صفحه 1 از 64 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 635

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

Exclamation سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

درود بر شما دوستان و همراهان عزيز فروم

در این تاپیک میتوانید سوال هایتان را در مورد ویزای فرانسه برای سال 2018 مطرح فرمایید.

موفق باشید.
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

سلام
    من 23بهمن برای فرانسه وقت دارم، با توجه به مطالبی که توی این بخش "سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017" خوندم دارم پشیمون میشم برای تحویل مدارک برم متاهلم ولی تنها میخوام توریستی برای عید اقدام کنم(بدون دعوتنامه اما بنظرم بقیه مدارکم اوکی ه)، شینگن اولم هم هست، بنظرتون خیلی ریسکش زیاده؟؟
    اگه فرانسه نه، از کجا اقدام کنم؟

Junior Member

دوست عزیز
    خیلی هم سخت نیست و بیشتر به مدارک و شرایط شما بستگی دارد
    من در ماه پیش برای خودم مولتی گرفتم و برای 2 تا از دوستانم ویزای 14 روزه و مشکلی نداشتیم.
    شایط دوستان در پست ها شرایط را سخت کرده باشند و یا کسی ریجکت شده که وضعیت مناسبی برای ارائه نداشته است. (سفارت حتی برای کمبود مدارک و یا نداشتن یک کپی طرف را رد می کنه)

در کل اگر شرایط مالی و مدارک مناسبی دارید ، حتما اقدام کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط samira07 نمایش پست ها
    سلام
    من 23بهمن برای فرانسه وقت دارم، با توجه به مطالبی که توی این بخش "سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2017" خوندم دارم پشیمون میشم برای تحویل مدارک برم متاهلم ولی تنها میخوام توریستی برای عید اقدام کنم(بدون دعوتنامه اما بنظرم بقیه مدارکم اوکی ه)، شینگن اولم هم هست، بنظرتون خیلی ریسکش زیاده؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط samira07 نمایش پست ها
    سلام
    سلام
    به نظر من اقدام نکنید ریسکش بسیار بالاست هرچقدر مدارکتون کامل باشه ,به نظرم از بلژیک اقدام کنید

Junior Member

با سلام.چند روز دیگه نوبت سفارت دارم میخواستم ببینم آیا شما اساتید بزرگوار نظرتون در مورد اقدام دو فرد مجرد برای ویزای توریستی چی هست؟خودم اقدام کردم مدارک هم همش کامله.و اینکه خیلی جاها بر اثر پناهندگی شنیدم میگن مجرد ریجکت میشه خب اگر نمیخوان مجرد بگن نیاد کاملا ، دیگه حتما دلیلی داره که چیزی نمیگن نظر شما چیه؟
    و مهمترین سوالم اینکه کسی تو این سایت تا حالا تونسته مجرد خودش اقدام کنه ویزا بگیره بدون دعوت نامه ؟با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedhot نمایش پست ها
    با سلام.چند روز دیگه نوبت سفارت دارم میخواستم ببینم آیا شما اساتید بزرگوار نظرتون در مورد اقدام دو فرد مجرد برای ویزای توریستی چی هست؟خودم اقدام کردم مدارک هم همش کامله.و اینکه خیلی جاها بر اثر پناهندگی شنیدم میگن مجرد ریجکت میشه خب اگر نمیخوان مجرد بگن نیاد کاملا ، دیگه حتما دلیلی داره که چیزی نمیگن نظر شما چیه؟
    و مهمترین سوالم اینکه کسی تو این سایت تا حالا تونسته مجرد خودش اقدام کنه ویزا بگیره بدون دعوت نامه ؟با تشکر
    سلام
    اگه ویزای اولتون هست از فرانسه اقدام نکنید به دومی ها خوب ویزا میده

Junior Member

سلام
    من و همسرم طی 3 سال اخیر 2 ویزا از ایتالیا و 1 ماه پیش از آلمان ویزا داریم.
    برای عید از فرانسه وقت گرفتیم.(بدون وعوتنامه)
    هر دو کارمند شرکت زیرمجموعه شهرداری و همسرم شغل آزاد هم داره با جواز کسب مربوطه
    چند سوال داشتم از حضورتون:

باتوجه به اینکه برای ویزاهای قبلی، دعوتنامه داشتیم
    1- حالا باید از سایت بوکینگ فقط از هتل بدون نیاز کریدیت، خودمون پرینت بگیریم؟
    یا باید بدیم آژانس باسربرگ همون هتل کانفرم شده باشه؟

2- سند خانه و مغازه را ارائه نکنیم؟ اصلشم را هم نبریم؟

4-درخصوص بندمربوط به نامه گواهی اشتغال، و تو فرم ویزا
    آیا نامه مرخصی و برگشت به کار خطاب به سفارت میخواد(باتوجه به سفرمون طی تعطیلات عید)
    اگر لیست کامل بیمه تامین اجتماعی و 3 فیش حقوقی خودم را بدهم، با حکم کارگرینی کافیه؟

4-باتوجه به اینکه تقبل هزینه را از طریق همسرم که گردش حساب خوب و تمکن مالی خوبی داره تو فرم ویزا بزنم، آیا لازم هست خودم هم کردش و تمکن خودم را ارائه کنم؟

5-برنامه 19 روزه اقامت در تعطیلات عید در فرم ویزا اعلام کردیم. و بلیط رفت و برگشت رزرو در همین تاریخ
    میشه باهمین مستندات، کدام بند فرم ویزا، درخواست بیشتر دهیم که به تناقض با برنامه سفر و بیمه مسافرتی و بلیطامون نخوره؟
    امکان دادن ویزای 3 ماهه مولتی چقدر هست؟

ویرایش توسط tsal : January 21st, 2018 در ساعت 03:27 PM

Junior Member

سلام
    1- سایت booking کافیه
    2- سند لازم نیست
    3- لیست تامین اجتماعی نمیخاد ( 3 فیش آخر و نامه اشتغال به کار)
    4- هزینه را می تواند یک نفر ارائه دهد .( اگر دسته جمعی مسافرت می روید)
    5- در فرم ویزا برنامه سفر اول را تاریخ بزنید ( ولی مولتی و مدت را با توجه به برنامه سفر کلیتون بزنید)

نقل قول نوشته اصلی توسط tsal نمایش پست ها
    سلام
    من و همسرم طی 3 سال اخیر 2 ویزا از ایتالیا و 1 ماه پیش از آلمان ویزا داریم.
    برای عید از فرانسه وقت گرفتیم.(بدون وعوتنامه)
    هر دو کارمند شرکت زیرمجموعه شهرداری و همسرم شغل آزاد هم داره با جواز کسب مربوطه
    چند سوال داشتم از حضورتون:

باتوجه به اینکه برای ویزاهای قبلی، دعوتنامه داشتیم
    1- حالا باید از سایت بوکینگ فقط از هتل بدون نیاز کریدیت، خودمون پرینت بگیریم؟
    یا باید بدیم آژانس باسربرگ همون هتل کانفرم شده باشه؟

2- سند خانه و مغازه را ارائه نکنیم؟ اصلشم را هم نبریم؟

4-درخصوص بندمربوط به نامه گواهی اشتغال، و تو فرم ویزا
    آیا نامه مرخصی و برگشت به کار خطاب به سفارت میخواد(باتوجه به سفرمون طی تعطیلات عید)
    اگر لیست کامل بیمه تامین اجتماعی و 3 فیش حقوقی خودم را بدهم، با حکم کارگرینی کافیه؟

4-باتوجه به اینکه تقبل هزینه را از طریق همسرم که گردش حساب خوب و تمکن مالی خوبی داره تو فرم ویزا بزنم، آیا لازم هست خودم هم کردش و تمکن خودم را ارائه کنم؟

5-برنامه 19 روزه اقامت در تعطیلات عید در فرم ویزا اعلام کردیم. و بلیط رفت و برگشت رزرو در همین تاریخ
    میشه باهمین مستندات، کدام بند فرم ویزا، درخواست بیشتر دهیم که به تناقض با برنامه سفر و بیمه مسافرتی و بلیطامون نخوره؟
    امکان دادن ویزای 3 ماهه مولتی چقدر هست؟

Junior Member

سلام خدمت دوستان،

من قصد سفر به فرانسه و آلمان را دارم، میخواستم سوال کنم آیا در فرم ویزا کشورهای مقصد شنگن را فرانسه و آلمان بنویسم یا بهتره فقط فرانسه بنویسم؟ ممکنه اگر آلمان را ننویسم ویزای Limited بدن که فقط اجازه دارم در فرانسه باشم، ایا کسی تجربه ویزای Limited داشته یا به همه شنگن عمومی دادن؟

43 ساله
    متاهل ولی تنها سفر میکنم
    تمکن مالی خیلی خوب و گردش حساب بالا
    دعوتنامه شهرداری از یک دوست دارم
    شرکت بازرگانی 12 ساله دارم
    در خواست سفر برای ایام عید

درود بر شما..قبلا یادمه مدارک رو فارسی هم قبول میکرد..الان فقط ترجمه قبول میکنه یا فارسی هم قبول میکنن؟؟
    فقط ترجمه کافیه یا مهرهای دادگستری و امور خارجه هم میخواد؟؟ممنونم

صفحه 1 از 64 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)