صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: درخواست مقاله

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : درخواست مقاله

سلام در مجموع این شنیده شما درست است. نکته این است که این پروژه ها - همتنطور که از اسم آنها معلوم است: پروژه - موقتی هستند یعنی طرحی معمولا توسط یک استاد یا یک گروه از اساتید گاهی هم دانشکده و دانشگاه ولی معمولا یک استاد کلیدی تعریف میشود بودجه میگیرد و اگر در چهار چوب طرح قرار است دانشجوی دکتری گرفته شودآگهی میشود و دانشجوی جدید گرفته میشود.
    بنابراین چیزی نیست که همیشه روی سایت دانشگاه باشد می ایند میروند. گاهی مثلا شما میبینید که روی همین سایت دوستان آگهی مربوط به دانشگاه خودشان یا جایی را که اطلاع پیدا میکنند را میگذارند این فرصتها هما ن است که شما اشاره کردید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط taninchzad21 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من شنیدم که توی قسمت اسکولارشیپ دانشگاه ها پروژه ها و تحقیقاتی رو گذاشتن که اگه در اون موارد مقاله و تحقیق بدی شانس بورس شدنت بیشتره از طرف اون دانشگاه. اما من هرچقد میگردم نمیتونم این پروژه ها رو پیدا کنم. کسی در این مورد اطلاعی داره؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member am8in آواتار ها

دوستان کسی هست راجب خزندگان مقاله نوشته باشه؟
    یکسری راهنمایی نیاز داشتم راجب تهیه نقشه های پراکندگی

سلام دوستان، دوستان یک مقاله درمورد کیفیت توان توربین بادی می خواستم اگه کسی از دوستان مقاله فارسی و ساده در این مورد داره لطف کنه به ایمیل زیر بفرسته ممنون میشم.
    ویرایش توسط tabatabaei2008 : February 27th, 2019 در ساعت 08:14 PM دلیل: درج ایمیل

Local Moderator

دوستان عزیز،
    برای درخواست مقاله لطفا به
    بخش مربوطه مراجعه بفرمایید و مطابق شیوه نامه ی سایت درخواستتون رو مطرح بفرماید.

با تشکر
    مدیریت تالار

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)