صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 21

موضوع: َAct of Info راهکاری برای دریافت اطلاعات از وضعیت درخواست ویزای تحصیلی یا روشی برای تسریع فرایند؟

پیش فرض پاسخ : َAct of Info راهکاری برای دریافت اطلاعات از وضعیت درخواست ویزای تحصیلی یا روشی برای تسریع فرایند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط myousef نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    کافیه که اطلاعات صفحه اول خودتون وارد کنین و next و بزنین تا به صفحه بعدی هم دسترسی پیدا کنین. متاسفانه پرینت یا اسکنش و ندارم. ولی همه جواب ها رو تو قسمت اول گذاشتم
    سلام. 15 ژانویه درخواست دادم و 3 روز پیش گزارش مربوطه را هم دریافت کردم. به هر حال ممنونم بابت راهنمایی و پیامتون.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : َAct of Info راهکاری برای دریافت اطلاعات از وضعیت درخواست ویزای تحصیلی یا روشی برای تسریع فرایند؟

من تقریبا یه ماه از زمان درخواست اپلای ویزام گذشته، و جلوی بک گراند چک نوشته not applicable. تا حالا اسک هم نشدم، و بخاطر همین میخوام ATIP رو درخواست بدم. توی نتیجه گزارش، مینویسه وضعیت eligibility چطوره، درسته؟ و یه سوال دارم در مورد درخواست دادن. این قسمت کدوم رو باید پر کنم؟ اولی یا دومی؟

Junior Member

سلام، ممنون از پیشنهادتون. من متاسفانه کسی رو در کانادا ندارم که اینکار رو انجام بده، به طریق دیگه ای نمیشه اینکار رو انجام داد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. & M.Sc.: Ferdowsi, Chem Eng- PhD Student: British Columbia, Materials Eng

عذر میخوام برای دیر پاسخ دادن
    باید گزینه اول و انتخاب کنین
    موفق باشین

Member
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. & M.Sc.: Ferdowsi, Chem Eng- PhD Student: British Columbia, Materials Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط azinsadat نمایش پست ها
    سلام، ممنون از پیشنهادتون. من متاسفانه کسی رو در کانادا ندارم که اینکار رو انجام بده، به طریق دیگه ای نمیشه اینکار رو انجام داد؟
    متاسفانه حتما باید کسی که اینجا هست این درخواست و انجام بده. امیدوارم تا الان ویزاتون اومده باشه

سلام دوستان این درخواست ACT OF INFO همون خواستی هست که میشه بعد از ریجکت شدن ویزا ازسال کرد و افیسر نوت رو دریافت کرد؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezamou نمایش پست ها
    سلام دوستان این درخواست ACT OF INFO همون خواستی هست که میشه بعد از ریجکت شدن ویزا ازسال کرد و افیسر نوت رو دریافت کرد؟
    آره، همین گزینه اول دلایل ریجکت رو بهتون میگه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environment and Green Engining in Western University of Ontario

سلام و درود
    من میخام تجربه م رو بگم و تشکر ویژه کنم از @myousef من دانشجویی کانادا هستم و بیشتر از ۴ماه بود که منتظر ویزای ورک پرمیت همسرم بودم از پروسسینگ تایم که گذشت هم وبفرم پر کردم هم ایمیل به سفارت که جوابی نیومد خلاصه این ACT رو امتحان کردم ...بعد از سه روز ویزای همسرم اپروو شد و جالبه به وقت کانادا انجام شد و ایمیلش اومد..صبح کانادا.. درحالیکه کار ویزای ایرانیا معمولا به وقت انکارا انجام میشه!
    شاید act of info در ظاهر بی ربط به نطر برسه به پروسه ی صدور ویزا ولی بنظرم تاثیر داره.
    با اینکه همسرم پاس ش رو هم عوض کرده بود الساق ویزاش کمتر از یک هفته طول کشید...
    موفق باشین

Senior Member

بچه ها من امروز این فرم رو پر کردم. پنج ماه و یک هفته از درخواست ویزام میگذره و هرباز ایمیل یا وبفرم زدم گفتن که بکگراند چک هستی.
    امیدوارم که اثری داشته باشه. حالا من نتیجه رو میگم بهتون
    مراحلش به صورت دقیق ایناس:

1. لینک اول:

https://atip-aiprp.apps.gc.ca/atip/welcome.do?lang=en

1. انتهای صفحه Continue رو بزنید
    2. گزینه have read, understood and agree with the above Privacy Notice. رو تایید کنید و continue رو بزنین
    3. سوال اول رو جواب بدید: Immigration, Refugees and Citizenship Canada
    4. در ادامه مشخصات کسی که در کاناداست رو تکمیل کنین.
    5. انتهای صفحه که پرسیده برای خودتون هست رو No انتخاب کنید
    6. درخواست اطلاعات رو بزنین E-mail و بعد Continue کنین
    7. صفحه بعد Access to Information Act رو انتخاب کنید
    8. سوال بعد رو جواب بدید Case file و اگر نداشت بزنین Immigration/Citizenship Records
    9. مشخصات شما که درخواست ویزا دادید اینه:
    10. سوال بعد که پرسیده Type of Records جواب بدید Temporary
    11. جواب سوال بعد رو بزنید Status update of the file/Reasons for refusal/officers electronic notes
    12. فایل نامبر درخواست ویزا رو وارد کنید
    13. بعد Continue رو بزنین
    14. برای Consent فایل imm5744 رو آپلود کنید و بعد Continue
    15. اطلاعات رو چک کنید و اگر درست بود Continue
    16. بعد Proceed to Secure Checkout و پرداخت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidevf نمایش پست ها
    بچه ها من امروز این فرم رو پر کردم. پنج ماه و یک هفته از درخواست ویزام میگذره و هرباز ایمیل یا وبفرم زدم گفتن که بکگراند چک هستی.
    امیدوارم که اثری داشته باشه. حالا من نتیجه رو میگم بهتون
    مراحلش به صورت دقیق ایناس:

1. لینک اول:

https://atip-aiprp.apps.gc.ca/atip/welcome.do?lang=en

1. انتهای صفحه Continue رو بزنید
    2. گزینه have read, understood and agree with the above Privacy Notice. رو تایید کنید و continue رو بزنین
    3. سوال اول رو جواب بدید: Immigration, Refugees and Citizenship Canada
    4. در ادامه مشخصات کسی که در کاناداست رو تکمیل کنین.
    5. انتهای صفحه که پرسیده برای خودتون هست رو No انتخاب کنید
    6. درخواست اطلاعات رو بزنین E-mail و بعد Continue کنین
    7. صفحه بعد Access to Information Act رو انتخاب کنید
    8. سوال بعد رو جواب بدید Case file و اگر نداشت بزنین Immigration/Citizenship Records
    9. مشخصات شما که درخواست ویزا دادید اینه:
    10. سوال بعد که پرسیده Type of Records جواب بدید Temporary
    11. جواب سوال بعد رو بزنید Status update of the file/Reasons for refusal/officers electronic notes
    12. فایل نامبر درخواست ویزا رو وارد کنید
    13. بعد Continue رو بزنین
    14. برای Consent فایل imm5744 رو آپلود کنید و بعد Continue
    15. اطلاعات رو چک کنید و اگر درست بود Continue
    16. بعد Proceed to Secure Checkout و پرداخت

برای ریجکتی های ویزای توریستی هم می توان این مراحل را انجام داد؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)