صفحه 4 از 64 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 635

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

سلام

اگر ویزا اولی هستد، اصلاً از فرانسه اقدام نکنید ...

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mulan_rozhin نمایش پست ها
    با این وضع من بهتره کلا روی فرانسه ریسک نکنم

Senior Member

با سلام
    دوستان کسی میدونه درخواست ویزای فرانسه بعد از چند روز کاری معمولا صادر میشه؟

Local Moderator

سلام

از ارائه مدارک تا زمان مشخص شدن نتیجه ویزا معمولاً 14 روز طول می کشه.
    شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط kalb62 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان کسی میدونه درخواست ویزای فرانسه بعد از چند روز کاری معمولا صادر میشه؟

من بصورت خانوادگی با دو فرزند دانشجو از طریق فرانسه برای تعطیلات نوروز اقدام کردم مدارک کامل بود من و همسرم 15 و 20 روزه ویزا شدیم اما فرزندانم ریجگت شدند برای رفع ریجکتی چه مدت باید صبر کرد و راه مطمئن برای ویزا کدوم کشوره ؟ازطرف اژانسی که اقدام کرده بودم میگه برای بعد از نوروز از طریق اسپانیا تضمینی برای تمام خانواده میگیره چون مدارکمون خوبه دوستان اگر تجربه ایی دارند راهنمایی بفرمایند
    بعضی ها هم میگویند اگر از آزانسهای معتبر که معمولا تضمین برگشت نجومی میگیرند اقدام میکردیم شانس بیشتری داشتیم ایا واقعا اینطوریه؟

Local Moderator

سلام

در حال حاضر سفارت فرانسه بدترین سفارت برای ویزای شینگن بار اول است. کشورهای هلند، چک، پرتغال و لهستان بهتر از بقیه ویزا می دهند، بهتره 6 ماه صبر کنید و سپس از یکی از این سفارت ها اقدام نمایید.

آژانس ها که کلاً کاسبی راه انداخته اند و به اعتبار مدارک افراد و گرفتن مبالغ بالا، شانس ویزا گرفتن رو بیشتر می کنند، اگرچه که باز همین آژانس ها هم نمی تونن 100% همه رو ویزا قبول کنند. اسپانیا کلاً کشور سخت گیر و مشکل داری هست، ولی احتمالاً از طریق آژانس ها شرایط ویزا دادنشون بهتره.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Faramarz_39 نمایش پست ها
    من بصورت خانوادگی با دو فرزند دانشجو از طریق فرانسه برای تعطیلات نوروز اقدام کردم مدارک کامل بود من و همسرم 15 و 20 روزه ویزا شدیم اما فرزندانم ریجگت شدند برای رفع ریجکتی چه مدت باید صبر کرد و راه مطمئن برای ویزا کدوم کشوره ؟ازطرف اژانسی که اقدام کرده بودم میگه برای بعد از نوروز از طریق اسپانیا تضمینی برای تمام خانواده میگیره چون مدارکمون خوبه دوستان اگر تجربه ایی دارند راهنمایی بفرمایند
    بعضی ها هم میگویند اگر از آزانسهای معتبر که معمولا تضمین برگشت نجومی میگیرند اقدام میکردیم شانس بیشتری داشتیم ایا واقعا اینطوریه؟

Junior Member

سلام لطفا از دوستاني كه دفعه اولشون بوده و ويزا گرفتن از فرانسه جديد اعلام كنند ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya_2761 نمایش پست ها
    سلام لطفا از دوستاني كه دفعه اولشون بوده و ويزا گرفتن از فرانسه جديد اعلام كنند ممنون
    من و همسرم بار اول بود اما هر دو ویزای کانادا تو پاسمون بود

من هم ویزای کانادا دارم 5ساله هم 3سال پیش امریکا داشتم.13،14تا ویزای چین دارم.دفتر دارم چین ولی چون ثبت نشده بدلیل مسائل مالیاتی چین نمیتونم مدارک ارائه بدم از چین.اخرین ویزای چینم مال1 سال پیش هست.ولی کانادا رو دارم.میتونم با این شرایط ویزای فرانسه برای خودم و همسرم بگیرم؟ظاهرا دوست عزیزی با ترول هیستوری مشابه من ریجکت شده بود.شنگن نداریم.

Local Moderator

سلام

اگر ویزای شینگن ندارید بهتره ریسک نکنید و از سفارت دیگری اقدام نمایید. از سفارت های دیگر از جمله هلند، چک، لهستان یا پرتغال با احتمال بالاتری می توانید ویزا بگیرید.

سیاست این مدت سفارت فرانسه این است که همه ویزا اولی ها را ریجکت می کند ...

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_ahmari نمایش پست ها
    من هم ویزای کانادا دارم 5ساله هم 3سال پیش امریکا داشتم.13،14تا ویزای چین دارم.دفتر دارم چین ولی چون ثبت نشده بدلیل مسائل مالیاتی چین نمیتونم مدارک ارائه بدم از چین.اخرین ویزای چینم مال1 سال پیش هست.ولی کانادا رو دارم.میتونم با این شرایط ویزای فرانسه برای خودم و همسرم بگیرم؟ظاهرا دوست عزیزی با ترول هیستوری مشابه من ریجکت شده بود.شنگن نداریم.

Junior Member

سلام. من چند روز دیگه وقت از VFS برای فرانسه دارم. در جریان هستم که فرانسه ویزا اولی ها را ریجکت می کنه. پس لطفا این مورد را فعلا در نظر نگیرید. سه تا سوال داشتم:
    ۱) من دوستم که آلمان هست برام دعوتنامه فرستاده. برای همین قصد داشتم چند روز برم فرانسه و بعدش هم برم آلمان. آیا بهتره هست که در برنامه سفرم توی فرم visa application بنویسم که می خوام چند روز آلمان هم برم (و همینطور کپی دعوتنامه دوستم را هم، که به زبان آلمانی هست، ارائه بدم) یا این که اصلا عنوان نکنم که می خوام آلمان برم؟

۲) من شنیدم که نیاز هست بعد از برگشتن از سفر پاسپورت را ببریم سفارت و نشون بدیم. آیا این درسته؟ چه چیزی را چک می کنند؟ اگر مثلا کشور دیگه ای هم رفته باشم و قبلا عنوان نکرده باشم در آینده تاثیر منفی خواهد داشت؟

۳) من گردش حساب خودم ۲۰ میلیون تومان هست. آیا می توانم گردش حساب اقوام درجه یک را هم ارائه بدم یا خیر؟ اگر خیلی زیاد باشه مثلا ۱۰۰ میلیون تاثیر منفی خواهد داشت؟

ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)