صفحه 42 از 64 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 635

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

با سلام خدمت دوستان
    یه سوالی داشتم من الان 20 روزه مدارک و برای ویزای شینگن فرانسه دادم و سه روز دیگه بلیط دارم و هنوز شرکت جواب به من نداده کسی می دونه چقدر طول می کشه؟نمیدونم این روند کار یعنی چی؟اصلا شرکت این وسط چیکارست که وقتی زنگ می زنیم میگه من نمیدونم ؟

با سلام
    من و همسرم برای ویزا فرانسه دعوت نامه داریم از یکی از آشنایان ایشان در دعوتنامه نوشتن نسبت شود با همسرم‌ neveu
    حالا میخواستم بپرسم تو فرمی که پر میکنیم قسمتی که زده آیا فامیل در فرانسه دارید رو چی بزنیم ، نسبت خانوادگی قابل اثبات نداریم ، نمیدونم اون قسمت رو چی بزنیم؟
    گزینه ها dependent relative یا non dependent relative و یا others, و اینکه از خودشون که پرسیدیم گفتن من گفتم پسر خاله من گیج شدم واقعا ممنون میشم راهنمایی کنید .

Junior Member

سلام و خسته نباشيد.
    كسي اطلاع داره كه براي درخواست ويزاي مولتي يك ويا دو ساله برنامه سفر كه شامل رزروً هتل و بليط هست رو چطور بايد ارايه داد؟

Junior Member

با سلام. من ۲ تا ویزای شنگن از آلمان و اسپانیا دارم. الان یک دعوت نامه برای شرکت در یک دوره آموزشی از یک موسسه فرانسوی دارم.آیا احتمال ویزا شدن دارم؟
    دوستم ویزا اولی اما شاغل و مدارک مالی خوب و دعوت نامه شرکت در دوره آموزشی از موسسه فرانسوی داره. آیا ایشون شانس داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematical Physics

سلام.

ممنون میشم افرادی که مدارک تحویل به وی اف سی دادند، بفرمایید اصل ترجمه ی مدرک دانشگاهی و شناسنامه رو دادید یا کپی ترجمه هم قابل قبول است؟
    فرم افی رو هم قسمت بالای صفحه فقط باید پر شود؟ قبل از cadre peserve au consulat؟

سپاس فراوان.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematical Physics

سلام.

200 یورو رو می بایستی نقدی پرداخت کنید. هیچ مدرکی هم از شما موقع دریافت پول نمی خواهند. فقط حواستان باشد که پول خرد و 500 یورویی قبول نمی کنند.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط f13b نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنماییتون فقط اینکه مدارک و موقع واریز 200 یورو باید همراهم داشته باشم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Azam54 نمایش پست ها
    سلام.

ممنون میشم افرادی که مدارک تحویل به وی اف سی دادند، بفرمایید اصل ترجمه ی مدرک دانشگاهی و شناسنامه رو دادید یا کپی ترجمه هم قابل قبول است؟
    فرم افی رو هم قسمت بالای صفحه فقط باید پر شود؟ قبل از cadre peserve au consulat؟

سپاس فراوان.

تمامی مدارکی که به صورت ترجمه دارید، مدرک دانشگاهی، شناسنامه، پایان خدمت و ... اگه موقعه تحویل به وی اف اس کپیش رو داشته باشید، می تونید کپی رو بشون تحویل بدین. اصلش رو نگاه می کنن و روی کپی مهر برابر اصل میزنن و ازتون می گیرن. هیچ هزینه ای هم نداره. در مورد افی هم بله فقط قسمت بالا.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematical Physics

سلام.

بعد از آن که هزینه ی تشکیل پرونده را پرداخت کردید، ابتدا مدارک شما توسط کمپوس بررسی می شود و اگر تصحیحاتی لازم باشد به شما اطلاع داده می شود. که این روند خودش زمان بر است. اگر تا امروز خبری از طرف کمپوس دریافت نکردید، می توانید به استادتان در فرانسه ایمیل بزنید و از ایشان بخواهید به کمپوس ایران اطلاع دهد که پرونده ی شما را سریع تر بررسی کنند.
    آدرس ایمیل کمپوس ایران campusfrance.iran@gmail.com
    هر چند امیدوارم تا امروز پرونده تان بررسی شده باشد.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepidehak نمایش پست ها
    سلام ببخشید یه سوال برای کسایی هم که پذیرش دارن از موسسات انگلیسی زبان همینطوه؟ من 19 تیر تشکیل پرونده دادم و دقیقا روزی که بهم گفتن پراخت کنم فرداش 200 یورو پرداخت کردم کلاسم هم 14 شهرویر شروع میشه اما هنوز خبری از وقت دادن بهم نیست ... به نظرتون یعنی به کلاسم نمیرسم ؟ و اینکه بعد مصاحبه چقدر طول میکشه نتیجه رو بگن؟

Junior Member

سلام دوستان
    من ۲۰ روز پیش به همراه همسرم برای ویزای توریستی اقدام کردیم ، من قبلش یک ویزای یک ساله از فرانسه داشتم ، همسرم هم ۷ سال اقامت تحصیلی از اتریش و مجارستان داشت ، با رزرو واقعی هتل اقدام کردیم ، به من ویزای ۲ ساله مولتی دادن ولی متاسفانه همسرم ریجکت شد....در صورتی که همسرم ۹ روز قبل از وقت پالادیوم اروپا بود !!! تحت بند ۹ یعنی عدم بازگشت به کشور ریجکت شد
    تو این مدت خیلی بررسی کردم و با ادم های مختلفی تو پالادیوم صحبت کردم
    واسه ویزای فرانسه باید ۲ تو موضوع رو رعایت کنین . اولن ویزا اولی باشین قطعن ریجکت میشین ، دومن رزرو هتلتون باید واقعی باشه در سربرگ هتل ، یعنی اگر از بوکینگ بگیرین ریجکت میشین
    در ضمن مدارک مالی و کاریمون خیلی خوب بود
    جواب من ۱۸ روزه اومد و جواب همسرم ۲۰ روز طول کشید با اینکه باهم اقدام کرده بودیم

Junior Member

19 روز‌ پیش من و‌همسرم وقت تحویل مدارک داشتیم امروز ویزای سه ماهه من اومد ( ۴ شنگن داشتم ) ولی پاسپورت همسرم رو گفتن آماده نیست ( شنگن اولی هستن ) و مدارک کامل و جامع تحویل دادن ، این تحویل ندادن پاسپورت الان به معنی اینه که ویزا ندادن بهش ؟ کسی همچین تجربه ای داره اینجا ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)