صفحه 59 از 64 نخستنخست ... 949505152535455565758596061626364 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 635

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

با سلام من در حال حاظر مشغول تحصیل در ژاپن هستم .سوالم این است که ایا با داشتن اقامت کشور ثانی هم دریافت ویزا توریستی فرانسه مشکل خواهد بود؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط sarinalu نمایش پست ها
    با سلام من در حال حاظر مشغول تحصیل در ژاپن هستم .سوالم این است که ایا با داشتن اقامت کشور ثانی هم دریافت ویزا توریستی فرانسه مشکل خواهد بود؟
    سلام،

به نظرم بهترین راه اینه که اقدام بفرمایید... چیز خاصی از دست نمی دید به هر حال
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

سلام دوستان. تمکن مالی برای ویزای دانشجویی با ارز دولتی محسوب میشه یا آزاد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farid_lone نمایش پست ها
    سلام دوستان. تمکن مالی برای ویزای دانشجویی با ارز دولتی محسوب میشه یا آزاد؟
    سلام. برای برادر خودم با ارز دولتی (نرخ 4200 تومان) حساب شد. یعنی ریال توی حساب بگذارید بهتره تا دلار بخرید و تو حساب بگذارید! در ضمن بانک سامان بهترین همکاری رو میکنه در این زمینه با دانشجویان.

Junior Member

سلام و خسته نباشید
    من برای کورس زبان یک ساله فراسه در بوردو ثبت نام کردم و کلاسها 16 ساعت در هفته اس. میخوام بدونم احتمال ویزای تحصیلی چقدره؟ چیکار باید بکنم که احتمالش بره بالاتر؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط n_a نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    من برای کورس زبان یک ساله فراسه در بوردو ثبت نام کردم و کلاسها 16 ساعت در هفته اس. میخوام بدونم احتمال ویزای تحصیلی چقدره؟ چیکار باید بکنم که احتمالش بره بالاتر؟
    سلام، در ارتباط با کورس زبان که فرمودین، در صورتی که شما پذیرش داشته باشین از طرف دانشگاه بوردو برای گرفتن ویزا مشکلی نخواهید داشت. شما باید وقتی برای ویزا اقدام میکنین مدارکی که ازتون خواسته میشه را کامل و تکمیل ارائه بدین. معمولا برای صدور ویزاهای دانشجویی در صورت ناقص نبودن مدارک مشکلی پیش نمیادش. دانشگاه بوردو یه دپارتمان به اسم welcome center داره که به شما برای گرفتن ویزا کمک میکنه .

سلام بر دوستان گرامی،
    اگر در مورد سوالات زیر بنده را راهنمایی بفرمایید بسیار ممنون میشوم.

بنده پذیرش پسادکتری از یک دانشگاه فرانسوی گرفته ام. مراحل کار به چه صورت است و اصلا باید از کجا شروع کنم.
    آیا باید از طریق کامپوس فرانس اقدام کنم؟ اصلا نوع ویزا چه خواهد بود؟ آیا لازم است روند درخواست ویزا (france-visas.gouv.fr) رو طی کنم یا خیر. اصلا من گیج شدم.

در سایت کامپوس فرانس یه چک لیست گذاشته، یکی از موارد فرم اپلیکیشن هست. این فرم اپلیکیشن رو من پیدا نکردم. برای این فرم آیا باید قبلش در سایت ویزا سنتر درخواست بدیم.

اگر یکی مرحله به مرحله بم توضیح بده یک عمر دعاگوش میشم.
    با سپاس

با سپاس فراوان
    ویرایش توسط Flightmedia : May 7th, 2019 در ساعت 07:47 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Flightmedia نمایش پست ها
    سلام بر دوستان گرامی،
    اگر در مورد سوالات زیر بنده را راهنمایی بفرمایید بسیار ممنون میشوم.

بنده پذیرش پسادکتری از یک دانشگاه فرانسوی گرفته ام. مراحل کار به چه صورت است و اصلا باید از کجا شروع کنم.
    آیا باید از طریق کامپوس فرانس اقدام کنم؟ اصلا نوع ویزا چه خواهد بود؟ آیا لازم است روند درخواست ویزا (france-visas.gouv.fr) رو طی کنم یا خیر. اصلا من گیج شدم.

در سایت کامپوس فرانس یه چک لیست گذاشته، یکی از موارد فرم اپلیکیشن هست. این فرم اپلیکیشن رو من پیدا نکردم. برای این فرم آیا باید قبلش در سایت ویزا سنتر درخواست بدیم.

اگر یکی مرحله به مرحله بم توضیح بده یک عمر دعاگوش میشم.
    با سپاس

با سپاس فراوان
    با سلام
    ببینین نوع ویزای شما scientific خواهد بود که مدارک لازم را توی سایت کامپوس فرانس میتونین مشاهده کنین. شما باید مدارکی که ازتون خواسته را کامل اماده کنین بعدش یه ایمیل میزنین به کامپوس فرانس تا براتون وقت vfs بده. شما کارایی که تو سایت vfs نوشته را انجام نمیدین.
    در ارتباط با پیدا کردن فرم برین تو سایت کامپوس و به قسمت ویزای دانشجویی مراجعه کنین. پایین صفحه فرم را گزاشته .
    وقتی به شما وقت vfs دادن، به vfs به همراه مدارکی که تو کامپوس گفته شده مراجعه میکنین.
    موفق باشین

Junior Member

با سلام
    من برای اولین باره که میخام برای گرفتن ویزای شینگن اقدام کنم
    با توجه به اینکه ویزا اولی هستم به نظر دوستان که تجربه دارن از چه کشوری اقدام کنم؟
    و اینکه اگر از طریق آزانس اقدام کنم احتمال گرفتن ویزا بیشتر میشه یا خیر و از دوستان اگر کسی آزانس معتبری رو میشناسه که باهاش ویزا گرفته لطفا به من معرفی کنه
    و یه سوال دیگه اینکه تمکن مالی چقدر باید باشه؟

سلام

۱) ویزای علمی بلند مدت فرانسه که کنوانسیون داشته باشیم چقدر طول میکشه از زمانی که مدارکو بدیم vfs? آیا راهکاری برای تسریع آن وجود دارد؟ مثلا دانشگاه فرانسوی با سفارت مکاتبه کند؟

۲) فرض کنید که ما اتاق اجاره کردیم و بلیط هم قطعی کردیم. اگر سفارت رد کنه یا دیر جواب ویزا بیاد حدود دو هزار یورویی ضرر میکنیم که اینطوری. آیا راهکاری وجود دارد؟

سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)