صفحه 9 از 136 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1356

موضوع: چه شهری را برای اقامت در کانادا انتخاب میکنید؟ و چرا؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چه شهری را برای اقامت در کانادا انتخاب میکنید؟وچرا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط karamih نمایش پست ها
    بسیار متشکر.چون ما هنوز شهر سکونتمان را انتخاب نکردیم و کار همسرم اولین اولویت است شما بین ونکوور و شهرهای دیگر مثل مونترال یا تورنتو پیشنهادتان کدامست و اینکه ما دو بچه 8 و 1 ساله داریم و اینکه من فکر میکنم همه جا برایم کار پیدا بشود(پرستاری) در اخر ایا همسرم نیاز دارد دوره های خاصی بگذراند که انجا بدردش بخورد .مرسی

سلام،
    برای کامپیوتر Linux اگه بلد باشید بد نیست، تو Iran خیلی‌ Linux استفاده نمیشه ولی‌ اینجا طرفدار زیاد داره.
    کار پرستاری بسیار عالیه ولی‌ ۱ سالی‌ طول میکشه تاا جواز کار بگیرید، یک امتحان هم داره،
    در مورد شهر اقامت، راستش سوال سختیه، باید ببینید با سرما میونتون چجوریه، بعدش هم جایی که یکی‌ دوتا آشنا داشته باشید برای شروع خیلی‌ بهتره.
    از من بپرسید میگم Vancouver ، از نظر من زیبا‌ترین و بهترین شهر Canada اینجاست.
    هواشم متعادل تر از جاهای دیگتس.
    Toronto و Montreal ایرانی‌ زیاد تر داره به نسبت Vancouver.
    هزینه‌های ونکوور از نظر قیمت خرید خونه بالاتر از شهر‌های دیگست، ولی‌ برای اجاره تقریبا شبیه شهر‌های دیگس،
    حالا خودت انتخاب کن،
    از نظر کاری فکر کنم هر جأ باشید بد از یکی‌ ۲ سال وضعتون ردیف میشه.
    خودتون رو برای ۱ سال اول سخت آماده کنید، بعدش یواش یواش بهتر خواهد شد.

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

کار پرستاری در کانادا در دسته کارهای تحت نظارت دولت می باشد و برای پیدا کردن شغل در حرفه پرستاری باید حتما مجوز کار کردن را داشته باشید که از یک استان به استان دیگر متفاوت است.در مجموع باید امتحان علمی و عملی و زبان را با موفقیت بگذرانید.البته برنامه های خاصی تحت عنوان بریجینگ برای شما ارائه خواهد شد که کارتان را راحت تر و کوتاه تر می کند.
    بچه ها هر جا که باشند خوشحال خواهند بود.مدرسه هم برایشان به هیچ وجه سخت نخواهد بود مگر در مدارس خصوصی که آن هم باز قابل مقایسه با ایران نیست.
    در مورد انتخاب شهر هم باید اولویت هایتان را با شرایط و امکاناتی که هر شهر برایتان فراهم می کند بسنجید تا به نتیجه گیری درستی برسید.

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک ، تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط vancouver نمایش پست ها
    سلام،
    در مورد شهر اقامت، راستش سوال سختیه، باید ببینید با سرما میونتون چجوریه، بعدش هم جایی که یکی‌ دوتا آشنا داشته باشید برای شروع خیلی‌ بهتره.
    از من بپرسید میگم Vancouver ، از نظر من زیبا‌ترین و بهترین شهر Canada اینجاست.
    هواشم متعادل تر از جاهای دیگتس.
    Toronto و Montreal ایرانی‌ زیاد تر داره به نسبت Vancouver.
    هزینه‌های ونکوور از نظر قیمت خرید خونه بالاتر از شهر‌های دیگست، ولی‌ برای اجاره تقریبا شبیه شهر‌های دیگس،
    حالا خودت انتخاب کن،
    از نظر کاری فکر کنم هر جأ باشید بد از یکی‌ ۲ سال وضعتون ردیف میشه.
    خودتون رو برای ۱ سال اول سخت آماده کنید، بعدش یواش یواش بهتر خواهد شد.
    شاید درحال حاضر بزرگترین دغدغه زندگی من انتخاب بین تورنتو و ونکوور هست مشکل هم اینجاست که برای من شرایط برتری هیچکدوم نسبت به هم ندارند مثلا خواهرم تورنتو و برادرم ونکوور بسیار تحقیق کردم به نتایج زیر رسیدم :
    1- ونکوور شهر به اصطلاح با کلاستری از تورنتو و به تبع هزینه ها هم بیشتره و برای اون زیبایی باید مالیات بیشتری بدی
    2-ونکوور شهر بسیار زیبایی ولی شهر آرام و به اصطلاح بازنشنگی و تورنتو شهر چوانان و شور و فتور
    3-ونکوور کار به سختی در رشته خود فرد پیدا میشه و اصلا شهر با فعالیت اقتصادی نیست و فقط خدماتی هست و تورنتو از این حیث بهتره
    4-ونکوور بسیار هواش بهتره لیکن باران های حوصله سربر و دپرشن زیاد داره
    5-ونکوور جمعیت 1/4 تورنتو هست خوب هم حسن داره هم ضرر

حالا نمیدونم اولا این موارد درست فهمیدم یا نه؟ خودم حس میکنم برای کسی که از صفر میخواد شروع کنه و پول زیادی هم همراهش نیست بهتره تورنتو شروع کنه چون هزینه زندگی کمتری میپردازه ولی برادرم میگه هرجا شروع کنی تا آخر همونجا میمونی نقل مکان واقعا سخته.....شاید تمام مشکلات از اینجا شروع میشه که ترس از پیدا نکردن کار دارم ......
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : اکتبر 2005 تاريخ ، درخواست آپديت از طرف ورشو : سپتامبر 2009
    تاريخ ارسال مدارك آپديت :اکتبر 2009 و تاریخ دریافت مدیکال: اگوست 2010
    پاسپورت ریکوست: 28 مارچ 2011 و اخذ اقامت دایم:اول می 2011

Junior Member

سیستم متروی تورنتو همه شهر رو تحت پوشش قرار میده؟

میشه به جای خرید خودرو به سیستم مترو بسنده کرد؟

شندیم سیستم متروی تورنتو از نظر پوشش قابل قیاس با سیستم متروی کشورهای اروپایی نیست.

در این زمینه اگر توضیح کاملی بدید ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    کار پرستاری در کانادا در دسته کارهای تحت نظارت دولت می باشد و برای پیدا کردن شغل در حرفه پرستاری باید حتما مجوز کار کردن را داشته باشید که از یک استان به استان دیگر متفاوت است.در مجموع باید امتحان علمی و عملی و زبان را با موفقیت بگذرانید.البته برنامه های خاصی تحت عنوان بریجینگ برای شما ارائه خواهد شد که کارتان را راحت تر و کوتاه تر می کند.
    بچه ها هر جا که باشند خوشحال خواهند بود.مدرسه هم برایشان به هیچ وجه سخت نخواهد بود مگر در مدارس خصوصی که آن هم باز قابل مقایسه با ایران نیست.
    در مورد انتخاب شهر هم باید اولویت هایتان را با شرایط و امکاناتی که هر شهر برایتان فراهم می کند بسنجید تا به نتیجه گیری درستی برسید.
    با تشکر از شما.منظور از بریجینگ چیست و ایا برنامه خاصی برای بچه ها که مشکل زبان دارند (در مدارس

رشته و دانشگاه

با تشکر از شما.منظور از بریجینگ چیست و ایا برنامه خاصی برای بچه ها که مشکل زبان دارند (در مدارس
    بریجینگ برنامه ای است که دولت با همکاری برخی کالج ها و دانشگاه ها برای دریافت مجوز کار در رشته های تحت نظارت ،ایجاد کرده است در اکثر موارد تمام هزینه های این دوره ها توسط دولت پرداخت می شود.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan_ نمایش پست ها
    سیستم متروی تورنتو همه شهر رو تحت پوشش قرار میده؟

میشه به جای خرید خودرو به سیستم مترو بسنده کرد؟

شندیم سیستم متروی تورنتو از نظر پوشش قابل قیاس با سیستم متروی کشورهای اروپایی نیست.

در این زمینه اگر توضیح کاملی بدید ممنون میشم.
    مترو در تورنتو مانند کشورهای اروپایی همه ی شهر را پوشش نمی دهد.از ترکیب مترو و اتوبوس می توانید به محل مورد نظرتان برسید اما تورنتو آنقدر بزرگ است که در برخی موارد انجام این کار زمان زیادی را می گیرد.در واقع نمی توانید آن را جایگزین ماشین شخصی کنید.برای مدت کوتاه مناسب است.برای اطلاع بیشتر لینک زیر را ببینید.قیمت ها و مسیرهاو......

http://www3.ttc.ca/Subway/interactivemap.jsp

رشته و دانشگاه

بچه ها در ساعات خاصی به کلاس ESLبرای آموزش زبان در خود مدرسه، می روند.برایشان جای نگرانی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    بچه ها در ساعات خاصی به کلاس ESLبرای آموزش زبان در خود مدرسه، می روند.برایشان جای نگرانی نیست.
    ممنون از پاسخهایتان.ایا در استانهای دیگر غیر از کبک برنامه کلاس زبان برای مهاجران وجود دارد که رایگان بوده و مبلغی هم به شخص بدهند؟

رشته و دانشگاه

ممنون از پاسخهایتان.ایا در استانهای دیگر غیر از کبک برنامه کلاس زبان برای مهاجران وجود دارد که رایگان بوده و مبلغی هم به شخص بدهند؟
    شما ابتدا بایدتعیین سطح بشوید بعد پس از آن انواع کلاس های زبان بر اساس نمره ی شما برای ارتقا سطح زبان و ورود به بازار کار و دانشگاه به طور رایگان وجود دارد.اما در انتاریو پولی به شما نخواهند داد.

http://www.ymcatoronto.org

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)