صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 63

موضوع: آنکارا(ترکیه) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2018

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

پیش فرض آنکارا(ترکیه) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2018

کاربران گرامی
    با سلام

لطفاً از این موضوع برای بیان تجربیات خود در روز مصاحبه در سفارت آنکارا در سال 2018 استفاده بفرمایید.

با تشکر
    تیم مدیریت
    .God has a bigger plan for me than I have for myself

پیش فرض پاسخ : آنکارا(ترکیه) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2018

سلام دوستان

ایا انکارا جای مناسبی برای انتخاب سفارت هست؟

من باید 10 اگوست اونجا باشم و یه تاریخ تو ارمنستان برای 15 جون دارم که به نظرم دیره؟
    دوستانی که تجربه انکارا دارن بذارن لطفا.
    من میخوام سفارتمو تغییر بدم

Junior Member

سلام دوستان، در حال حاظر آنکارا سفارت مناسبی هست؟
    من برای اگوست 2018 باید اونجا باشم و اینطور که پیداست ایروان وقت باز نداره. ممنون میشم اگر اطلاعی دارید راهنمایی کنید.

Junior Member

اولین وقت باز ایروان در حال حاضر 11 جولای هست. خوذتون میتونید تو سایت ش چک کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepiidfar نمایش پست ها
    سلام دوستان، در حال حاظر آنکارا سفارت مناسبی هست؟
    من برای اگوست 2018 باید اونجا باشم و اینطور که پیداست ایروان وقت باز نداره. ممنون میشم اگر اطلاعی دارید راهنمایی کنید.

Junior Member

بله من میدونم ایروان وقت نداره،سوالم این هست که آنکارا الان چه وضعیتی داره با توجه به درگیری که بامریکا پیدا کرده؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Maryamh68 نمایش پست ها
    اولین وقت باز ایروان در حال حاضر 11 جولای هست. خوذتون میتونید تو سایت ش چک کنید

Junior Member

راستش من هیچ اطلاعی ندارم
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepiidfar نمایش پست ها
    بله من میدونم ایروان وقت نداره،سوالم این هست که آنکارا الان چه وضعیتی داره با توجه به درگیری که بامریکا پیدا کرده؟

Junior Member

سلام دوستان
    همین هفته به آنکارا برای مصاحبه سفارت رفتم برای ویزای نوع j1 اقدام کرده بودم فاند هم داشتم. تقریبا همه افرادی که رفته بودیم در جا ریجکت شدیم. خود من هم به بهانه 214b ریجکت شدم. مسئول وقت دادن و انگشت نگاری اخلاق خوبی داشتند و انگلیسی را معمولی و قابل فهم صحبت می کردند. ولی افیسر مصاحبه کننده یک خانم بد اخلاقی بود که همه از رفتار بد و نوع برخوردش بسیار شاکی بودند. به نظر میرسید به خون ایرانیها تشنه است و با اینکه زبان انگلیسی من خوب است ولی این خانم انگلیسی را عمدا بسیار تند و با صدای کم صحبت می کرد که به هیچ وجه قابل شنیدن و قابل فهم نبود. با اینکه تمام مدرک را آورده بودم اما اصلا توجهی به مدارک نکرد و فقط چند تا سوال برای خالی نبودن عریضه پرسید و برگه رد شدن ویزا را داد این تجربه را از دوست دیگری نیز که زبان انگلیسی خوبی داشت هم شنیدم.
    در کل به نظر میاد برای ایرانیها سیاست خصمانه ای را در مورد ویزا در پیش گرفتند. آنکارا را به هیچ وجه توصیه نمیکنم.

Junior Member

سلام به همه،
    من هم این هفته آنکارا بودم و خلاصه روز مصاحبه رو توضیح می دم، شاید به درد یکی از دوستان بخوره.

صبح ساعت 7:30 رفتم که شلوغ نبود و تقریبا 4-5 نفر اومده بودن. پروسه اداری به شکل معمول پیش رفت. نکته اینکه کیف با خودتون نبرید. پیشنهاد می کنم همه مدارک رو تو یک فلدر ببرید.
    پروسه اداری خوب پیش رفت، اول کنترل مدارک، بعد انگشت نگاری و نهایتا باید صبر کنید تا مصاحبه بشید.

مصاحبه کننده همون خانم که دوستمون بالا بهش اشاره کرد. یه خانم آمریکایی تقریبا 40 ساله بنظر می رسید. مشکل اصلی اینکه راحت نمی شه متوجه شد چی می گه ولی از کلماتی که به کار می بره سوالش رو متوجه می شید. با صدای آرومی صحبت می کنه. در مجموع این بخشش خیلی مشکل جدی نبود و منظورش رو می شد فهمید. کل مصاحبه شاید حدود 10 دقیقه طول کشید. همون سوال های معمولی که از همه می پرسن. چرا می ری آمریکا، بعد از فارغ التحصیلی برنامه ات چیه، کجا خدمت کردی، الان کجا کار می کنی، چرا تو ایران دکتری نمی خونی و ...

یک سری مدارک رو باید از قبل تو پوشه می گذاشتیم: CV، Research plan، SOP، Bank statement نامه های دانشگاه، ریز نمرات آخرین مقطع تحصیلی، لیست مقالات، مدارک سربازی (من ترجمه رسمی کارت معافیتم رو گذاشتم و اصلش رو هم موقع مصاحبه ازم گرفت)

و در آخر گفت که برو منتظر جواب کلیرنس باش.

Junior Member

دوست عزیز ممنون که به اشتراک گذاشتین. میشه بگید چه رشته ای بودید و چه جوابی دادی؟
    من حدود یک ماه دیگه میخوام وقت بگیرم خیلی احتیاج به اطلاعات به روز دارم. ممنون میشم جزئیات رو بیان کنید. ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط ThePrince نمایش پست ها
    سلام به همه،
    من هم این هفته آنکارا بودم و خلاصه روز مصاحبه رو توضیح می دم، شاید به درد یکی از دوستان بخوره.

صبح ساعت 7:30 رفتم که شلوغ نبود و تقریبا 4-5 نفر اومده بودن. پروسه اداری به شکل معمول پیش رفت. نکته اینکه کیف با خودتون نبرید. پیشنهاد می کنم همه مدارک رو تو یک فلدر ببرید.
    پروسه اداری خوب پیش رفت، اول کنترل مدارک، بعد انگشت نگاری و نهایتا باید صبر کنید تا مصاحبه بشید.

مصاحبه کننده همون خانم که دوستمون بالا بهش اشاره کرد. یه خانم آمریکایی تقریبا 40 ساله بنظر می رسید. مشکل اصلی اینکه راحت نمی شه متوجه شد چی می گه ولی از کلماتی که به کار می بره سوالش رو متوجه می شید. با صدای آرومی صحبت می کنه. در مجموع این بخشش خیلی مشکل جدی نبود و منظورش رو می شد فهمید. کل مصاحبه شاید حدود 10 دقیقه طول کشید. همون سوال های معمولی که از همه می پرسن. چرا می ری آمریکا، بعد از فارغ التحصیلی برنامه ات چیه، کجا خدمت کردی، الان کجا کار می کنی، چرا تو ایران دکتری نمی خونی و ...

یک سری مدارک رو باید از قبل تو پوشه می گذاشتیم: CV، Research plan، SOP، Bank statement نامه های دانشگاه، ریز نمرات آخرین مقطع تحصیلی، لیست مقالات، مدارک سربازی (من ترجمه رسمی کارت معافیتم رو گذاشتم و اصلش رو هم موقع مصاحبه ازم گرفت)

و در آخر گفت که برو منتظر جواب کلیرنس باش.

Junior Member

دوستان اگر کسی اخیرا به آنکارا رفته میشه بگه چی کارا کرده و جو سفارت چه جوریه الان؟ من از بعضی دفاتر هواپیمایی که وقت میگیرن شنیدم میگن آنکارا الان خوب نیس

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)