نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: TOEFL IBT Score review request

پیش فرض TOEFL IBT Score review request

سلام دوستان،

شاید مطلع باشید که چنانچه از نمره Speaking یا Writing خود راضی نباشید، میتوان درخواست برای تصحیح مجدد هر کدام از این دو بخش یا هر دو را داد (80 دلار بابت هر بخش). آیا شده تا بحال درخواست تصحیح مجدد برای نمره آرمون تافل داده باشید؟ نتیجه چگونه بوده؟

ممنون بابت پاسخگویی.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : TOEFL IBT Score review request

نقل قول نوشته اصلی توسط persianstudent نمایش پست ها
    سلام دوستان،

شاید مطلع باشید که چنانچه از نمره Speaking یا Writing خود راضی نباشید، میتوان درخواست برای تصحیح مجدد هر کدام از این دو بخش یا هر دو را داد (80 دلار بابت هر بخش). آیا شده تا بحال درخواست تصحیح مجدد برای نمره آرمون تافل داده باشید؟ نتیجه چگونه بوده؟

ممنون بابت پاسخگویی.
    سلام

من برای GRE قسمت writing این کار رو کردم و نتیجه ام تغییری نکرد.

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نفت علوم و تحقیقات

با سلام نمره ایلتس باید چند باشه برای اپلای و با تافل چه فرقی داره؟

Junior Member

من هم همین سوال رو دارم. طبق چیزی که سایت ای تی اس نوشته، اگر درخواست فرستادن نمره به جایی رو کرده باشین، نمیشه که درخواست ریویو بدید. ولی باز من اگر کسی تجربه شو داشته لطفا کمک کنه.

Junior Member

Can I request a score review of my Speaking and/or Writing responses?Yes, you can request a score review up to 30 days after your test date.
    Note: Your test cannot be reviewed if you have already requested that your scores be sent to an institution or agency.
    You can request a review of either the Speaking or the Writing section (US$80 each), or you can request a review of both the Speaking and Writing sections (US$160). Complete the Score Review Request Form (PDF) and send it with the required fee to the address on the form. If you are paying by credit/debit card, you can fax the form. The results will be available approximately 3 weeks after we receive your request and payment.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)