صفحه 8 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 86

موضوع: ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2018

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2018

سلام ممنون از راهنماییتون.
    ببخشید من اینجوری متوجه شدم صحبت هاتونو که من یه اداره پسا تو ایروان پیدا می کنم و فرمشو پرینت می گیرم . بعدش فرمو کجا می برم؟ بعدش دوباره باید برم ایروان دوباره؟ اگه برم ایروان دوباره که ویزا بخوره تو پاسم که لازم به پست مدارک به سفارت برای چیه خودم می برمش که؟؟؟؟؟!!!!!!

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2018

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofar1393 نمایش پست ها
    سلام ممنون از راهنماییتون.
    ببخشید من اینجوری متوجه شدم صحبت هاتونو که من یه اداره پسا تو ایروان پیدا می کنم و فرمشو پرینت می گیرم . بعدش فرمو کجا می برم؟ بعدش دوباره باید برم ایروان دوباره؟ اگه برم ایروان دوباره که ویزا بخوره تو پاسم که لازم به پست مدارک به سفارت برای چیه خودم می برمش که؟؟؟؟؟!!!!!!
    شما موقع ثبت نام فرم DS 160 تو سایت ثبت نام کدوم اداره پست رو انتخاب کردین؟... بعد از کلیر شدن تمام کارهای شما با این اداره پست خواهد بود و نمیتونین خودتون برین سفارت....این روند کار اون هاست ... کارای اداری رو پست براتون انجام میده ... شما مطابق نکات قبلی باید مدارک رو تحویل پست بدین اونا میبرن سفارت و پاسپورت با ویزای ایشود شده رو به همون اداره پست بر میگردونن ...و شما دوباره بعد ۵ تا ۷ روز کاری میرین پست پاسپورت تونو میگیرین. ..

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza3412 نمایش پست ها
    شما موقع ثبت نام فرم DS 160 تو سایت ثبت نام کدوم اداره پست رو انتخاب کردین؟... بعد از کلیر شدن تمام کارهای شما با این اداره پست خواهد بود و نمیتونین خودتون برین سفارت....این روند کار اون هاست ... کارای اداری رو پست براتون انجام میده ... شما مطابق نکات قبلی باید مدارک رو تحویل پست بدین اونا میبرن سفارت و پاسپورت با ویزای ایشود شده رو به همون اداره پست بر میگردونن ...و شما دوباره بعد ۵ تا ۷ روز کاری میرین پست پاسپورت تونو میگیرین. ..
    ممنون از پاسختون

ممنون از پاسختون
    خواهش میکنم... فقط یادتون باشه مدارک که باید به پست تحویل بدین تا به سفارت بده شامل: عکس ۵ در ۵ - کاغذ زرد رنگ - پاسپورت - فرم I20 دانشگاه- فرم Ds160 - پرینت فرم ارسال رایگان مدارک از اداره پست که این فرم اخری رو بعد از کلیر شدن باید وارد سایت ثبت نامتون بشین و از اونجا پرینت بگیرین با خودتون ببرین

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza3412 نمایش پست ها
    خواهش میکنم... فقط یادتون باشه مدارک که باید به پست تحویل بدین تا به سفارت بده شامل: عکس ۵ در ۵ - کاغذ زرد رنگ - پاسپورت - فرم I20 دانشگاه- فرم Ds160 - پرینت فرم ارسال رایگان مدارک از اداره پست که این فرم اخری رو بعد از کلیر شدن باید وارد سایت ثبت نامتون بشین و از اونجا پرینت بگیرین با خودتون ببرین
    ممنون از اطلاعاتتون . فقط یه سوال داشتم برای دوره های تخصصی به فارسی مصاحبه می کنن یا انگلیسی؟ من شف هستم و دارم برای دوره culinary arts میرم .

ممنون از اطلاعاتتون . فقط یه سوال داشتم برای دوره های تخصصی به فارسی مصاحبه می کنن یا انگلیسی؟ من شف هستم و دارم برای دوره culinary arts میرم .
    خواهش میکنم .... مصاحبه به زبان انگلیسی هستش و شما هم باید انگلیسی حرف بزنید ...پاسخ هاتون باید کوتاه در حد یک تا دو جمله ولی درست باشه .... تجربه ی خودم رو هم میتونین در صفحه آنکارا ۲۰۱۸ ببینید ...

Junior Member

salam doostan ، mishe lotfan email address sefarat ro be man begid, baraye visa ye touristi

Junior Member

سلام دوستان ، می‌شه لطفا ایمیل آدرس سفارت رو به من بگید، برای ویزا یه توریستی

Junior Member

سلام دوستان ، می‌شه لطفا ایمیل آدرس سفارت رو به من بگید، برای ویزا یه توریستی

Junior Member

سلام به همه
    من 17 اکتبر توی ارمنستان مصاحبه داشتم
    عالی بود
    23 روزه هم کلیر شدم
    الان هم آمریکا هستم

سفارت عالی، کارمندهاش عالی، سوالات مرتبط و عالی، برخورد فوق عالی

هم خودم هم همسرم هم پسر دوساله ام
    البته خانواده ام حدو 2 ماه طول کشید

ولی اکی شد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)