صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 33

موضوع: ناامنی ، جرم و دزدی و .... در ایتالیا

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض پاسخ : ناامنی ، جرم و جنایت ، دزدی و .... در ایتالیا

بچه ها من میخوام یه سری اطلاعات در مورد زندگی تو شهر ناپولی کسب کنم. کسی آیا اطلاعاتی داره؟ من شنیدم اصلا شهر امنی نیست و کلا محیط مناسبی برای دانشجوهای خارجی نیست. من چون متاهل هستم واقعا نگرانم که آیا این شهر واسه زندگی یک زوج میتونه امن باشه یا نه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

بنظر من اتفاقاتی مثله دزدی یه مسئله ی کاملا شانسی و تصادفیه ..ممکنه تو جایی که میگن امن ترین شهره بوجود بیاد و جایی که میگن بدترین شهره نیاد...کلا بستگی به شانست داره

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط milada1986 نمایش پست ها
    بنظر من اتفاقاتی مثله دزدی یه مسئله ی کاملا شانسی و تصادفیه ..ممکنه تو جایی که میگن امن ترین شهره بوجود بیاد و جایی که میگن بدترین شهره نیاد...کلا بستگی به شانست داره
    من تو همین 8 ماهی که ایتالیا هستم دو بار جیبم رو زدن. مجموعا مبلغ 100 یورو ازم دزدیدن. خیلی حرفه ای هستن اصلا متوجه نمیشی که چجوری ازت کیفت رو میدزدن.

Junior Member

یا خدا اااا
    قتلللللللل؟
    ایتالیا دیگه کجاست!!! چ خبره اینجا؟ دیگه بدتر از اینم داریم مگه
    امنیت صفره یعنی اینجا؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط dar_b_dar نمایش پست ها
    یا خدا اااا
    قتلللللللل؟
    ایتالیا دیگه کجاست!!! چ خبره اینجا؟ دیگه بدتر از اینم داریم مگه
    امنیت صفره یعنی اینجا؟
    درود
    تنها مورد دزدی به چشم میخوره که این هم به علت وارد شدن پناهنده های زیاد هست وگرنه هیچ چیزی از نظر امنیت شما رو تهدید نمیکنه ساعت 3-4 شب تک و تنها هر کجا قدم بزنید یکی نمیگه شما کی هستی با حرفی بزنه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    تنها مورد دزدی به چشم میخوره که این هم به علت وارد شدن پناهنده های زیاد هست وگرنه هیچ چیزی از نظر امنیت شما رو تهدید نمیکنه ساعت 3-4 شب تک و تنها هر کجا قدم بزنید یکی نمیگه شما کی هستی با حرفی بزنه.
    بله منم خوندم ولی اون نوشته قتل یه دختر دانشجو ایرانی رو چی میگید؟ چرا ؟ چی شده بوده؟ اصن چرا واقعا؟
    پاهام چسبیده ب زمین
    خوب بود ک ایتالیا
    چی شد آخه؟؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط dar_b_dar نمایش پست ها
    بله منم خوندم ولی اون نوشته قتل یه دختر دانشجو ایرانی رو چی میگید؟ چرا ؟ چی شده بوده؟ اصن چرا واقعا؟
    پاهام چسبیده ب زمین
    خوب بود ک ایتالیا
    چی شد آخه؟؟
    فکر کنم من هر چقدر حرف میزنم شما قانع نمیشید تو پیام خصوصی هم کامل توضیح دادم که از نظر امنیت هیچ مشکلی نداره.
    من خودم به شحصا شاهد چنین اتفاق هایی نه شدم نه شنیدم که مسلما اولین کسی که میشنوه من خواهم بود که نشنیدم.
    پس به هر حال جای نگرانی نیست و من نگرانی شما رو نمیدونم چیه، این همه دانشجوی دختر تک و تنها اینجا درس میخونن و زندگی میکنن و هیچ کدوم به مشکل بر نمیخورند.
    همونطور هم که تو پیام خصوصی گفتم اگه فنلاند شد اونجا نشد ایتالیا انتخاب خوبی هست.
    گود لاک
    ویرایش توسط behnamhg : January 9th, 2016 در ساعت 04:20 PM
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    فکر کنم من هر چقدر حرف میزنم شما قانع نمیشید تو پیام خصوصی هم کامل توضیح دادم که از نظر امنیت هیچ مشکلی نداره.
    من خودم به شحصا شاهد چنین اتفاق هایی نه شدم نه شنیدم که مسلما اولین کسی که میشنوه من خواهم بود که نشنیدم.
    پس به هر حال جای نگرانی نیست و من نگرانی شما رو نمیدونم چیه، این همه دانشجوی دختر تک و تنها اینجا درس میخونن و زندگی میکنن و هیچ کدوم به مشکل بر نمیخورند.
    همونطور هم که تو پیام خصوصی گفتم اگه فنلاند شد اونجا نشد ایتالیا انتخاب خوبی هست.
    گود لاک
    من از ایتالیا به طور کامل خبر ندارم ولی با این کار شما هم مخالفم، اینکه شما ندید یا نشنیدید دلیل بر این نیست که وجود نداره، من که مرد ام و مجردم و تنها زندگی میکنم تو انگلیس وقتی میخوام خونه بگیرم چندین جا میگردم که ببینم اون آدم هایی که در اون محل زندگی میکنند چه جور آدم هایی اند، دیگه یه دختر تنها که تکلیفش مشخصه، حواستون هم باشه که این اتفاقهای اینچنینی فقط چند بار تو زندگی اکثر ما پیش میاند که هر بارش میتونه کل زندگی آدم رو نابود کنه، به هر حال اگر قبل از انجام هر کاری تحقیق کنید، تا حد بسیار زیادی از احتمال این طور کارها کم میشه.

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط ZAMINSAF نمایش پست ها
    تنها زندگی کردن دخترها دلیل بر امنیت نیست. اتفاقا برعکسش رو بگم ایران خیلی امن هست با اینکه دخترها تنها نمیتونن برن بیرون اکثر مواقع به خصوص شب ها.
    تعریف ناامنی هم خیلی مواقع به خود آدم برمیگرده!
    همه جای دنیا نا امنی وجود داره همه جا و هیچ جایی استثنا نداره.
    تا وقتی که در یک بحث در مورد امنیت، امنیت رو تعریف نکنید و معیاری برای سنجشش ارایه نکنید، این اختلاف ها و سوتفاهم ها وجود خواهد داشت. بله همه جای دنیا ناامنی وجود داره اما کم و زیاد داره.تعریف نا امنی هم به خود آدم بر نمیگرده، بلکه به کارشناسان و متخصصان جامعه شناسی و علوم اجتماعی بر میگرده و مسلما براساس نظر این افراد تعریف ها و شاخص های مختلفی وجود داره.
    اما اون چیزی که مردم، من و شما، بر اساس تجربه و دیده هامون میدونیم، در ایران دخترها امنیت پایین تری نسبت به کشورهای اروپایی دارند، و ربطی هم به شب و روز نداره و به فرهنگ رو به زوال جامعه بر میگرده.همینکه امکان زندگی یک دختر در خانه های مشترک در کنار پسرها وجود داره نشون دهنده ی امنیت بیشتر هست، چرا که تو ایران دخترها حتی نمیتونن بدون مزاحمت پیاده روی کنند!

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

پیش فرض پاسخ : ناامنی ، جرم و دزدی و .... در ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط ZAMINSAF نمایش پست ها
    من کاری به ایران و میزان ناامنی و مقایسه اون با خارج ندارم. اتفاقا به تعریف خود آدم برمیگرده. الان من ی که در یه ایالت خاصی در آمریکا هستم و مشکلی از نظر خودم نیست هر روز همسایه ام میگه شما احساس ناامنی نمیکنید؟!
    این چیزی که در مورد ایران هم میگید دید کاملا بد از نوع ایرانی هست. راستش رو بخواید اتفاقا پسرها این روزا نمیتونن بدون مزاحمت دخترا پیاده روی کنند
    جسارت نباشه، ولی شما الان ایران تشریف ندارین، بعد از کجا مطمئنین دخترا مزاحمت ایجاد میکنن؟ و اینکه مزاحمتشون بیشتره؟ و اینکه اصلا مزاحمتها در ایران کمتر از همه جاست؟
    دوم، این مزاحمتهایی که دخترا تو ایران ایجاد میکنن دقیقا از چه نوعیه که میگین مزاحمتشون بدتره و پسرا از ترسشون نمیتونن تو ایران پیاده روی کنن؟
    سوم، شما مطمئنین؟
    چهارم، ایران قبلا زندگی کردین و با انواع مزاحمتها آشنا هستین؟
    پنجم، شما دختر هستین که با مشکلات دخترا آشنا باشین؟ یا پسر هستین و دخترا تو ایران خیلی مزاحمت ایجاد کردن برای شما؟ یا دختر هستین و خیلی مزاحمت ایجاد کردین برای پسرا و فکر میکنین همه مثل شمان؟ ببخشید ولی از اسمتون من هیچی متوجه نشدم و واقعا نمیدونم شما دختر هستین یا آقا. اگه بهتون بربخوره حرفم، بدونین عمدی نیست و واقعا سواله و من معذرت میخوام.
    نکته 1: بنده نمیگم ایران بده و بقیه جاها خوبن، من عاشق کشورم هستم و اینو از صمیم قلبم میگم، لطفا ربط ندین به تنفر ا ز کشور چون با روحیات من همخونی نداره. میدونمم که هیچ کجا مدینه فاضله نیست و اینو تجربه هم کردم.
    نکته 2: اینا واقعا سوالای من بود چون الانی که دارم اینو مینویسم تو ایران هستم و دارم تخم مرغ رنگ میکنم برای سفره هفت سین و اطلاعاتم از شما که میفرمایین ایران تشریف ندارین به روزتره.
    موفق باشید

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)