نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: نویسنده مسئول مقالم از دانشگاه مالک اشتره، نباید مقالمو چاپ کنم؟

Junior Member

پیش فرض نویسنده مسئول مقالم از دانشگاه مالک اشتره، نباید مقالمو چاپ کنم؟

سلام دوستان. یک سوال داشتم از خدمتتون.
    من استاد پایان نامم قرار بود از دانشگاه مالک اشتر استعفا بده و بیاد دانشگاه ما بشه هیئت علمی و کلا دانشگاه ما بهش اتاقم داده بودن.... اما وسطای پروژم اینکارش کنسل شد و برگشت دانشگاه مالک اشتر
    حالا من مقالمو نوشتم درحالی که خودم دانشگاه تهرانم و نویسنده مسئول دانشگاه مالک اشتر
    میخواستم بپرسم بنظرتون اینکه استادم دانشگاه مالک اشتر بوده برای ویزا به ضررم تموم میشه آیا؟
    موضوع مقالم بهینه سازی تولید یک پروتئین توسط یک باکتری هستش.پروتئینی که من روش کار میکردم (فقط روی تولیدش کار میکردم) کاربردهای خیلی زیادی داره.... توی بیوسنسور و چشم مصنوعی و هولوگرام کاربرد داره.... اما کاربرد نظامیش استتار و فرار از رادار هستش... البته این کاربردش در مقابل سایر کاربردهای غیر نظامیش اصلا به چشم نمیاد...
    از طرفی مقاله چاپ نکنم دست خالی میمونم
    نمیدونم دست خالی بودن بهتره یا مقاله اینجوری
    چیکار کنم؟ مقالمو چاپ نکنم که ارتباطی از من با ایشون جایی ثبت نشه؟
    کسی تجربه مشابه نداره؟ برای ویزای همه کشورها به مشکل میخورم؟
    ممنون میشم جوابمو بدین

پیش فرض پاسخ : نویسنده مسئول مقالم از دانشگاه مالک اشتره، نباید مقالمو چاپ کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shroya نمایش پست ها
    من استاد پایان نامم قرار بود از دانشگاه مالک اشتر استعفا بده و بیاد دانشگاه ما بشه هیئت علمی و کلا دانشگاه ما بهش اتاقم داده بودن.... اما وسطای پروژم اینکارش کنسل شد و برگشت دانشگاه مالک اشتر
    حالا من مقالمو نوشتم درحالی که خودم دانشگاه تهرانم و نویسنده مسئول دانشگاه مالک اشتر
    میخواستم بپرسم بنظرتون اینکه استادم دانشگاه مالک اشتر بوده برای ویزا به ضررم تموم میشه آیا؟
    موضوع مقالم بهینه سازی تولید یک پروتئین توسط یک باکتری هستش.پروتئینی که من روش کار میکردم (فقط روی تولیدش کار میکردم) کاربردهای خیلی زیادی داره.... توی بیوسنسور و چشم مصنوعی و هولوگرام کاربرد داره.... اما کاربرد نظامیش استتار و فرار از رادار هستش... البته این کاربردش در مقابل سایر کاربردهای غیر نظامیش اصلا به چشم نمیاد...
    ممنون میشم جوابمو بدین

من میگم اولا اگه مشکل پیش بیاد برای انگلوساکسونه

ضمنا حتما توی بیوگرافی که توی مقاله مینویسی در موردش از مالک اشتر چیزی ننویس چون تو از دانشگاه تهران میشناختیش

سوما اگر اسم یه استاد دیگه ترجیحا خارجی اضافه کنی همه چی اوکی میشه احساس میکنم
    یه خورده هم روی جنبه های انسانی کارت زوم کنی توی مقاله که فبها

فقط به فکر پاک کردن صورت مسله یعنی ندادن مقاله نباش

نقل قول نوشته اصلی توسط shroya نمایش پست ها
    ممنون میشم جوابمو بدین
    اینو بگم که من اگر بودم: الله وکیلی بیخیال مقاله میشدم (چون بد آشیه که دهنو بد میسوزونه: سقط کامل از زندگی)

چون حتی دیدم که از دانشگاه الزهرا از فنلاند (که ویزاش خیلی اسونتره از بلژیک فرانسه المان سوییس اتریش) ریجکت شده و زدن براش برای سلامت اجتماعی/پزشکی ... ملت فنلاند خطر دارید. بیماری مسری که نداشت، میمونه اجتماعی اش دیگه

سلام دوستان
    اینجوری که میگین یعنی اگه مقاله مشترک با اساتید مالک اشتر داشته باشیم دیگه کلا ویزا نمیدن؟؟؟
    حتی کانادا و یا آلمان، هلند و بقیه کشورهای اروپایی
    یعنی هیچ کس نتونسته ویزا برا این کشورها بگیره؟؟

Junior Member

دوستان مقاله مشترک کار کنیم چی بازم مشکل ساز میشه؟ لطفا کسی اگه میدونه جواب بده من کارم خیلی ضروریه

سلام بر همگی
    من هم مشکلی نسبتا مشابه دارم
    پایان نامه من درباره نانوکامپوزیت ها بوده و تجربی هم بود
    حالا نگران هستم که اگر مقاله بدهم‏ برای ویزا دچار مشکل بشم
    لطفا نظرتون رو بگید

Junior Member

دوستان و اساتید گرامی سوالی ذهن بنده رو درگیر کرده و اونم در مورد نوع مقالاتی است که از سمت نویسنده های ایرانی برای مجلات خارجی و آمریکایی ارسال میشه و توسط این مجلات ریجکت میشه... سوالم اینه که چه نوع مقالاتی ریجکت میشه (تاجاییکه میدونم مثلا امکان داره به اساتید دانشگاههای خاص مثل مالک اشتر یا شاهد حساس باشند یا مقالاتی که در مورد رشته های خاص مثل هوافضا، نفت و گاز و پتروشیمی و یا هسته ای حساس اند و امکان داره ریجکت کنند).
    من از دیتا ست پایگاه داده uci و از داده های شبیه سازی شده توربین گازی یک کشتی استفاده کردم. با توجه به اینکه توربین گازی یک فناوری های تک محسوب میشه ... آیا امکان داره مقاله من ریجکت بشه؟
    امکان داره به خاطر اینکه توربین گازی در کشتی، هواپیما، هلی کوپتر کاربرد داره، مقاله ریجکت بشه و زحمت من هیچ بشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics

نقل قول نوشته اصلی توسط megsas نمایش پست ها
    دوستان و اساتید گرامی سوالی ذهن بنده رو درگیر کرده و اونم در مورد نوع مقالاتی است که از سمت نویسنده های ایرانی برای مجلات خارجی و آمریکایی ارسال میشه و توسط این مجلات ریجکت میشه... سوالم اینه که چه نوع مقالاتی ریجکت میشه (تاجاییکه میدونم مثلا امکان داره به اساتید دانشگاههای خاص مثل مالک اشتر یا شاهد حساس باشند یا مقالاتی که در مورد رشته های خاص مثل هوافضا، نفت و گاز و پتروشیمی و یا هسته ای حساس اند و امکان داره ریجکت کنند).
    من از دیتا ست پایگاه داده uci و از داده های شبیه سازی شده توربین گازی یک کشتی استفاده کردم. با توجه به اینکه توربین گازی یک فناوری های تک محسوب میشه ... آیا امکان داره مقاله من ریجکت بشه؟
    امکان داره به خاطر اینکه توربین گازی در کشتی، هواپیما، هلی کوپتر کاربرد داره، مقاله ریجکت بشه و زحمت من هیچ بشه؟
    سلام. وقت بخیر. بر اساس تجربه خودم که دانشجوی مالک بودم و ... صرف اسم مالک و یا همکاری باهاش، مقاله ریجکت نمیشه. البته لازمه که این قضیه ویزای آمریکا رو از هرجای دیگه مستثنی کنیم. چون از خیلی جاهای دیگه مثل دانشگاه های تهران رو که پروژه طرف حساس بوده براشون رو دیدم که رد کردن (دانشگاه پذیرش داده ولی ویزا ندادن). در مورد چاپ مقاله من خودم تا حالا چندتایی در optical society چاپ کردم بدون حتی ذره ای مشکل. زمان اکسپت هم ماکزیمم دو ماه و نیم بوده تا لحظه نمایش آنلاین. خیلی از نفرات هم من دیدم که از مالک به راحتی برای کشورهایی مثل ایتالیا و آلمان ویزا گرفتن و دارن اونجا کارشون رو ادامه میدن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)