صفحه 49 از 64 نخستنخست ... 394041424344454647484950515253545556575859 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 635

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

نقل قول نوشته اصلی توسط ARM158 نمایش پست ها
    سلام
    نوع ویزای درخواستی را در بند 24 فرم تیک میزنید(multiple entries ) و میزان اعتبار ویزای درخواستی را در بند 25 باید بنویسید مثلا(2Years)
    رزرو هتل هم به میزان اقامت تان بگیرید منظورم اینه که میزان رزرو هتل ارتباطی به میزان درخواستی ویزا نداره و میشه یک هفته ای هم باشد
    بیمه هم همینطور فقط به میزان اقامت در سفر اول کافی است
    و اینکه تقریبا از یک سال پیش مصاحبه مثل قبل در سفارت نیست و کارمندای شرکت vfs هیچ ارتباطی با سفارت ندارن و فقط مسئول جمع آوری مدارک و ارسال آنها به سفارت هستند و همچنین چک کردن مدارک ارائه شده که تکمیل باشند
    سلام و تشكر از شما
    دوست عزيز در فرم آنلاين اين سوال آمده منظور چيه
    number of stays planned in france for the coming year
    چه جوابي بديم با توجه به اینکه سوالی مبنی بر اعتبار ویزا درخواستی هم نداره که 2 سال یا بیشتر انتخاب کنیم
    فقط این سوال ها رو میپرسه* Planned date of arrival in Schengen area و Number of days of travel *و Planned date of departure from Schengen area *و Planned duration of stay in number of days *
    Number of entries requested * و Number of stays planned in France for the coming year *
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Benefic.H نمایش پست ها
    از اینکه ریجکت شدین واقعاً متاسف هستم. با تجربه گرفتن دوتا ویزا شینگن و حضور در دو سفارت مختلف بارها شاهد بودم که بی دقت های خیلی ساده و یا عدم ارائه مدارک مورد نیاز منجر به ریجکتی میشه. بعنوان مثال عدم انطباق تمکن مالی با سفر (یا خیلی تمکن بالاتر و یا خیلی پایین)، عدم ارائه کامل رزرو هتل برای کل مدت سفر و یا کنسل شدن رزرو هتل در زمانیکه در سفارت بررسی میشده، عدم دقت در ماههای 29، 30 و 31 روزه و افزایش طول سفر از میزان درخواست ویزا و ....

گپ شش ماهه الزامی هست برای ارسال درخواست جدید و ضمناً حتماً دلیل ریجکتی خودتون رو پیدا کنید و مجدد اقدام کنید چراکه درصورت عدم رفع دلیلی ریجکتی در بارهای بعدی هم احتمال ریجکتی بالا هست.
    لطفاً مورد ریجکتی تون رو اعلام کنید تا بشه بهتر بررسی کرد.
    ممنونم از پاسختون دوست عزیز.
    ما مدارکی که میفرمایید رو کامل ارائه دادیم. مانده حسابی که ارئه دادیم 150 تومن بود. هتل و بلیط هم بصورت پیش پرداخت بوده و من بعد از اعلام ریجکتی خودم با پرداخت جریمه کنسل کردم. بیمه مسافرتی، پروانه کسب +لیست بیمه شدگان+آخرین مالیات پرداختی، گواهی اشتغال به تحصیل، سند ملکی. برنامه سفر شامل هدف و جزییات دقیق سفر رو هم با اینکه متصدی نمیگرفت به اصرار در مدارک گذاشتیم .
    دلیل ریجکتی همونطور که گفتم بند 9 یا عدم اطمینان به بازگشت در موعد مقرر بوده. متاسفانه تعداد زیادی رو فرانسه با همین دلیل اونروز ریجکت کرد!
    حالا اینکه چرا سفارت فکر میکنه برای کسانی با شرایط ما فرانسه جز گردشگری جذابیت دیگری هم داره که ممکنه ما برنگردیم، اعتماد بنفس کاذب اونهاست بنظرم!
    حالا یعنی برای نوروز هم بهتره برنامه ریزی نکنیم؟ حتی با دعوتنامه از اسپانیا؟

Junior Member iSalar آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط AfraAfsh نمایش پست ها
    حالا اینکه چرا سفارت فکر میکنه برای کسانی با شرایط ما فرانسه جز گردشگری جذابیت دیگری هم داره که ممکنه ما برنگردیم، اعتماد بنفس کاذب اونهاست بنظرم!
    قصد جسارت ندارم ولی با شرایط بهتر از شما خیلی‌ها رفتن و موندن. بخاطر همین در حال حاضر سفارت‌ها بسیار سختگیر هستن و به ندرت Approve می‌کنن...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iSalar نمایش پست ها
    قصد جسارت ندارم ولی با شرایط بهتر از شما خیلی‌ها رفتن و موندن. بخاطر همین در حال حاضر سفارت‌ها بسیار سختگیر هستن و به ندرت Approve می‌کنن...
    متاسفانه از ماست که بر ماست. پس تکلیف کسی که دلش میخواد بره سفر به این کشورها اونم برای مدت کوتاه چیه!؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    France Universite de Strosbourg

نقل قول نوشته اصلی توسط hmdsjd نمایش پست ها
    سلام
    من ویزای دانشجویی - کورس زبان فرانسه فشرده دارم اقدام میکنم و هدف اصلیم هم تحصیل برای ارشد در کانادا ست
    قبلا یک بار توریستی اقدام کردم و ریجکت شدم . حدود 9 ماه قبل
    هنوز اکانت اتودفغانس رو کامل نکردم و کورس هم یک و نیم ماهه دیگه شروع میشه . به نظرتون کامپوس و وی اف اس توی یک ماه کارشون تموم میشه یا نه ؟
    و دوم اینکه برای تمکن مالی من فقط مبلغ 90 تومن خابونده ام به حساب ولی الان بعضی ها میگند این مبلغ شاید مشکوک باشه و ...
    و هم اینکه با توجه به اینکه 24 ساله ام و یکسال و نیم از فارغ التحصیلیم میگذره ، شانسی دارم یا نه؟
    توصیه ای دارین؟
    سلام دوستان
    من ویزام اومد ، 6 ماهه که الان فرانسه ام ...
    بـــــون شـــانس ا تـــــوس ....
    Si vous voulez me contacter, je suis sur INSTAGRAM | sayed_hamed_sajjadi

Junior Member

با سلام و خسته نباشيد
    مدير عامل شركت هستم و ٢ سال كارت بازرگانى دارم گردش سال پيش ١٢ ميليارد تومن مانده حسابم ٤٢٠ ميليون تومان ممكن تا ٣٥٠ افت كنه
    همسرم بيمه كارگزينى و فيش حقوقى داره تمكن و گردش مناسب بالاى ٨٠ ميليون تومان
    سوالم اين بود كه آيا باز هم سفر تفريحى به پاريس مقدور نيست؟
    ويزا اولى هستيم اما قبرس دبى بالى مالديو تركيه تايلند مالزى رفتيم من هم ويزاى مالتى چين دارم و ٥ بار به چين و ٣ بار هنگ كنگ رفتم
    ممنون مى شوم راهنمايى كنيد

Junior Member

سلام دوستان من با همسرم و سه فرزندم سه شینگن دارم اولی از اتریش با دعوت نامه دومی نوبتی فرانسه توریستی سومی یونان توریستی بعد برای تمکن مالی یونان اقدام کردیم که دیروز ریجکت شدیم به نظرتون برای توریستی فرانسه در خواست میتونم دوباره بدم

Junior Member

سلام دوستان من و همسرم و سه فرزندم سه ویزای شینگن داریم اولی از اتریش با دعوت نامه دومی فرانسه مولتی توریستی و سومی یونان توریستی ، بعد برای اقامت از یونان در خواست دادم که دیروز ریجکت شدم به دلیل اینکه مکان و هدف اقامت و نامشخص زدن البته فکر کنم البته پرونده رو مطالعه نکردن چون چهار روزه جواب دادن
    به نظرتون برای نوروز برای ویزای توریستی فرانسه درخواست بدم عاقلانه است

دوستان کسی اخیرا از سفارت بلژیک ویزا گرفته؟
    چقدر طول میکشه تا از vfs جواب بدن؟

بخش بلژیک هیچ کس نیست. خلوته خلوته. کسی بلژیک نمیره یا نرفته اخیرا؟

Junior Member iSalar آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fiftycent021 نمایش پست ها
    دوستان کسی اخیرا از سفارت بلژیک ویزا گرفته؟
    چقدر طول میکشه تا از vfs جواب بدن؟

بخش بلژیک هیچ کس نیست. خلوته خلوته. کسی بلژیک نمیره یا نرفته اخیرا؟

بلژیک یکی دو ماهه از هر ده نفر، هشت نفر رو ریجکت می‌کنه. بخاطر همین کسی نمیره.
    قبلش خیلی خوب بود ولی الان نه...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)