صفحه 10 از 64 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 635

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

با سلام
    من میخاستم برای ویزای فرانسه اقدام کنم البته نه برای توریستی برای دیدار با نامزدم که فرانسوی هستن......ولی فقط میتونم از چک لیست بخش توریستی و شخصی رو انتخاب کنم
    از اونجایی که شینگن اولی هستم ترسم اینه بیشتراز دو هفته بهم ویزا ندن
    میخاستم بدونم راهی هست بتونم 3 ماهه برای بار اول بگریم

Local Moderator

سلام

ایشون براتون دعوت نامه می فرستند دیگه؟ اگر دعوت نامه از شخص فرانسوی داشته باشید، احتمال گرفتن ویزا در بار اول هست، ولی این که بیشتر از 2 هفته بخواهید بگیرید، تضمینی براش نیست.

اگر مدارکی که نشون می ده با ایشون نامزد هستید رو دارید، حتماً ارائه بدید تا بر آن اساس احتمالاً بیشتر بتونید ویزا بگیرید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط pz1945 نمایش پست ها
    با سلام
    من میخاستم برای ویزای فرانسه اقدام کنم البته نه برای توریستی برای دیدار با نامزدم که فرانسوی هستن......ولی فقط میتونم از چک لیست بخش توریستی و شخصی رو انتخاب کنم
    از اونجایی که شینگن اولی هستم ترسم اینه بیشتراز دو هفته بهم ویزا ندن
    میخاستم بدونم راهی هست بتونم 3 ماهه برای بار اول بگریم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام

ایشون براتون دعوت نامه می فرستند دیگه؟ اگر دعوت نامه از شخص فرانسوی داشته باشید، احتمال گرفتن ویزا در بار اول هست، ولی این که بیشتر از 2 هفته بخواهید بگیرید، تضمینی براش نیست.

اگر مدارکی که نشون می ده با ایشون نامزد هستید رو دارید، حتماً ارائه بدید تا بر آن اساس احتمالاً بیشتر بتونید ویزا بگیرید.

شاد باشید.
    ممنون بابت جواب
    اما در خصوص مدت ویزا من متوجه نمیشم........................اگه من 3 ماهه درخواست بدم و 2 هفته ای موافقت بشه ریجکتم میکنن یا به مدت 2 هفته برام ویزا صادر میکنن؟؟؟
    سوال بعدیم در خصوص بلیط هواپیماست: من از سایت فلایتو تونستم رزرو بلیط بگیرم اما توش فقط اسم من ومشخصات پرواز نوشته شده بود بدون شماره پاسپورت یا اطلاعات دیگه ای میخاستم ببینم این برگه رو سفارت قبول میکنه با تشکر

Junior Member

سلام وقت به خیر
    من و همسفرم از وی اف اس وقت گرفته بودیم، برای درخواست دوباره ویزا فرانسه. وقتمون ساعت 8:30 صبح 9 فروردین بود و متاسفانه نتونستیم این وقت رو بریم. خواستم بپرسم که این وقتمون الان باطل شده و روز دیگه ای نمیتونیم بریم؟
    و اگر دوباره ایمیل بدیم و درخواست وقت کنیم مشکلی پیش نمیاد که بخوان ریجکت کنن؟ البته ما 4 تا شنگن داریم که همه ی دفعات هم از فرانسه اقدام کرده بودیم.

و یک سوال دیگه اگر تاریخ سفرمون رو برای اواخر اردیبهشت بدیم بهمون وقت میدن؟؟ یا وقت های الان سفارت پر شده؟
    چون تاریخ سفر وقت قبلیمون 19 اردیبهشت بود که 9 فروردین وقت داده بودند. الان نگرانیم که با تاخیر زیاد بهمون وقت بدن.
    ویرایش توسط MMoHH : April 3rd, 2018 در ساعت 08:15 AM دلیل: ویرایش پست ها

Local Moderator

سلام

باید دوباره درخواست وقت بدید و نرفتن سر وقت قبلی، تاثیری در ریجکتی یا قبولی نداره.

در سایت VFS فرانسه که اولین وقت موجود رو 12 آپریل زده. سریع تر ایمیل مجدد بزنید تا به زمان درخواستی برسید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط faranak95 نمایش پست ها
    سلام وقت به خیر
    من و همسفرم از وی اف اس وقت گرفته بودیم، برای درخواست دوباره ویزا فرانسه. وقتمون ساعت 8:30 صبح 9 فروردین بود و متاسفانه نتونستیم این وقت رو بریم. خواستم بپرسم که این وقتمون الان باطل شده و روز دیگه ای نمیتونیم بریم؟
    و اگر دوباره ایمیل بدیم و درخواست وقت کنیم مشکلی پیش نمیاد که بخوان ریجکت کنن؟ البته ما 4 تا شنگن داریم که همه ی دفعات هم از فرانسه اقدام کرده بودیم.

و یک سوال دیگه اگر تاریخ سفرمون رو برای اواخر اردیبهشت بدیم بهمون وقت میدن؟؟ یا وقت های الان سفارت پر شده؟
    چون تاریخ سفر وقت قبلیمون 19 اردیبهشت بود که 9 فروردین وقت داده بودند. الان نگرانیم که با تاخیر زیاد بهمون وقت بدن.

Local Moderator

سلام

شما هر تعداد روز درخواست بدید، اون ها براساس نظر خودشون مدت زمانی رو برای ویزای شما در نظر خواهند گرفت و مشکلی نخواهد بود. کلاً پیشنهاد می شه هر کسی بیشتر درخواست بده، شاید بهتر بتونه ویزا بگیره و این موضوع منجر به ریجکتی نخواهد شد.

برای بلیط هم مشکلی نیست.

شاد باشید.

ممنون بابت جواب
    اما در خصوص مدت ویزا من متوجه نمیشم........................اگه من 3 ماهه درخواست بدم و 2 هفته ای موافقت بشه ریجکتم میکنن یا به مدت 2 هفته برام ویزا صادر میکنن؟؟؟
    سوال بعدیم در خصوص بلیط هواپیماست: من از سایت فلایتو تونستم رزرو بلیط بگیرم اما توش فقط اسم من ومشخصات پرواز نوشته شده بود بدون شماره پاسپورت یا اطلاعات دیگه ای میخاستم ببینم این برگه رو سفارت قبول میکنه با تشکر

Junior Member

برای بلیط هواپیما با توجه به اینکه رزرواسیون حداکثر یک هفته اعتبار داره ایا اگه مدت اعتبار رزرو بگذره سفارت متوجه می شه و میتونه مشکل ساز بشه؟؟

باتشکر از شکیبایی و پاسخ شما

Local Moderator

سلام

مشکلی ندارد. اکثرا افراد بلیط قطعی نمی گیرن و فقط رزرو رو ارائه می دن.

شاد باشید.

برای بلیط هواپیما با توجه به اینکه رزرواسیون حداکثر یک هفته اعتبار داره ایا اگه مدت اعتبار رزرو بگذره سفارت متوجه می شه و میتونه مشکل ساز بشه؟؟

باتشکر از شکیبایی و پاسخ شما

Junior Member

سلام
    میخاستم بدونم اگه برنامه سفرم یه هفته جابه جا بشه نیاز هست وقت دوباره از وی اف سی بگیرم؟؟؟
    تو ایمیلی که براشون فرستادم تاریخ سفر رو 30 جون زدم وی احتملا مجبورم هفته بعدش برم
    با تشکر

Local Moderator

سلام

نه مشکلی نیست، فقط در فرم دقت کنید که تاریخ درست رو وارد نمایید.

شاد باشید.

سلام
    میخاستم بدونم اگه برنامه سفرم یه هفته جابه جا بشه نیاز هست وقت دوباره از وی اف سی بگیرم؟؟؟
    تو ایمیلی که براشون فرستادم تاریخ سفر رو 30 جون زدم وی احتملا مجبورم هفته بعدش برم
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)