوانین فدارل کانادا می شود و شما حداقل باید سه سال در کانادا اقامت داشته باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    خیر قوانین اخذ تبعیت مربوط به قوانین فدارل کانادا می شود و شما حداقل باید سه سال در کانادا اقامت داشته باشید

یعنی تا سه سال نمیتونیم در خواست اقامت دایم بدیم؟میشه یه کم بیشتر توضیح بدی...مثلا من میتونم با یک سال اقامت در کانادا با ویزای کار و داشتن دعوتنامه برای ادامه کار میتونم در خواست اخذ اقامت دائم بدم؟
    امضا ندارم انگشت میزنم

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad6891 نمایش پست ها
    یعنی تا سه سال نمیتونیم در خواست اقامت دایم بدیم؟میشه یه کم بیشتر توضیح بدی...مثلا من میتونم با یک سال اقامت در کانادا با ویزای کار و داشتن دعوتنامه برای ادامه کار میتونم در خواست اخذ اقامت دائم بدم؟
    خارجی های مقیم کانادا همیشه می توانند درخواست اقامت دائم در کانادا بنمایند؛ دسته بندی های مختلفی وجود دارد که باید ببینید کدام شامل حال شما می شود.
    اگر کارفرمایی دارید که به تخصص شما نیاز دارد از همین ایران هم می توانید درخواست اقامت دائم کانادا از طریق نیروهای ماهر فدرال و یا حتی استانی نمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    خارجی های مقیم کانادا همیشه می توانند درخواست اقامت دائم در کانادا بنمایند؛ دسته بندی های مختلفی وجود دارد که باید ببینید کدام شامل حال شما می شود.
    اگر کارفرمایی دارید که به تخصص شما نیاز دارد از همین ایران هم می توانید درخواست اقامت دائم کانادا از طریق نیروهای ماهر فدرال و یا حتی استانی نمایید.
    نه من الان تونستم از طریق یکی از آشناهام دعوتنامه جور کنمو تا یه ماه دیگه عازمم...البته اونجا قراره کار کنم تا دعوتنامه سوری نباشه....قصدم دارم چنتا کار داوطلبانه هم انجام بدم تا سابقه باشه واسم....با این وجود بعد از چند مدت میتونم درخواست اقامت بدم و تا چه حد امکان اخذ اقامت از این راه هست(البته کاری که الان واسش دعوتنامه واسم اومده نیروی ماهر نیست) یا از راه دیگری باید اقدام کنم...ممنون میشم یه کم واسم توضیح بدی...چون من الان دارم میرم که اگه شد دیگه بر نگردم و تمام تلاشمو هم میکنم که به خواسته ام برسم
    امضا ندارم انگشت میزنم

سلام دوستان لطفا بفرمائید تورنتو بهتره یا مونترال؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vancouver نمایش پست ها
    سلام،
    جواب دادن به این سوال کار خیلی‌ سختیه،
    معمولان افراد بد از زندگی‌ تو یک محیط، بد از عادت کردن به محیط اونجا رو از همه جأ بهتر میدونند.
    ولی‌ من اینو می‌تونم بگم برای Software Programmer همه جأ کار پیدا میشه، من خودم کارم در زمینه IT هست و هیچوقت مشکل نداشتم.
    Cross Platform Programming بلد باشید، همیشه یه کاری براتون پیدا میشه، مثل Java ویا نرمافزار‌های تحت Web

برای مدرسه هم میتونید ببینید کدوم Province rating بهتری درهتمام Rating‌ها از ۱۰ هستند
    BC ۸.۳
    Alberta ۹
    Ontario ۹
    Quebec ۸.۳ برای Private Schools و ۵.۶ برای Public Schools

موفق باشید
    توضیحات شما عالیست همسر من برنامه نویس است ایا نیاز به گذراندن دوره خاصی را در ایران توصیه می کنید ضمن اینکه فقط می خواهد در حرفه خودش کار کند ضمنا راجع به مدارس می شود بیشتر توضیح دهید؟(برنامه نویس CSharp,vb6,asp.net,sqlserver می باشد و تسلط کامل روی sqlserver, vb6,csharp دارد)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط karamih نمایش پست ها
    توضیحات شما عالیست همسر من برنامه نویس است ایا نیاز به گذراندن دوره خاصی را در ایران توصیه می کنید ضمن اینکه فقط می خواهد در حرفه خودش کار کند ضمنا راجع به مدارس می شود بیشتر توضیح دهید؟(برنامه نویس CSharp,vb6,asp.net,sqlserver می باشد و تسلط کامل روی sqlserver, vb6,csharp دارد)

با سلام
    برنامه نویسی تحت windows شاید بازارش به گرمی‌ open source نباشه، ولی‌ هنوز هم از بسیاری از رشته‌های دیگه بازارش بهتره.
    بدلیله هزینه‌های license Windows اکثر شرکتها دارند به سوی open source کشیده میشوند.
    تعداد کسانی که برنامه نویسی تحت windows بلدند بسیار بیشتر از افراد دیگست.
    حقوق یه برنامه نویس برای شروع بدونه سابقه کار کانادائی حدود ۴۰ تاا ۵۰ هزار دلار در ساله که برای شروع رقم بعدی نیست.
    در مورد مدارس ، سیستم مدارس اینجا از شهر به شهر فرق میکنه، بعضی‌‌ها فقط ابتدای دارند و secondary, بعضی‌‌ها مثل ایران ابتدایی راهنمایی و دبیرستان دارند، ولی‌ در مجموع با هم فرقی‌ نمنند زیاد.
    سیستم بسیار relax و آسون طراحی‌ شده برای بچه‌ها ، از مشق شب زیاد خبری نیست و مدارس ساعت ۸:۴۵ شروع میشه تا ۲:۴۵
    مدارس خصوصی هم هست که هزینه سالیانش از ۶ هزار دلار شروع میشه تاا ۱۵ هزار دلار.
    معمولان مدارس خصوصی ساعته کار طولانی‌ تری دارند ، تاا ساعته ۶ ، و این به والدین کمک میکنه که بتونند کار روزانشونو رو انجام بدن.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط vancouver نمایش پست ها
    با سلام
    برنامه نویسی تحت windows شاید بازارش به گرمی‌ open source نباشه، ولی‌ هنوز هم از بسیاری از رشته‌های دیگه بازارش بهتره.
    بدلیله هزینه‌های license Windows اکثر شرکتها دارند به سوی open source کشیده میشوند.
    تعداد کسانی که برنامه نویسی تحت windows بلدند بسیار بیشتر از افراد دیگست.
    حقوق یه برنامه نویس برای شروع بدونه سابقه کار کانادائی حدود ۴۰ تاا ۵۰ هزار دلار در ساله که برای شروع رقم بعدی نیست.
    در مورد مدارس ، سیستم مدارس اینجا از شهر به شهر فرق میکنه، بعضی‌‌ها فقط ابتدای دارند و secondary, بعضی‌‌ها مثل ایران ابتدایی راهنمایی و دبیرستان دارند، ولی‌ در مجموع با هم فرقی‌ نمنند زیاد.
    سیستم بسیار relax و آسون طراحی‌ شده برای بچه‌ها ، از مشق شب زیاد خبری نیست و مدارس ساعت ۸:۴۵ شروع میشه تا ۲:۴۵
    مدارس خصوصی هم هست که هزینه سالیانش از ۶ هزار دلار شروع میشه تاا ۱۵ هزار دلار.
    معمولان مدارس خصوصی ساعته کار طولانی‌ تری دارند ، تاا ساعته ۶ ، و این به والدین کمک میکنه که بتونند کار روزانشونو رو انجام بدن.

موفق باشید
    بسیار متشکر.چون ما هنوز شهر سکونتمان را انتخاب نکردیم و کار همسرم اولین اولویت است شما بین ونکوور و شهرهای دیگر مثل مونترال یا تورنتو پیشنهادتان کدامست و اینکه ما دو بچه 8 و 1 ساله داریم و اینکه من فکر میکنم همه جا برایم کار پیدا بشود(پرستاری) در اخر ایا همسرم نیاز دارد دوره های خاصی بگذراند که انجا بدردش بخورد .مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)