صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: دیگر کنسولگری ها - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2018

پیش فرض پاسخ : دیگر کنسولگری ها - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2018

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    من هیچ دیتابیس برای کیس های سه سفارت که تعیین شده در اینترنت ندیدم. این دیتابیس ببینید منتها برای چین هست. شاید یک دید به شما بدهد. میتونید با اینترنشنال افیس دانشگاه یا مرکز تماس بگیرید یا باسناتور ایالت صحبت کنید یا به سفارت ایمیل ارسال کنید یا به DOS و پیگیری کنید.
    https://www.checkee.info/
    https://checkcheck.info/
    خیلی جالبه...من یه کم روی داده های چینی ها دقیق شدم و به یه سری نتایج رسیدم. اگر هیستوگرام تعداد ویزاهایی که کلیر شدن رو بر حسب زمان رسم کنیم ۲ تا ماکزیمم داره. یکی حدود ۳۰-۵۰ روز و یکی هم ۱۰۰-۱۲۰ روز بعد از مصاحبه. این نشون میده دو درجه مختلف چک وجود داره. احتمالا یه چک عادی وجود داره و و یک چک سخت تر که معمولا هم برای رشته های حساس هستش. نکته دوم که از هیستوگرام بدست میاد اینه که تقریبا تعداد ویزاهایی که ۱۳۰-۱۴۰ روز از زمان مصاحبه گذشته و کلیر شدن خیلی کمه و نزدیک به صفره. نمی خوام کسی رو نا امید کنم اما اگه از ۱۳۰-۱۴۰ روز گذشت و ویزاتون نیاد دیگه وقتتون رو تلف نکنینن و دنبال آلترناتیو باشین.
    اینهایی که گفتم ممکنه برای ایرانی ها فرق کنه و من فقط از روی دیتابیس چینی ها و داده های سال قبلشون گفتم.

پیش فرض پاسخ : دیگر کنسولگری ها - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2018

نقل قول نوشته اصلی توسط genius نمایش پست ها
    خیلی جالبه...من یه کم روی داده های چینی ها دقیق شدم و به یه سری نتایج رسیدم. اگر هیستوگرام تعداد ویزاهایی که کلیر شدن رو بر حسب زمان رسم کنیم ۲ تا ماکزیمم داره. یکی حدود ۳۰-۵۰ روز و یکی هم ۱۰۰-۱۲۰ روز بعد از مصاحبه. این نشون میده دو درجه مختلف چک وجود داره. احتمالا یه چک عادی وجود داره و و یک چک سخت تر که معمولا هم برای رشته های حساس هستش. نکته دوم که از هیستوگرام بدست میاد اینه که تقریبا تعداد ویزاهایی که ۱۳۰-۱۴۰ روز از زمان مصاحبه گذشته و کلیر شدن خیلی کمه و نزدیک به صفره. نمی خوام کسی رو نا امید کنم اما اگه از ۱۳۰-۱۴۰ روز گذشت و ویزاتون نیاد دیگه وقتتون رو تلف نکنینن و دنبال آلترناتیو باشین.
    اینهایی که گفتم ممکنه برای ایرانی ها فرق کنه و من فقط از روی دیتابیس چینی ها و داده های سال قبلشون گفتم.
    مثلا این داده های ماه ژانویه است. برای بقیه ماه ها هم شبیه همینه.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Senior Member esf11 آواتار ها

سلام.
    کسی یرای ویزای j1 درخواست داده در فرانکفورت با پاس آلمانی که اخیرا گرفته باشه؟ من یه ویزا واسه کنفرانس داشتم همین چند ماه پیش که 3 هفته ای کلیر شدم.
    اما الان من 2 ماهه واسه j1 منتظرم و خبری نیس. همینطوری گذشت از موقع شروع کارم اونجا.

Senior Member esf11 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط genius نمایش پست ها
    مثلا این داده های ماه ژانویه است. برای بقیه ماه ها هم شبیه همینه.
    سلام. آقا شما کلیر شدید؟ چرا اینطوری داره میکنه فرانکفورت؟! من شد 3 ماه.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)