صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 33 , از مجموع 33

موضوع: ناامنی ، جرم و دزدی و .... در ایتالیا

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

پیش فرض پاسخ : ناامنی ، جرم و جنایت ، دزدی و .... در ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط ZAMINSAF نمایش پست ها
    مگه ایران قتل نداریم؟؟؟!!!!!!!1

من کاری به ایران و میزان ناامنی و مقایسه اون با خارج ندارم. اتفاقا به تعریف خود آدم برمیگرده. الان من ی که در یه ایالت خاصی در آمریکا هستم و مشکلی از نظر خودم نیست هر روز همسایه ام میگه شما احساس ناامنی نمیکنید؟!
    این چیزی که در مورد ایران هم میگید دید کاملا بد از نوع ایرانی هست. راستش رو بخواید اتفاقا پسرها این روزا نمیتونن بدون مزاحمت دخترا پیاده روی کنند
    بیان واقعیت سیاه نمایی نیست دوست عزیز، بعد بحث من کاملا جدی بود

Banned
    رشته و دانشگاه
    هر جا اومد رفتم.

پیش فرض پاسخ : ناامنی ، جرم و جنایت ، دزدی و .... در ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط Garibaldi نمایش پست ها
    بیان واقعیت سیاه نمایی نیست دوست عزیز، بعد بحث من کاملا جدی بود
    باز هم با دقت نخوندید پست ها رو دوست عزیز. من نمیدونم شما از کشور خارج شدید یا نه ولی بهتره قبل از تجربه کردن حداقل در مورد سایر کشورها به همین راحتی قضاوت نکنید. فکر هم نکنید من از ایران خوشم میاد خیلی هم بدم میاد ولی بعضی چیزا هست که آدم باید سیاه سیاه و یا سفید سفید نبینه. مثلا کسی که تهران زندگی میکنه در جنوب شهر نمیتونه در مورد خیلی از شهرها و میزان امنیتش نظر بده همونطور که کسی که در شهر کوچک دیگری زندگی میکنه هیچ دیدی از تهران نمیتونه داشته باشه.

پیش فرض پاسخ : ناامنی ، جرم و دزدی و .... در ایتالیا

چیزی که من شنیدم از افرادی که تو کشور های دیگه زندگی کردن اینطوریه که کسی که زندگی عادی داره و به شکل منطقی هم حواسش هست مشکلی براش پیش نمیاد ، وقتی ازشون در مورد امنیت سوال میپرسیم میگن اتفاقاتی که اینجا رخ داده تو ایران هم رخ میده شاید خبرش خیلی پخش نشه ، قتل ، دزدی و ... و شنیدم از افرادی که دانشگاه های خوب تهران و جا های خوب شهر هم بودن و بار ها اتفاق های عجیب غریب براشون افتاده یا شاهدش بودن یا مثلا شیراز که خودم شاهد بودم چندین بار نزدیک دانشگاه زورگیری هم اتفاق افتاده!! ، به نظر میاد ایتالیا به اندازه کافی امن هست! اگه بخواییم جایی رو پیدا کنیم که کلا خطر معنی نداره فکر نکنم به نتیجه ای برسیم. البته این نظر منه

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)