صفحه 64 از 64 نخستنخست ... 145455565758596061626364
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 635 , از مجموع 635

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

سلام
    من ویزای تایپ دی مولتی دارم
    ولی سفارت میگه نمیتونین برین /کسی تماسی داشته جدیدا؟

سلام ، همسر من ویزا تحصیلی یک ساله داره از کشور فرانسه ، من به عنوام همراه اقدام کردم ولی ریجکت شدم ، تو برگه ریجکتی زده شده دلایل رد ویزا تحصیلی ، و گزینه ای تیک خورده که شما برای قصد غیر تحصیل میخواهید به فرانسه بروید ، در صورتی که من درخواست ویزا همراه کردم ، اصلا حرفی از تحصیل نزدم .کسی تجربه ای در این زمینه داره ؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parhamnasiri نمایش پست ها
    سلام ، همسر من ویزا تحصیلی یک ساله داره از کشور فرانسه ، من به عنوام همراه اقدام کردم ولی ریجکت شدم ، تو برگه ریجکتی زده شده دلایل رد ویزا تحصیلی ، و گزینه ای تیک خورده که شما برای قصد غیر تحصیل میخواهید به فرانسه بروید ، در صورتی که من درخواست ویزا همراه کردم ، اصلا حرفی از تحصیل نزدم .کسی تجربه ای در این زمینه داره ؟؟
    با سلام
    متاسفم بابت اتفاقی که براتون افتاده
    پاسخ من نظر شخصی من هستش : به نظرم از انجایی که ویزای ۱ ساله اونم تحصیلی ویزای کوتاهی هستش و با توجه به شرایط کرونا که سفرها بسیار مشکل شده .سفارت بنا را بر این گزشته که شما به بهانه تحصیل همسرتون میخوایید به ایشون ملحق بشید و بعد از تحصیلشون برنگردین.ربطی به این که شما حرف از تحصیل زدین یا نه نداره

میتونین اعتراض کنین
    موفق باشین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط fkey94 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وقت تان بخیر
    من میخوام برای یک کورس زبان فرانسه توی یکی از دانشگاه های دولتی ثبت نام کنم. ولی این کورس 16 ساعت در هفته کلاس دارد. یک سری از دوستان نوشته بودن برای ویزای دانشجویی باید حداقل 20 ساعت کلاس در هفته داشته باشیم. من این شرط را برای ویزای دانشجویی کوتاه مدت دیدم ولی برای ویزای بلند مدت ندیدم.
    دانشگاه هم فقط بهم گفت نامه ای بهم میدهند که با آن بتوانم درخواست ویزای دانشجویی کنم. از طرفی دانشگاه های دیگه هم برای دوره های فشرده ترمی، اکثرا زیر 20 ساعت در هفته کلاس دارند. میشه لطفا منو راهنمایی کنید؟ چطور میتوانم مطمئن شوم که میتوانم با این کورس درخواست ویزا بدهم یا خیر؟ آیا باید به سفارت میل بزنم؟
    خیلی ممنون از دوستانی که وقت می گذارند و جواب سوالات را می دهند.

سلام
    برای دوره 10 ماهه زبان فرانسوی در آموزشگاه استرالانگ اپلای کن. با این دوره ویزا تحصیلی میتونی بگیری و بعد از فراگیری زبان فرانسه واسه دانشگاه ها اپلای کنی.
    اینم لینک آموزشگاه

www.stralang.com/en

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط fkey94 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    واسه تمکن مالی ویزا دانشجویی میتونم اینجا سوال بپرسم؟
    من خواهرم سوئیسه. امکانش هست خواهرم بتونه ترنسفر مالی رو برام انجام بده و تو فرانسه برام پول بلوکه کنه که لازم نباشه من اینجا گواهی تمکن مالی ارائه بدم؟
    ضامن حتما باید تو ایران یا فرانسه باشه؟ خواهرم اگه تعهد نامه محضری بده نمیتونه ضامنم بشه؟
    مشکلی نیست میتواند ساپورتتون کنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)