صفحه 35 از 64 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142434445 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 635

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

نقل قول نوشته اصلی توسط Nghm نمایش پست ها
    باسلام من و همسرم ٣٠ مي وقت سفارت داشتيم و چهارشنبه هفته ديگه بليط تركيه داريم . نميدونم كي جواب ويزامون مياد كه پاسپورتامون رو تحويل بگيريم
    امكانش هست اگر تا چند روز قبل از سفر به تركيه جواب نيومد پاسپورتمون روزتحويل بگيريم بعد از اينكه از سفر برگشتيم دوباره بهشون تحويل بديم؟
    اصولا بعد 14 روز کاری میاد و اگر نیومد باید برید بگیرید ولی درخواست کنسلی ویزا بدید چون نمیتونید بگیرید بعد چند روز پس بیارین پاسپورت رو

Local Moderator

سلام

چنین امکانی وجود ندارد. معمولاً 2 هفته طول می کشد تا جواب ویزا آماده شود.

شاد باشید.

باسلام من و همسرم ٣٠ مي وقت سفارت داشتيم و چهارشنبه هفته ديگه بليط تركيه داريم . نميدونم كي جواب ويزامون مياد كه پاسپورتامون رو تحويل بگيريم
    امكانش هست اگر تا چند روز قبل از سفر به تركيه جواب نيومد پاسپورتمون روزتحويل بگيريم بعد از اينكه از سفر برگشتيم دوباره بهشون تحويل بديم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام

شاد باشید.
    آخه تا آخر اين هفته ميشه ٣ هفته هنوز جواب نيومده ما هم هفته ديگه بليط تركيه داريم من فكر ميكردم بعد از دو هفته جواب ميدن و نگران سفر تركيه نبودم

Junior Member

با سلام سوالی داشتم- بنده به همراه همسر و پسر هشت ماه ام وقت سفارت فرانسه گرفتیم
    1-اصولا برای نوزاد چه مدرکی باید ببرم؟ در چک لیست مدارک مود نیاز ارسالی VSF نوشته شده برای بچه ها گواهی تقبل هزینه ها توسط یکی از والدین باید ارائه گردد - این گواهی نامه چیست و اصلا وقتی بچه همراه پدر و مادر سفر می کند آیا به ان نیاز است ؟ فرمتش چیست؟
    2- با توجه به اینکه دعوتنامه ندارم برای رزرو هتل می تونم خودم از سایت HOTELS.COM باکارت اهتباری یک نفر دیگر هتل رزرو کنم یا الزاما نیاز به سربرگ هتل می باشد.
    ممنونم از پاسخگویی

Junior Member

سلام
    من امروز زنگ زدم vfs برای ویزای کاری 6 ماهه پرسیدم. گفتن که اصلا vfs ویزای بلند مدت (بیشتر از 3 ماه) نمیده.
    وافعا اینطوریه؟
    از دوستان من ویزای 1 ساله یا بیشتر هم گرفتن، برای چی میگن که نمیدیم؟

سوال واسه من از اونجا پیش اومد که وقتی توی سایت میزنی ویزای 6 ماهه میخوای، اسم اپلیکیشن رو مینویسه long term national visa . نمیدونم چرا مینویسه national و نمینویسه schengen.

کسی به این موضوع برخورد کرده؟ واقعا ویزای بلندمدت نمیدن؟ و اگه بدن فقط ویزای فرانسه (National) میدن؟

Junior Member

سلام، یه مدتیه که صدور ویزا حدود سه هفته طول میکشه.

آخه تا آخر اين هفته ميشه ٣ هفته هنوز جواب نيومده ما هم هفته ديگه بليط تركيه داريم من فكر ميكردم بعد از دو هفته جواب ميدن و نگران سفر تركيه نبودم

Junior Member

سلام
    برای بسیاری از ویزاهای بیشتر از سه ماه که نیاز به اقامت در فرانسه دارند (به عنوان مثال دانشجویی) تیتر عوض میشه و دیگه توریستی نیست، چون مدت اقامت زیاد میشه و باید یکسری کارهای مربوط به این اقامت رو انجام داد. فقط ویزای فرانسه میدن و در ادامه باید به اداره مهاجرت مراجعه کرد تا در یک روند چند ماهه اقامت محدود تایید بشه و پس از اون میشه به حوزه شنگن رفت. پس در انتخاب تیتر ویزا دقت کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Gayo نمایش پست ها
    سلام
    من امروز زنگ زدم vfs برای ویزای کاری 6 ماهه پرسیدم. گفتن که اصلا vfs ویزای بلند مدت (بیشتر از 3 ماه) نمیده.
    وافعا اینطوریه؟
    از دوستان من ویزای 1 ساله یا بیشتر هم گرفتن، برای چی میگن که نمیدیم؟

سوال واسه من از اونجا پیش اومد که وقتی توی سایت میزنی ویزای 6 ماهه میخوای، اسم اپلیکیشن رو مینویسه long term national visa . نمیدونم چرا مینویسه national و نمینویسه schengen.

کسی به این موضوع برخورد کرده؟ واقعا ویزای بلندمدت نمیدن؟ و اگه بدن فقط ویزای فرانسه (National) میدن؟

Junior Member

دوستان سلام.
    کسی سابقه ارسال ایمیل به سفارت فرانسه رو داره؟ چند روزه جواب میدن. من چندروزه ایمیل فرستادم ولی همچنان منتظر جوابم و جواب ندادن.
    امور کنسولی جواب ایمیل رو میدن؟ در مورد ویزای درمانی هستش.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام

شاد باشید.

سلام برای ویزا دانشجویی هم 14 روزه میاد؟

Junior Member

سلام
    دوستان من سال 2016 برای بار اول از فرانسه ویزا شدم و سفر انجام شد و برگشتم ولی امسال از هلند اقدام کردم ولی در کمال ناباوری ریجکت شدم.با توجه به اینکه هیچ کدوم از شرایط مالی و کاری من تغییری نکرده بود؟؟
    به نظر شما اعتراض کردن فایده ای داره؟ بعضیها میگن اعتراض ریجکتی دوم محسوب میشه درسته؟
    و اینکه من بعد از ریجکتی شنیدم که هفت یا هشت ماهه هلند فقط به دعتونامه ای ها ویزا میده آیا این صحت داره؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)