صفحه 41 از 64 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 635

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

با احترام
    من باز یه ایمیل به همون ادرس که برای گرفتن ویزاست زدم و با معرفی و و وقت قرار شماره پاسپورتم گفتم که میخوام قرار ملاقاتم کنسل بشه در همین حد کافیه؟؟

Local Moderator

بله کافیه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirkings نمایش پست ها
    با احترام
    من باز یه ایمیل به همون ادرس که برای گرفتن ویزاست زدم و با معرفی و و وقت قرار شماره پاسپورتم گفتم که میخوام قرار ملاقاتم کنسل بشه در همین حد کافیه؟؟

Junior Member

ا سلام خدمت دوستان عزیز

من با استفاده از پیشنهاد شغلی و قراردادی که بهم پیشنهاد شده از طرف یک شرکت فرانسوی در پاریس، تاییدیه کار از DIRRECCTE گرفتم و برای هفته آینده وقت سفارت دارم برای ویزا. فرم بلند مدت رو باید پر کنم و ببرم. اگر ممکنه سوالات بنده رو پاسخ بدهید:

- برای شماره 11 آیا بالاخره کد ملی ایرانی رو بزنیم یا برای فرانسوی هاست اون مورد؟
    - در قسمت شماره 16، صادر کننده پاسپورت رو چی باید بزنیم؟
    - در شماره 25، بدلیل اینکه یک هفته در هتل اقامت خواهم داشت و در همون یک هفته به دنبال خونه خواهم گشت، چی باید بزنم؟ خالی؟
    - برای شماره 26، آیا تاریخ رو بین 6 ماه تا یکسال بزنم یا بالای یک سال؟ قرارداد کاری بنده به صورت یکساله و CDI هست.
    - با توجه به اینکه اول همسرم نمیاد و بعد از رفتن من به فرانسه و پیدا کردن منزل و غیره به من ملحق می شوند، شماره 28 رو باید چی بزنم؟ خالی بگذارم؟
    - در شماره 29، منبع در آمد رو بزنم شغلی که در فرانسه خواهم داشت؟ یعنی بزنم Salaier؟

مورد مهم تر از همه این که، بلیط رو دوستان باید یکطرفه بگیریم یا دو طرفه؟ زنگ زدم ایران ایر گفتند که یک طرف بگیرید ممکنه به مشکل بخورید؟
    ممنون از زحمات شما..

سلام وقتتون بخیر
    من برای ویزای فرانسه به همراه خانمم اقدام کردیم قبلا ویزای شنگن نداشتیم ولی سفر ترکیه و ویزای بلغارستان که مربوط به پارسال هست رو داریم. دونت بچه دارم 8 و 4 ساله که بخاطر دلیل برگشتن به ایران نمیخوایم ببریمشون.مدارک مالی و کاریم هم بدکی نیست. از سایت vfs نویت گرفتم که امروز ایمیلش اومد برای 29 مرداد وقت دادن. من تاریخ سفرم رو در اپلیکیشن سفارت زدم 19 شهریور. از سایت بوکیتگ یه هتل رزرو کردم برای 3 شب. هتل فکر کنم 1 ستاره باشه اما بسیار تمیز و شیک. موقع رزرو سایت بوکینگ ازم یک شماره مستر کارت خواست برای اطمینان از رزرو که من شماره فیک زدم که بتونم رزرومو انجام بدم اما پولی نخواست چون هتل با کنسلی رایگان و بدون پیش پرداخت بود.
    الان نگرانی هایی که دارم اینه که مدت سفر رو کم نزدم 4 روز ؟ خوب دلیل هم داشت بخاطر اینکه من بچه هام رو نبردم و نمیتونم بیشتر از این تنهاشون بذارم.
    دوم اینکه آیا 20 روز از زمان کمی نیست برای اومدن جواب ویزا ؟
    سوم اینکه من میتونم زمان سفر رو 1 هفته عقب بندازم؟
    و اینکه میتونم کلا هتل رو عوض کنم؟
    ببخشید خیلی سوال پرسیدم

Junior Member

با سلام
    ما برای چهارشنبه از سفارت فرانسه وقت داشتیم. بعد از ظهر برای دو نفر از چهار نفرمون اس ام اس اومد از سفارت که شماره پرونده رو داشت اما برای دو نفرمون نه. خواستم بدونم پیگیری خاصی لازمه انجام بدیم یا مشکلی نیست

Junior Member

سلام و روز بخیر
    من خرداد ماه وقت مصاحبه از هلند داشتم که ریجکت شدم و خودم فکر میکنم علتش این بود که چون اول سال بود و حکمهای کارگزینی ما رو نداده بودند و شهر و سمت شغلی من عوض شده بود من حکم کارگزینی سال 96 رو ترجمه کردم و ارائه کردم ولی نامه اشتغال به کارم که اداری صادر کرده بود با اون مغایرت داشت و برای سمت و شهر جدید بود و اینکه فیش های حقوقی ام هم همون محل کار قبلی ام رو نوشته بود البته من شرکتم عوض نشده بود ،لازمه بگم که من سال 2016 از فرانسه شنگن داشتم و رفتم و برگشتم و الان سوالم اینه با توجه به اینکه الان حکم جدیدم اومده به نظر شما من از همین سفارت هلند اقدام کنم و یه نامه هم رو مدارکم بذارم و توضیح بدم ؟یا بهتره از فرانسه اقدام کنم ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.بندهای ریجکتم هم 2و3و8 بوده

Local Moderator

سلام

به نظرم از هلند اقدام کنید بهتره. چون برای درخواست ویزای مجدد بعد از ریجکتی، همیشه توصیه می شه که کسر مدرکتون رو به سفارتی بدید که قبلاً ازش ریجکت شده اید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط bitta5630 نمایش پست ها
    سلام و روز بخیر
    من خرداد ماه وقت مصاحبه از هلند داشتم که ریجکت شدم و خودم فکر میکنم علتش این بود که چون اول سال بود و حکمهای کارگزینی ما رو نداده بودند و شهر و سمت شغلی من عوض شده بود من حکم کارگزینی سال 96 رو ترجمه کردم و ارائه کردم ولی نامه اشتغال به کارم که اداری صادر کرده بود با اون مغایرت داشت و برای سمت و شهر جدید بود و اینکه فیش های حقوقی ام هم همون محل کار قبلی ام رو نوشته بود البته من شرکتم عوض نشده بود ،لازمه بگم که من سال 2016 از فرانسه شنگن داشتم و رفتم و برگشتم و الان سوالم اینه با توجه به اینکه الان حکم جدیدم اومده به نظر شما من از همین سفارت هلند اقدام کنم و یه نامه هم رو مدارکم بذارم و توضیح بدم ؟یا بهتره از فرانسه اقدام کنم ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.بندهای ریجکتم هم 2و3و8 بوده

Junior Member

سلا دوستان
    کسی می دونه برادر از مادر رو میشه به عنوان ضامن برای ویزا معرفی کرد یا نه ؟
    مثلا سفارت گیر نمیده که برادر باید هم از پدر باشه هم از مادر
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط f13b نمایش پست ها
    سلام
    من برای ویزای دانشجویی بلند مدت اقدام کردم اما وقتی که سفارت بهم داده در نامه ذکر شده نوع ویزا " کوتاه مدت " ممکنه اشتباهی شده باشه چطور باید پیگیری کنم ؟
    شما مگه وقت وی اف اس رو از طریق کامپوس فرانس نگرفتید؟ اگه از این طریقه باید با خود کامپوس تماس بگیرید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط A224883061 نمایش پست ها
    شما مگه وقت وی اف اس رو از طریق کامپوس فرانس نگرفتید؟ اگه از این طریقه باید با خود کامپوس تماس بگیرید.
    من اول وب سایت رسمی
    France-Visas عضو شدم و درخواست ویزای بلند مدت دادم و مراحل و تکمیل کردم در اخر دوفرم هم دریافت کردم فرم ویزای بلند مدت و فرم مدارک مورد نیاز در نهایت هم به برای وقت ملاقات ایمیل با تمامی مشخصات به ادرس ایمیل
    appointmentfrance@vfshelpline.com ایمیل زدم و وقت ملاقات رو برام ایمیل کردن. اما در وقت ملاقات زده ویزای کوتاه مدت
    الان این روال صحیح نیست ؟
    اگر راهنمایی بقرمایید ممنون میشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)