صفحه 83 از 136 نخستنخست ... 33737475767778798081828384858687888990919293133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 821 تا 830 , از مجموع 1356

موضوع: چه شهری را برای اقامت در کانادا انتخاب میکنید؟ و چرا؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چه شهری را برای اقامت در کانادا انتخاب میکنید؟ و چرا؟

روستا؟؟!!!
    واقعا؟؟؟!!!
    توی روستا اینهمه زرق و برق و مدرنیته و کلاس هست؟؟

ApplyAbroad Superstar

نه دیگه اینطوریا هم نیست، اگه اینجوری بود رستوران های کانادا کلا باید زمستون تعطیل می کردن در حالی که ماشالله پر و پیمون هستن
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mojezeh نمایش پست ها
    روستا؟؟!!!
    واقعا؟؟؟!!!
    کدوم زرق و برق؟ منظورتون چیه؟ اگر حتی به اتوبوس و متروی کلگری نگاه کنید از مترو و اتوبوس تهران کمتر زرق و برق داره
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Guru

روستا؟؟!!!
    واقعا؟؟؟!!!
    خوشبختانه در هیچ جای کانادا زرق و برق و مدرنیته و کلاس مطابق تعریف ایران وجود ندارد.

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation Eng -NAIT

ممنون از توضیحاتت دوست عزیز
    ما در نظر داریم زمانی که در کلگری جا افتادیم ی کافی شاپ ایرونی بزنیم با ی سری غذاهای سبک و سنتی محلی ایران.چای و قلیون هم باشه. فکر خوبیه؟ سلیقه و دست پختشرو داریم کاملا مطمئنم از پسش برمیایم اما نمیدونم اونجا میشه ی اسمال بیزینس مثل این راه انداخت؟ میگیره؟

ممنونم

آقا بیا ادمنتون رستوران بزن. ادمنتون یک ده خیلی بزرگه و جا داره واسه این تیپ رستوران ها. کلا دو تا رستوران ایرانی داره که کیفیت غذای یکیشون در حد سلف غذای دانشگاه خواجه نصیر بلکن بدتر.

نقل قول نوشته اصلی توسط negnegy نمایش پست ها
    آقا بیا ادمنتون رستوران بزن. ادمنتون یک ده خیلی بزرگه و جا داره واسه این تیپ رستوران ها. کلا دو تا رستوران ایرانی داره که کیفیت غذای یکیشون در حد سلف غذای دانشگاه خواجه نصیر بلکن بدتر.
    فقط دو تا داره ؟ جمعیت ایرانیاش که زیاد شده اخیرا چرا اینقدر کم ؟؟ میدونید حدودا چقدر ایرانی داره ؟؟ کمتر از کلگری ؟؟ درسته ؟؟
    آنقدر شکست میخورم تا راه شکست دادن را بیاموزم .............

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط imag نمایش پست ها
    فقط دو تا داره ؟ جمعیت ایرانیاش که زیاد شده اخیرا چرا اینقدر کم ؟؟ میدونید حدودا چقدر ایرانی داره ؟؟ کمتر از کلگری ؟؟ درسته ؟؟
    کلن به ادمنتون میگن ترنزیت سیتی . خیلی وقته جمعیتش همینه. همون قدر که ورودی داره خروجی هم داره. والا من همون اول که اومدم کلی دوست ایرانی داشتم الان تقریبا هیچی ندارم چون هرکی اومد درسش تموم شد رفت. یا جای بهتر کانادا یا آمریکا یا بدترین حالت کلگری! اون دوتا رستوران رو هم هر وقت من میرم خالیه! موندم اصلا بیزینسشون میچرخه یا نه!
    کلا جمعیت ایرانی های ادمنتون با کلگری خیلی قابل مقایسه نیست.خیلی کمتره. حدودا 1000 خانوار ایرانی داره و تعداد زیادی دانشجو.
    و البته من تو کامیونیتی ایرانی ها نیستم واسه همین نمیدونم چه قدر این آماری که دارم به روزه.

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه

این تجربه شخصی کانادا گردی من که لزوما هم درست نیست و امیدوارم تو این پست جواب پیغام های خصوصی رو داده باشم که آیا راضی هستی؟

ادمنتون: بالای 7 ساله ساکنم. یک ده بسیار بزرگ و زیبا. ولی ده هست آقا جون ده! کم ترافیک و تمیز. همون امکانات شهرهای بزرگ کانادا رو داره ولی خلوت. سیستم درمانی پزشکی و آموزشی اش هم مثل خیلی خوبه ما که راضی بودیم تا الان. ایرانی هاش کم ولی دوستانه هستن این مدلی که ببینن فارسی حرف میزنی سلام و احوال پرسی کنن. اقتصاد هم پایه نفته. تابستون هاش عالی و پر از فستیواله. نسبت به دهیتش خیلی گرونه!
    حاضرم ادمنتون بازنشسته بشم؟ به این قسمت فکر نکردم چون قصد ترک کانادا رو تو 10 سال آینده داریم. ولی اگه کانادا موندنی بشم همین دهمون میمونیم.
    کلگری : 1 سال و نیم زندگی کردم. دان تانش بسیار بهتر و شیک و زنده تر از ادمنتون. همچنان خیلی گرون. ترافیکش افتضاحه. خوبیش نزدیک بودن به کوه های راکی و بنف هست. خیلی هم ایرانی داره و رستوران های ایرانی خوب. زنده ترو شلوغتر از ادمنتون ولی خارج ازدانتاون هم باز ده هست. نسبت به امکانات و شهریتش گرون!
    تورنتو :6 ماه زندگی کردم سال 2008. خیلی شلوغ. ترافیک وحشتناک. شهر خیلی زنده و قشنگ و ارزون! چلوکباب خوب میخوری 7.99$! واسه من دهاتی خیلی شلوغ بوده.ایرانی هاش زیاد که هر جا میری فارسی میشنوی ولی تا میبینن ایرانی هستی روشون رو میکنن اون ور! چیزی که تو کلگری خیلی کم دیدم و ادمنتون اصلا ندیدم.
    ونکوور و مونرال و هالیفکس و کبکسیتی رو توریستی رفتم خیلی قشنگ و زیبا بودند .مخصوصا ونکوور.ولی به طورکلی اگه باز هم بخوام محل اقامت انتخاب کنم همین ده ادمنتون رو انتخاب میکنم!! به دلیل اینکه سایزو تیپ ادمنتون رو دوست دارم البته کار و درامد به نظر من مهمترین دلیل برای انتخاب شهره. بعدشم آدم دوست ورفیق و زندگی اجتماعی پیدا میکنه ودیگه جابه جایی بعدش راحت نیست.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط negnegy نمایش پست ها
    این تجربه شخصی کانادا گردی من که لزوما هم درست نیست و امیدوارم تو این پست جواب پیغام های خصوصی رو داده باشم که آیا راضی هستی؟

ادمنتون: بالای 7 ساله ساکنم. یک ده بسیار بزرگ و زیبا. ولی ده هست آقا جون ده! کم ترافیک و تمیز. همون امکانات شهرهای بزرگ کانادا رو داره ولی خلوت. سیستم درمانی پزشکی و آموزشی اش هم مثل خیلی خوبه ما که راضی بودیم تا الان. ایرانی هاش کم ولی دوستانه هستن این مدلی که ببینن فارسی حرف میزنی سلام و احوال پرسی کنن. اقتصاد هم پایه نفته. تابستون هاش عالی و پر از فستیواله. نسبت به دهیتش خیلی گرونه!
    حاضرم ادمنتون بازنشسته بشم؟ به این قسمت فکر نکردم چون قصد ترک کانادا رو تو 10 سال آینده داریم. ولی اگه کانادا موندنی بشم همین دهمون میمونیم.
    کلگری : 1 سال و نیم زندگی کردم. دان تانش بسیار بهتر و شیک و زنده تر از ادمنتون. همچنان خیلی گرون. ترافیکش افتضاحه. خوبیش نزدیک بودن به کوه های راکی و بنف هست. خیلی هم ایرانی داره و رستوران های ایرانی خوب. زنده ترو شلوغتر از ادمنتون ولی خارج ازدانتاون هم باز ده هست. نسبت به امکانات و شهریتش گرون!
    تورنتو :6 ماه زندگی کردم سال 2008. خیلی شلوغ. ترافیک وحشتناک. شهر خیلی زنده و قشنگ و ارزون! چلوکباب خوب میخوری 7.99$! واسه من دهاتی خیلی شلوغ بوده.ایرانی هاش زیاد که هر جا میری فارسی میشنوی ولی تا میبینن ایرانی هستی روشون رو میکنن اون ور! چیزی که تو کلگری خیلی کم دیدم و ادمنتون اصلا ندیدم.
    ونکوور و مونرال و هالیفکس و کبکسیتی رو توریستی رفتم خیلی قشنگ و زیبا بودند .مخصوصا ونکوور.ولی به طورکلی اگه باز هم بخوام محل اقامت انتخاب کنم همین ده ادمنتون رو انتخاب میکنم!! به دلیل اینکه سایزو تیپ ادمنتون رو دوست دارم البته کار و درامد به نظر من مهمترین دلیل برای انتخاب شهره. بعدشم آدم دوست ورفیق و زندگی اجتماعی پیدا میکنه ودیگه جابه جایی بعدش راحت نیست.
    کجای ده کلگری دارای ترافیک افتضاح هست؟ صبح ها یه خرده شلوغه.
    به هر حال هر دهی مشخصات خودش رو داره دیگه!
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    کجای ده کلگری دارای ترافیک افتضاح هست؟ صبح ها یه خرده شلوغه.
    به هر حال هر دهی مشخصات خودش رو داره دیگه!
    .

تو ده ما وقتی پشت چراغ قرمز 10 تا ماشین وایستاده میگیم آخ آخ عجب ترافیکی! اون وقت تو کلگری من یکسال باید از دان تون میرزدم توی دییرفوت بعد سمت مموریال و 16 او دیگه افتضاح میشد!یعنی روزی30 دقیقه تو ترافیک راش اوور بودم. و البته که باز با ترافیک تورنتو قابل مقایسه نیست ! و صد البته با پارکینگ همت خودمون!
    فرمایش شما متین و البته از قدیم گفتن هر دهی بوی خودش رو داره!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)