صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 63

موضوع: آنکارا(ترکیه) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2018

Junior Member Nobile آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آنکارا(ترکیه) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2018

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza3412 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من با سایت های تعیین وضعیت کلیر سفارت آمریکا در آنکارا مشکل دارم و اصلا نمیتونم ورود کنم. چه با ف ی ل ت ر شکن و چه بدون اون.

http://ankaraniv.net

https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx

راه حلی برای این مشکل وجود داره؟

سایت آنکارا رو نمیدونم.
    اما CEAC بدون ف ی ل تر ش ک ن میره ... مشکل یا error ای که میده رو بگید شاید بشه کمک کرد. اصلا سایت باز نمیشه یا بعد از وارد کردن شماره خطا میده؟
    این لینکشه دیگه :
    https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx

ممنونم از پاسختون. این سایت دومی بروز نیست. یعنی آخرین تاریخ آپدیت منو توش نزده. من ایمیل اپدیت ۶ آگوست دریافت کردم ولی تو این سایت آخرین اپدیت رو تاریخ روز مصاحبه من ۲ آگوست زده. .... توی ایمیل دریافتی آدرس انکارا رو زده بود ...من چند بار وارد شدم .... ولی این اواخر دیگه نتونستم واردش بشه ...

این هم ارورش ..

در اصل این صفحه اش بود که من واردش میشدم ....

این هم اون ادرس که در مورد این سایت انکارا توضیح داده ...
    https://deets.feedreader.com/ankaraniv.net

Junior Member Nobile آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza3412 نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون. این سایت دومی بروز نیست. یعنی آخرین تاریخ آپدیت منو توش نزده. من ایمیل اپدیت ۶ آگوست دریافت کردم ولی تو این سایت آخرین اپدیت رو تاریخ روز مصاحبه من ۲ آگوست زده. .... توی ایمیل دریافتی آدرس انکارا رو زده بود ...من چند بار وارد شدم .... ولی این اواخر دیگه نتونستم واردش بشه ...

این هم ارورش ..

در اصل این صفحه اش بود که من واردش میشدم ....

این هم اون ادرس که در مورد این سایت انکارا توضیح داده ...
    https://deets.feedreader.com/ankaraniv.net

متوجه شدم... این خطا رو وقتی میده باید با ف ی ل ت ر شکن برید تو سایت. متاسفانه سایت بعضی سفارتها ف ی ل تر هست. منم تو سایت سفارت آمریکا تو فرانکفورت نمیتونم برم و مجبورم پروکسی استفاده کنم.
    اما سایت CEAC بدون پروکسی میشه رفت مشکلی نداره. کیسها دیر آپدیت میشه ... برا منم آخرین آپدیت مربوط به روزی هست که جواب سوالا رو براشون فرستادم (یعنی هفت ماه پیش!)
    اگه برای شما روزی که جواب سوالا رو فرستادید آپدیت نشده حتما به سفارت ایمیل بزنید و مطمئن شید ایمیل جوابهاتون رو گرفتند. چون بچه هایی بودند تو این فروم که بعد از چند ماه فهمیدند اصلا سفارت چوابهاشون رو دریافت نکرده و این باعث تاخیر تو کلیرنسشون شده...

نقل قول نوشته اصلی توسط Nobile نمایش پست ها
    متوجه شدم... این خطا رو وقتی میده باید با ف ی ل ت ر شکن برید تو سایت. متاسفانه سایت بعضی سفارتها ف ی ل تر هست. منم تو سایت سفارت آمریکا تو فرانکفورت نمیتونم برم و مجبورم پروکسی استفاده کنم.
    اما سایت CEAC بدون پروکسی میشه رفت مشکلی نداره. کیسها دیر آپدیت میشه ... برا منم آخرین آپدیت مربوط به روزی هست که جواب سوالا رو براشون فرستادم (یعنی هفت ماه پیش!)
    اگه برای شما روزی که جواب سوالا رو فرستادید آپدیت نشده حتما به سفارت ایمیل بزنید و مطمئن شید ایمیل جوابهاتون رو گرفتند. چون بچه هایی بودند تو این فروم که بعد از چند ماه فهمیدند اصلا سفارت چوابهاشون رو دریافت نکرده و این باعث تاخیر تو کلیرنسشون شده...

با ف ی ل ت ر ش ک ن هم نمیره!! ایمیل زدم .... از تو همون سایت سفارت آمریکا در آنکارا یه پیام بهشون دادم....

Junior Member

يني بعد از مصاحبه ٤ تا ٦ هفته طول ميكشه كه جواب بدن؟!

Junior Member

Exclamation پاسخ : آنکارا(ترکیه) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2018

يني بعد از مصاحبه ٤ الي ٦ هفته طول ميكشه جواب بدن؟ يني اميدي هست كه به اين زودي جواب بدن!؟!؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Marykamy نمایش پست ها
    يني بعد از مصاحبه ٤ الي ٦ هفته طول ميكشه جواب بدن؟ يني اميدي هست كه به اين زودي جواب بدن!؟!؟
    راستش بستگی به شروع ترم دانشگاهی تون داره و شرایط پذیرش از دانشگاه تون ... مثلا برای من که ترم ۱۷ آگوست شروع می شد و من ۲ آگوست رفتم مصاحبه تا حالا منتظرم ... افسر به من برگه زرد رو داد و گفت ۴ تا ۶ هفته طول میکشه ..شایدم بیشتر شایدم کمتر ...

Junior Member

من دانشجويي نيستم . ويزاي مهاجرتي ميخام

Junior Member

امروز دوم مهر ماه ٩٧ است و من هفته پيش مديكال رو انجام دادم. وقتم رو يك رب به دوازده گرفته بودم كه صبح اول صبح زابرا نشم. به موقع هم رسيدم. هتلم هتل رويال آنكارا بود. بگم كه اصلا انتظار هتل چهارستاره نداشته باشين ازش. يه هتل كااااااملا معموليه. تنها حسنش اينه كه به سفارت و مطب نزديكه. از هتل كه بياي بيرون دست چپ بري، اولين خيابون دست راست خيابون جان اف كندي هستش كه ميره سفارت حدود هفت ديقه راهه. دومين خيابون كه خيابون هيلمي ميشه ميره سمت پارك كوگولو و در نهايت مطب. خيابون هيلمي خيابون قشنگيه پر از رستوران و مغازه. حدود ده ديقه يك رب طول ميكشه تا برسين به پارك كوگولو. كه اون هم پارك قشنگيه. غذاي رستورانش هم خوبه. ما اونجا كوفته خورديم. هم قيمتش خوب بود هم طعمش. پارك رو كه برين داخل از كنارزمين بازي بچه ها رد بشين به سمت خيابون اتاتورك. دست راست بپيچيد يه كم جلوتر يه كوچه بن بست با يك ساختمون بلنده. يه مغازه لباس فروشي و يه كافه هم هست. طبقه چهارم بريد. ما اول پاسپورتها رو تحويل خانم منشي داديم. خانم خوش برخوردي بود. يه نيم ساعت منتظر شديم ، صدامون كرد همونجا از ما عكس گرفت، دوباره نيم ساعت منتظر شديم تا رفتيم داخل. نگران انتظار نباشين انقدر ايراني هست اونجا كه سرتون به صحبت گرم ميشه. اول من رفتم. لباسهام رو بايد در مياوردم و گان ميپوشيدم. آها اينم بگم كه نه نامه وقت سفارت خواست ازم نه وقت دكتر. ولي همراهتون باشه. خلاصه دكتر اومد خانم دكتر اونگان بود. خانم مسن و خوشگليه. گفت انگليسي ميتوني حرف بزني گفتم بله، ولي اون فارسي انگليسي مخلوط حرف ميزد. سوالهاي معمول رو پرسيد كه بيماري خاصي داري و عمل داشتي و ...... بعد هم پشتش رو بمن كردو از تو كشو واكسن درآورد جوري وايساد كه من اصلا نميتونستم ببينم چيكار ميكنه، سريع يه واكسن زد بهم، به قول يكي از دوستام اصلا نفهميدم واقعا چيزي تزريق كرد يا نه. چون اجازه نميده ببيني. اينو بگم كه من تو ايران برگه واكسنم رو تكميل كردم حدود ٣٠٠ تومن فكر كنم شد. هم خودم هم پسرم. واكسن كزاز و آنفولانزا و ام ام آر و آزمايش آبلهمرغون. كه اصلا آزمايش آبله مرغون رو اونجا قبول ندارن و هر چند هم قبلا گرفته باشي، بي بروبرگرد برات واكسن ميزنن. براي پسرم كه هشت ساله هستش هم بعد از گرفتن فشار خون و سوالات يه واكسن زد و تموم شد ازمون ٣٦٠ دلار بابت دوتا واكسن گرفت. يه آقاهه تنها بود و تنهايي ٣٧٠ دلار داد. بستگي به تعداد واكسنهاتون داره. ما فقط يكي يه دونه آبله مرغون زديم. بقيه اش كامل بود. بعد من رو فرستادن طبقه پايين برا آزمايش خون و ادرار و عكس قفسه سينه. اونجا هم ١١٨ دلار گرفت. ولي بقيه پول منو به لير پس داد. من براي پسرم از ايران دارو آورده بودم كه اگر تب كرد بعد از واكسن بهش بدم. خدا رو شكر هيچ علائمي بعد از واكسن ظاهر نشد. نه خودم نه پسرم. كلا واكسن بي دردسري بود.
    به هر حال تموم شد و گفت فردا ساعت ٤ مديكالت حاضره. فرداش دوتا پاكت دربسته دادن با يك سي دي. كه پاكتها رو تحويل سفارت داديم و سي دي رو نگه داشتم.
    نگران مديكال نباشيد. همه چيز رو روال پيش ميره

Junior Member

دوستان یه سوال:
    سفارت آنکارا چقدر اطلاعات دارن راجع به سربازی ایران؟ مثلا در مورد کسری خدمت جبهه پدر میپرسن که پدرت چقدر جبهه رفته؟ و میدونن به اضای هر ماه جبهه چقدر کسری میگیریم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)