صفحه 36 از 64 نخستنخست ... 262728293031323334353637383940414243444546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 635

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

سلام

این جا تاپیک فرانسه هست و نه هلند!

اعتراض مشکلی برای شما ایجاد نمی کنه. اما این که فایده داشته باشه یا نه، بسته به مدارک ارسالی شما و دلیل ریجکتتون داره، ولی بهتره حتماً پیگیری کنید. با کدام بند ریجکت شدید؟

نه ربطی به دعوت نامه داشتن یا نداشتن نداره و این که اون مدت هم باید صبر کنید، جایی گفته نشده، منتها همه پیشنهاد می کنند 6 ماه بعد از ریجکتی مجدد اقدام بشه.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط bitta5630 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من سال 2016 برای بار اول از فرانسه ویزا شدم و سفر انجام شد و برگشتم ولی امسال از هلند اقدام کردم ولی در کمال ناباوری ریجکت شدم.با توجه به اینکه هیچ کدوم از شرایط مالی و کاری من تغییری نکرده بود؟؟
    به نظر شما اعتراض کردن فایده ای داره؟ بعضیها میگن اعتراض ریجکتی دوم محسوب میشه درسته؟
    و اینکه من بعد از ریجکتی شنیدم که هفت یا هشت ماهه هلند فقط به دعتونامه ای ها ویزا میده آیا این صحت داره؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام

این جا تاپیک فرانسه هست و نه هلند!

اعتراض مشکلی برای شما ایجاد نمی کنه. اما این که فایده داشته باشه یا نه، بسته به مدارک ارسالی شما و دلیل ریجکتتون داره، ولی بهتره حتماً پیگیری کنید. با کدام بند ریجکت شدید؟

نه ربطی به دعوت نامه داشتن یا نداشتن نداره و این که اون مدت هم باید صبر کنید، جایی گفته نشده، منتها همه پیشنهاد می کنند 6 ماه بعد از ریجکتی مجدد اقدام بشه.

شاد باشید.
    سلام و ممنون از پاسختون من تمام صفحات رو خوندم و شما معمولا سفارت هلند رو پیشنهاد میکنید برای حتی ویزا اولی ها ولی من همین امروز حتی قضیه دعوتنامه رو از آژانس هم پرسیدم اونها هم تایید کردن.حالا سوال من اینه من شش ماه دیگه اگه از فرانسه اقدام کنم با توجه به این ریجکتی و اینکه قبلا از فرانسه ویزا داشتم شانسی برای گرفتن ویزا دارم؟آیا صلاح میدونید خودم اقدام کنم؟ممنون میشم راهنمایی کنید.
    ضمنا" علت ریجکت رو نوشته مطمین نبودن از بازگشت

Junior Member

ببخشید که اینقدر سوال میپرسم شما میدونید اصلا چطوری باید اعتراض کنم و به کجا باید نامه بزنم من تو ایران دانشجوی فوق لیسانس هم هستم ولی نتونستم از دانشگاه نامه ببرم ولی الان امکانش هست که این نامه رو هم بگیرم ولی نمیدونم روال اعتراض به چه صورته ممنون میشم راهنمایی کنید.و آیا مواردی بوده که اصلا کسی اعتراض بکنه و وی

Local Moderator

سلام

ببینید آزانسی ها که فقط دنبال پول گرفتن هستند و اصلاً به حرفاشون نباید اعتماد کنید. از هر راهی و هر موضوعی و به استناد هر حرف دروغی سعی می کنند شما را قانع کنند که پول بیشتری بپردازید! همین بحث دعوت نامه هم یکی از این حرفاست. درسته که داشتن دعوت نامه خوبه و داشتنش خیلی نکته مثبتی هست، ولی رفع ریجکتی فقط با داشتن دعوت نامه، حرفی است که از خودشون در میارن تا به این بهونه، پول بیشتری از شما بابت جور کردن دعوت نامه بگیرند!!

شما اگر ویزای قبلی از فرانسه داشتید، راحت می تونستید از فرانسه دوباره ویزا بشید. سفارت فرانسه فقط برای ویزا اولی ها سخت گیری داره.

شما را براساس بند9 ریجکت کردند که به دلیل عدم اطمینان از برگشت بوده!

سلام و ممنون از پاسختون من تمام صفحات رو خوندم و شما معمولا سفارت هلند رو پیشنهاد میکنید برای حتی ویزا اولی ها ولی من همین امروز حتی قضیه دعوتنامه رو از آژانس هم پرسیدم اونها هم تایید کردن.حالا سوال من اینه من شش ماه دیگه اگه از فرانسه اقدام کنم با توجه به این ریجکتی و اینکه قبلا از فرانسه ویزا داشتم شانسی برای گرفتن ویزا دارم؟آیا صلاح میدونید خودم اقدام کنم؟ممنون میشم راهنمایی کنید.
    ضمنا" علت ریجکت رو نوشته مطمین نبودن از بازگشت

Local Moderator

پس دلیل ریجکت شما هم مشخص شد و این بوده که مدرکی نشون ندادید که در ایران مشغول به تحصیل یا شاغل هستید!

بهتره سوالتون رو در تاپیک مربوطه در انجمن هلند بپرسید تا اون جواب کاربران بخش هلند جواب بدهند.

شاد باشید.

ببخشید که اینقدر سوال میپرسم شما میدونید اصلا چطوری باید اعتراض کنم و به کجا باید نامه بزنم من تو ایران دانشجوی فوق لیسانس هم هستم ولی نتونستم از دانشگاه نامه ببرم ولی الان امکانش هست که این نامه رو هم بگیرم ولی نمیدونم روال اعتراض به چه صورته ممنون میشم راهنمایی کنید.و آیا مواردی بوده که اصلا کسی اعتراض بکنه و وی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    پس دلیل ریجکت شما هم مشخص شد و این بوده که مدرکی نشون ندادید که در ایران مشغول به تحصیل یا شاغل هستید!

بهتره سوالتون رو در تاپیک مربوطه در انجمن هلند بپرسید تا اون جواب کاربران بخش هلند جواب بدهند.

شاد باشید.

سلام
    یه سوال داشتم و برای ویزا دانشجویی فرانسه من الان پذیرش از موسسه داخل فرانسه دارم و اینجا سال دوم دانشگاه هستم با توجه به اینکه اخرین مدرک تحصیلیم دیپلم ام و پیش دانشگاهی هست اما مدرک پیش دانشگاهی م دسته دانشگاه هست و فقط کپی شو دارم چون موقع ثبت نام ازم گرفتن و با کپی هم کها کپی ترجمه نمیکنن . الان برای تشکیل پرونده دانشجویی انلاین باید حتما مدرک پیش دانشگاهیم باشه؟ یا میتونم فقط گواهی اشتغال به تحصیل اپلود کنم؟

و شما میدونین که حداکثر زمان برای تشکیل پرونده کی هست برای کلاسی که شهریور هست؟
    به نظرتون اگر من هم نتونم مدرکم و بگیرم ممکنه من هم ریجک بشه چون دفعه اولمم هست برای فرانسه؟

با سلام و عرض ادب
    شما دانشجو هستین یا شاغل؟
    چون در یه جا گفتین مدارک کاری تغییر نکرده و در جای دیگه فرمودین دانشگاه گواهی نداده
    و اینکه هر سری مدارک شما دوباره بررسی میشه و شینگن داشتن باعث سهولت در گرفتن ویزا میشه ولی سبب این نمیشه که با کسری مدارک ویزا بگیرین
    جسارتا اگر شاغل هستین شغلتون چیه؟
    شاد باشید

Junior Member

سلام
    من 14 سال سابقه کا دارم و در حال حاضر هم دانشجوی دوره فوق هستم ولی زمانیکه به سفارت فرانسه رفتم دانشجو نبودم من تمتم مدارک کاری از جمله حکم کارگزینی و نامه امور اداری مبنی بر تایید و فیش حقوقی و... رو بردم فقط این نامه دانشگاه رو میخواستم ببرم که محکم کاری بشه و چون دانشگاهم شهر دیگه بود نشد و الان برای اعتراض اینو پرسیدم.
    و چون شنگن قبلی داشتم و مدارک کارم هم کامل بود و فکر میکردم هلند هم راحت ویزا میده با توجه به اینکه با همین مدارک از فرانسه ویزا شده بودم خوب دیگه نامه دانشگاه رو بیخیال شدم.
    من ریس شعبه یکی از شرکتهای بیمه ای هستم

سلام
    من 14 سال سابقه کا دارم و در حال حاضر هم دانشجوی دوره فوق هستم ولی زمانیکه به سفارت فرانسه رفتم دانشجو نبودم من تمتم مدارک کاری از جمله حکم کارگزینی و نامه امور اداری مبنی بر تایید و فیش حقوقی و... رو بردم فقط این نامه دانشگاه رو میخواستم ببرم که محکم کاری بشه و چون دانشگاهم شهر دیگه بود نشد و الان برای اعتراض اینو پرسیدم.
    و چون شنگن قبلی داشتم و مدارک کارم هم کامل بود و فکر میکردم هلند هم راحت ویزا میده با توجه به اینکه با همین مدارک از فرانسه ویزا شده بودم خوب دیگه نامه دانشگاه رو بیخیال شدم.
    من ریس شعبه یکی از شرکتهای بیمه ای هستم
    با توجه به علتی که ریجکت شدید میتونید شواهد و مدارک ارایه کنید و اعتراض کنید، اگر علت ریجکت شدن رو نمی‌دونید قبل از هر اقدامی سعی کنید متوجه علت بشید.لینک زیر توضیح داده که چطور باید اعتراض کنید:

http://acheampongassociates.com/my-s...tions-ghana-2/

Junior Member

سلام
    من دوباره از سفارت فرانسه شش ماه دیگه اقدام کنم آیا شانسی برای ویزا شدن دارم با توجه به این ریجکتی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)