نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: ارتباط با اساتید خارجی در مورد موقعیت های خالی.

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

پیش فرض ارتباط با اساتید خارجی در مورد موقعیت های خالی.

سلام
    موقعیت های خالی که الان بچه ها میتونن پست ارسال کنن مناسبه، همه با تایتل فارسی هست و در رشته های مختلف که کلا خوب طبقه بندی میشه .ولی این حالت فعلی تنها برای ایرانی ها ( چه اساتید و چه کاربران عادی) که فارسی بلدن به کار میاد. به نظر من باید یک بخش مجزا با تایتل انگلیسی برای اساتید خارجی هم ایجاد بشه و از کاربران هم درخواست بشه که فقط انگلیسی در اون بخش بنویسند. کاربران هم میتونن این لینک رو به هر جایی که فکر میکنن موقعیت خالی دارن برای اعلام بفرستن. این بخش مورد نیازه . این پیغام یک استاد محترم در یکی از دانشگاه های خارجی هست، لطفا ببینید:

Thanks Maryam for your message. I wanted to use AA to announce openings in our lab since this is a popular site for students. There are other faculties who want to use the forum but are not sure where to post their message. I think it is a good idea that you and Behrang or other moderators are helping out.

پ.ن: این موضوع به نحوی دیگر در گذشته نیز بحث شده:

http://applyabroad.org/forum/showthread.php?t=3044

ApplyAbroad Champion
    Bita آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ارتباط با اساتید خارجی در مورد موقعیت های خالی.

سلام،
    ما میتونیم یک انجمن انگلیسی داشته باشیم. ولی مشکل دیگه ای که وجود داره user registration است. الان کاربران باید زبان فارسی بلد باشن تا عضو بشن. مگه اینکه یک صفحه user registration انگلیسی هم اضافه کنیم.

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Bita نمایش پست ها
    سلام،
    ما میتونیم یک انجمن انگلیسی داشته باشیم. ولی مشکل دیگه ای که وجود داره user registration است. الان کاربران باید زبان فارسی بلد باشن تا عضو بشن. مگه اینکه یک صفحه user registration انگلیسی هم اضافه کنیم.
    سلام بیتا جان

آیا ایجاد اون خیلی کار میبره؟ به نظرم ارزشش رو داره

ApplyAbroad Champion

مساله فقط محدود به صفحه ثبت نام نیست، بلکه ایمیلی که برای فعال‌سازی اکانت کاربری هم ارسال می‌شه فارسیه. تغییر تمام این‌ها و ایجاد این امکان که کاربر بتونه زبان رو خودش انتخاب کنه کمی پیچیدگی داره و اگر تعداد استادانی غیر فارسی زبانی که ممکنه از سایت استفاده کنند خیلی کم باشه، ارزشش رو نداره که تمام این تغییرات انجام بشه.

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

من فکر می کنم که اساتید خارجی آنقدر برای موقعیت های خالیشان متقاضی دارند که نمی آیند در AA آگهی بدهند و معمولا در سایت شخصی خود ،دانشکده یا دانشگاه اعلام می کنند.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

بنظر من اساتید خارجی نیازی به apply abroad ندارند . ان سایت فقط برای راهنمای دانشجویان ایرانی و حل مشکلات اونهاست . کلیه شرایط برای یک ایرانی اینجا درنظر گرفته میشه . همین مونده پای هندیا اینجا با بشه .
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)