صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2018

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2018

سلام دوستان میشه لطفا با توجه به شرایطم من روبرای انتخاب سفارت راهنمایی کنید.

من برای مستر دوم پذیرش گرفتم رشته برنامه ریزی شهری، فول فاند تفریبا یه مقدار خیلی کمی هزینه با خودمه
    کارشناسیمم معماری بوده و الان دارم ترم اخر ارشد معماری میگذرونم.

بنظرتون برای سفارت دوبی وقت بگیرم؟ اخه ارمنستان گویا وقتا کامل پره

ممنون میشم اگه تجربه و یا اطلاعاتی دارین بهم بگین.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Mrnaz نمایش پست ها
    سلام دوستان میشه لطفا با توجه به شرایطم من روبرای انتخاب سفارت راهنمایی کنید.

من برای مستر دوم پذیرش گرفتم رشته برنامه ریزی شهری، فول فاند تفریبا یه مقدار خیلی کمی هزینه با خودمه
    کارشناسیمم معماری بوده و الان دارم ترم اخر ارشد معماری میگذرونم.

بنظرتون برای سفارت دوبی وقت بگیرم؟ اخه ارمنستان گویا وقتا کامل پره

ممنون میشم اگه تجربه و یا اطلاعاتی دارین بهم بگین.
    اگر فول فاند هستید، گپ چندان ندارید، سابقه همکاری با مراکز حساس ندارید، در رشته های حساس تحصیل نکردید یا قصد ادامه تحصیل ندارید، استاد شما گرنت از مراکز حساس ندارند، مستر یا دکترا مجدد نیستید، در ایالت مقصد بستگان درجه یک ندارید،
    در ایران با اساتید خاص در پروژه های حساس همکاری نداشتید و... همه سفارت ها برای شما یکسان. در غیر اینصورت وقتی برای سیف ترین رشته ها از ایروان وقت می گیرند، شما هم چند روز وقتتون تلف کنید و از صفحه چشم برندارید. چون کنسل و ری سکجول هست و میتونید وقت بگیرید.
    موفق باشید

Junior Member

ممنون از پاسختون. هیچ یک از موارد رو ندارم بجز مستر مجدد. البته اونم رشته اینجام معماری منظر و ارشدی که پذیرش گرفتم برنامه ریزی شهری هس که فیلش متفاوته تا حدی.

من اینجا ترم 4 ارشد هستم چه مدارکی با خودم ببرم که افیسر فک نکنه میخام ارشد اینجامو ناتموم بزارم؟؟ همون ریز نمرات تا ترم 3 دارم کافیه؟؟ یا نامه ای مبنی بر اینکه قراره دفاع کنم هم باید داشته باشم؟؟
    (تاریخ دفاعم میشه بعد از سفارت رفتن)

Junior Member

Post پاسخ : دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2018

نقل قول نوشته اصلی توسط alipanah_f نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا کسی هست که اخیرا سفارت دبی رفته باشه؟
    اگه میشه دوستانی ک رفتن بیان و تجربه هاشونو بگن، کمک بزرگی ب بقیه میکنن...

سلام من 30 می 2019 وقت مصاحبه دارم برای F2B .... هرچند خیلی ها میگن که خیلی بعید هست ویزا بگیری ولی من هنوز امیدوارم......
    حتما بعد از برگشت تجربم رو خدمتون میگم.... فقط کسی اخیرا بوده که با F2B ویزا گرفته باشه......

سلام دوستان من برنده لاتاری پارسال بودم هفته پیش سفارت ابوذبی بودم افسر به من 2تا برگه داده یکی صورتی که همین 212f هست یکی هم برگه آبی کهاشاره کرده چند عدد مدرک اماده کنم و براشون ایمیل کنم میخواستم کسی از برندگان لاتاری به مساحبه رفته و اینکه شرایط اونا چطور بوده؟

Junior Member

سلام... چرا این تاپیک رو رینیو نمیکنید برای ۲۰۲۱؟؟ ماه ها هست که دبی فقط وقت میده برای دانشجویی و خیلی ها الان نیاز به اطلاعات به روز دارند...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)