نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: راهنمایی برای شرکت در کلاس های امادگی تافل

پیش فرض راهنمایی برای شرکت در کلاس های امادگی تافل

با سلام خدمت دوستان
    دنبال موسساتی هستم که تضمینی کمکم کنند که با شرکت در کلاس های امادگی تافل بتونم اماده بشم.امکانش هست دوستان تجربیات شخصی خود را از شرکت در موسسات اموزشی تهران بگویند؟ و یا موسسات خوب را معرفی کنند؟ ( از مدیران خواهش میکنم پست را حذف نکنند چون وجود چنین تاپیکی می تواند راه گشای افراد زیادی باشد) مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد برق کنترل غیرانتفاعی پیام گلپایگان

پیش فرض پاسخ : راهنمایی برای شرکت در کلاس های امادگی تافل

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal85 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    دنبال موسساتی هستم که تضمینی کمکم کنند که با شرکت در کلاس های امادگی تافل بتونم اماده بشم.امکانش هست دوستان تجربیات شخصی خود را از شرکت در موسسات اموزشی تهران بگویند؟ و یا موسسات خوب را معرفی کنند؟ ( از مدیران خواهش میکنم پست را حذف نکنند چون وجود چنین تاپیکی می تواند راه گشای افراد زیادی باشد) مرسی
    سایت نوت فول خیلی خوبه اگر امکان پرداخت هزینه ها را دارین به نظر نسبت به کلاس های تافل به صرفه تر است
    من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم

سلام
    بنده تجربه ام را در مورد اینگونه کلاسها پیشتر گفته بودم:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2500528

Junior Member

سلام دوستان یک تعداد کلاس غیر حضوری در تهران برگزار میشه برای شهرهای دیگه خب میتونه مفید باشه شما تجربه ثبت نام توی این کلاس هارو داشتید؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal85 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    سلام دوست عزیز
    شما میتونید کلاس های آریانپور برید بدون هیچ دردسری سطح شما رو از اول اینترمدیت تا اون حدی دلخواهتون میرسونه. هر اسکیل به صورت جداگانه تدریس میشه. خیلی اصولی و پایه ای کار میکنند. میتونم بگم یکی از بهترین موسسات هست. هرچه سریعتر تو ازمون ورودیش شرکت کنید تا ثبت نامتون سریعتر انجام بشه . برای ورودش باید سطحتون اخر پری اینترمدیت یا اول اینترمدیت باشه. وبه این توجه کنید که اریانپور اصلی و تاپ اونی هست که روبروی حسینه ارشاد هست بقیه تقلبی هستن. حتما حتمااا توجه کنید به ادرس روبروی حسینه ارشاد. اینم سایتش. موفق باشید
    aryanpourcenter.com

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)