صفحه 13 از 64 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 635

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

سلام دوستان
    همسرم شش شینگن که دوتاش مالتیپل یکساله از آلمانه دارد و خودم دو شبنگن معمولی گه بکیش از فرانسه است و ویزای معتبر ۴ ساله مالتی کانادا در پاسپورت من و دو ساله در پاسپورت شوهرم به نظرتون برا مالتیپل فرانسه اقدام کنیم شانس داریم؟ بار اول چند ساله درخواست بدهیم؟ یا خودشون تعداد سالش را معلوم میکنند؟
    ممنون

Local Moderator

سلام

ویزاهای شینگن قبلی خودتون و همسرتون برای چه سال هایی هست؟

شانس خوبی دارید و احتمال زیاد اگر مدارکتون کامل باشه، راحت ویزا می شید. 1 ساله بزنید، اگر نخواستند این قدر بدهند، کمتر بهتون می دهند.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad62 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    همسرم شش شینگن که دوتاش مالتیپل یکساله از آلمانه دارد و خودم دو شبنگن معمولی گه بکیش از فرانسه است و ویزای معتبر ۴ ساله مالتی کانادا در پاسپورت من و دو ساله در پاسپورت شوهرم به نظرتون برا مالتیپل فرانسه اقدام کنیم شانس داریم؟ بار اول چند ساله درخواست بدهیم؟ یا خودشون تعداد سالش را معلوم میکنند؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام

ویزاهای شینگن قبلی خودتون و همسرتون برای چه سال هایی هست؟

شانس خوبی دارید و احتمال زیاد اگر مدارکتون کامل باشه، راحت ویزا می شید. 1 ساله بزنید، اگر نخواستند این قدر بدهند، کمتر بهتون می دهند.

شاد باشید.
    ویزای شینگن خودم ۲۰۱۶ و ۲۰۱۴ و شوهرم در حال حاضر مالتیپل معتبر یکساله آلمان داره که ۲۰۱۸ صادز شده مالتیپل قبلیشم یکساله المان ۲۰۱۷ بوده است‌
    یعنی ما یکساله بزنیم نخواهند بدهند نهایتا کمتر میدهند یا کلا رد میکنند؟

Local Moderator

شما 99% ویزا می شید. چون مدت ویزاهای قبلی خودتون رو نگفتید، نمی تونم در خصوص مدت این سری نظری بدم، ولی به نظرم حتی اگر قبلی ها هم سینگل باشند، این سری راحت 6 ماهه می تونید بگیرید. همسرتون که ویزای شینگن از آلمان داره و نمی تونه با شما که درخواست بده!

به نظر یک ساله بزنید، نهایتاً بهتون 6 ماهه می دهند و مدت درخواستی شما ربطی به ریجکت شدن نداره. ممکنه صلاح ندونند 1 ساله بدن، خوب میان 6 ماهه می دن، ولی ربطی به ریجکت کردن نداره.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad62 نمایش پست ها
    ویزای شینگن خودم ۲۰۱۶ و ۲۰۱۴ و شوهرم در حال حاضر مالتیپل معتبر یکساله آلمان داره که ۲۰۱۸ صادز شده مالتیپل قبلیشم یکساله المان ۲۰۱۷ بوده است‌
    یعنی ما یکساله بزنیم نخواهند بدهند نهایتا کمتر میدهند یا کلا رد میکنند؟

Junior Member

سلام و تشکر بابت وقتی که میزارین
    مدارک لازم برای فرصت مطالعاتی بیشتر از ۳ ماه رو میشه بفرمایید
    لینک هایی که صفحات قبل بودند کار نمیکردن

Local Moderator

سلام

این لینک و صفحه اصلی رو مطالعه بفرمایید:

https://france-visas.gouv.fr/web/france-visas/etudier

نقل قول نوشته اصلی توسط fx82ms نمایش پست ها
    سلام و تشکر بابت وقتی که میزارین
    مدارک لازم برای فرصت مطالعاتی بیشتر از ۳ ماه رو میشه بفرمایید
    لینک هایی که صفحات قبل بودند کار نمیکردن

Junior Member

سلام
    من به همراه خانواده 5 نفرمون برای تور فرانسه اقدام کردیم از یک آزانس خیلی معتبر (همون آژانس برج سایه که اسمشو نمیارم) و ضمانت های لازم رو بهشون دادیم. 24 اردیبهشت هم وقت سفارت هست. هیچکدوم ریجکتی نداریم و شنگن اولی هستیم و کل خانواده با هم ثبت نام کردیم. 4 نفر دیگه شرایط شغلی و مالی مناسبی دارند از جمله پدرم. ولی خودم فعلا شرایط شغلی و مالی خوبی ندارم و مجرد و 29 سالمه. البته پدرم تمکن مالی منو به عهده گرفته. می خواستم ببینم با این شرایط آیا به من ویزا می دهند یا کلا انصراف بدم؟

Local Moderator

سلام

اگر خودتان و نه از طریق آژانس اقدام می کردید، همتون ریجکت بودید، یا در بهترین حالت پدر و مادر رو ویزا می دادند. اما چون از طریق آژانس اقدام کردید، شرایط کمی فرق می کنه و بستگی به این داره که آژانس موردنظر چقدر برای سفارت معتبر باشه و چطور مدارک رو برای سفارت آماده کنه.

به نظرم شانس ویزا شدنتون بیشتر از ویزا نشدنتون هست، البته چون با هم دارید اقدام می کنید، امیدوارم لوپز و سایر کارمندهای سفارت، اذیت نکنند و نیان به یک نفر مثلاً ویزا ندن!

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط alvandi3 نمایش پست ها
    سلام
    من به همراه خانواده 5 نفرمون برای تور فرانسه اقدام کردیم از یک آزانس خیلی معتبر (همون آژانس برج سایه که اسمشو نمیارم) و ضمانت های لازم رو بهشون دادیم. 24 اردیبهشت هم وقت سفارت هست. هیچکدوم ریجکتی نداریم و شنگن اولی هستیم و کل خانواده با هم ثبت نام کردیم. 4 نفر دیگه شرایط شغلی و مالی مناسبی دارند از جمله پدرم. ولی خودم فعلا شرایط شغلی و مالی خوبی ندارم و مجرد و 29 سالمه. البته پدرم تمکن مالی منو به عهده گرفته. می خواستم ببینم با این شرایط آیا به من ویزا می دهند یا کلا انصراف بدم؟

Junior Member

سلام دوستان وقت بخیر . میشه من رو رهنمایی کنید لطفا .
    من خواهرم و پدرد و ماردم میخایم 12 روز بریم اروپا.بای ان شرایط به نظرتون سفارت فرانسه راحتتره یا سفاارت های دیگه و کدوم سفارت به نظر میدن به همه ما؟
    من و خواهرم شینگن 2017 داریم (البته من 2016 هم رفتم ) و از سفارت اسپانیا بودیم . پدر و مادرم شینگن ندارند مادرم مولتی کانادا داره ولی پدرم نه هیچ ویزای اروپا و کانادا نداره. پدرم بازنشسته هست. آیا فرانسه به ما توریستی 4 نفره میده یا از سفارت دیگه اقدام کنم؟

Local Moderator

سلام

چون ویزای قبلی شینگن داشتید، به نظرم از کشور فرانسه می تونید اقدام کنید، منتها سفارت های دیگه ممکنه راحت تر و بهتر بهتون ویزا بدهند. پیشنهاد من سفارت هلند است.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط zara90 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر . میشه من رو رهنمایی کنید لطفا .
    من خواهرم و پدرد و ماردم میخایم 12 روز بریم اروپا.بای ان شرایط به نظرتون سفارت فرانسه راحتتره یا سفاارت های دیگه و کدوم سفارت به نظر میدن به همه ما؟
    من و خواهرم شینگن 2017 داریم (البته من 2016 هم رفتم ) و از سفارت اسپانیا بودیم . پدر و مادرم شینگن ندارند مادرم مولتی کانادا داره ولی پدرم نه هیچ ویزای اروپا و کانادا نداره. پدرم بازنشسته هست. آیا فرانسه به ما توریستی 4 نفره میده یا از سفارت دیگه اقدام کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)