صفحه 43 از 64 نخستنخست ... 333435363738394041424344454647484950515253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 635

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

نقل قول نوشته اصلی توسط ali640us نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    یه سوالی داشتم من الان 20 روزه مدارک و برای ویزای شینگن فرانسه دادم و سه روز دیگه بلیط دارم و هنوز شرکت جواب به من نداده کسی می دونه چقدر طول می کشه؟نمیدونم این روند کار یعنی چی؟اصلا شرکت این وسط چیکارست که وقتی زنگ می زنیم میگه من نمیدونم ؟
    من الان دقیقا این وضع رو دارم ، ویزای خودم اومده و ماله همسرم نه و میگن حاضر نیست جواب ! دارم دیوانه میشم

سلام،

قصد اقدام برای ویزای توریستی به همراه همسرم را دارم.

- خودم در مجموع 3 ویزا از فنلاند و هلند در سالهای 2009 و 2010 داشتم.
    2 سال نیز اقامت دانشجویی هلند.
    - همسرم تا بحال به حوزه شنگن سفر نداشتند.
    * هر دو به تازگی از دانشگاه فارغ التحصیل شده ایم.

در ابتدا قصد ورود به سوئد و سپس به فرانسه و ... را داریم.

آیا امکان دریافت ویزا برای هر دو هست؟
    قبلا با ویزای فنلاند قبل از ورود به فنلاند، وارد اتریش و با ویزای هلند در ابتدا از آلمان وارد شده بودم و هیچ مشکلی نبود. با داشتن ویزای فرانسه و اولین ورود به حوزه شنگن از سوئد آیا مشکلی ایجاد می کند؟)

مرسی.

سلام.
    ما به صورت خانوادگی برای ویزای فرانسه اقدام کردیم .
    شینگن اول نبودیم و ویزای قبلی از فرانسه داشتیم.با این وجود من و فرزندم رو با وجود تکمیل بودن تمامی مدارک اعم از گواهی شغلی و بانک و بیمه و رزرو هتل..... رد کردندو به همسرم فقط ویزا دادند.البته ایشون ویزاهای متعدداز کشورهای مختلف و خود فرانسه داشتند .ما رو با بند عدم اطمینان از بازگشت رد کردند ودرصورتیکه تمامی مدارک کامل بود و حتی نسبت به بار قبل قوی تر!.
    سوالم این هست؟کی بهتر هست برای اقدام مجدد برای خودم؟اصلا با این وضعیت صلاح به اقدام مجدد هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nikigharib نمایش پست ها
    سلام.
    ما به صورت خانوادگی برای ویزای فرانسه اقدام کردیم .
    شینگن اول نبودیم و ویزای قبلی از فرانسه داشتیم.با این وجود من و فرزندم رو با وجود تکمیل بودن تمامی مدارک اعم از گواهی شغلی و بانک و بیمه و رزرو هتل..... رد کردندو به همسرم فقط ویزا دادند.البته ایشون ویزاهای متعدداز کشورهای مختلف و خود فرانسه داشتند .ما رو با بند عدم اطمینان از بازگشت رد کردند ودرصورتیکه تمامی مدارک کامل بود و حتی نسبت به بار قبل قوی تر!.
    سوالم این هست؟کی بهتر هست برای اقدام مجدد برای خودم؟اصلا با این وضعیت صلاح به اقدام مجدد هست؟

Zبه خاطر شرایط سیاسی و اقتصادی ایران تمام سفارت ها سخت کردن ولی چند ماه دیگه از هلند اقدام کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط C8H10N4O2 نمایش پست ها
    سلام،

قصد اقدام برای ویزای توریستی به همراه همسرم را دارم.

- خودم در مجموع 3 ویزا از فنلاند و هلند در سالهای 2009 و 2010 داشتم.
    2 سال نیز اقامت دانشجویی هلند.
    - همسرم تا بحال به حوزه شنگن سفر نداشتند.
    * هر دو به تازگی از دانشگاه فارغ التحصیل شده ایم.

در ابتدا قصد ورود به سوئد و سپس به فرانسه و ... را داریم.

آیا امکان دریافت ویزا برای هر دو هست؟
    قبلا با ویزای فنلاند قبل از ورود به فنلاند، وارد اتریش و با ویزای هلند در ابتدا از آلمان وارد شده بودم و هیچ مشکلی نبود. با داشتن ویزای فرانسه و اولین ورود به حوزه شنگن از سوئد آیا مشکلی ایجاد می کند؟)

مرسی.
    تازه فارغ التحصسل شدید اوکی ولی وضعیت مدارک شغلی و بیمه شغلی رو توضیح بدید
    بین سوید و فرانسه اونی که تعداد روز بیشتری میمونید رو باید به سفارتش برای ویزا مراجعه کنید

سری قبل رفتید کسی هم جلوتون نمیگیره اما اینو بدونید
    مرز ورود اجازه اینو داره که اگر ویزا شما از مثلا المان هست و وارد نروژ بشید
    نروژ شما رو دیپورت کنه ( خروج از هر جایی مشکل نداره)
    حالا شما وارد هم شدید اینو بدونید که برای سری بعد کمی جالب نیست از سفارتی که ویزا گرفتید و از مرز دیگه وارد شدید بهتون راحت تر ویزا بدن
    یک طوری بد نشون میده این سابقه رو ( داستان ویزا مولتی و ورود از دفعه دوم به بعد فرق میکنه)

نقل قول نوشته اصلی توسط canadavisit نمایش پست ها
    تازه فارغ التحصسل شدید اوکی ولی وضعیت مدارک شغلی و بیمه شغلی رو توضیح بدید
    بین سوید و فرانسه اونی که تعداد روز بیشتری میمونید رو باید به سفارتش برای ویزا مراجعه کنید

سری قبل رفتید کسی هم جلوتون نمیگیره اما اینو بدونید
    مرز ورود اجازه اینو داره که اگر ویزا شما از مثلا المان هست و وارد نروژ بشید
    نروژ شما رو دیپورت کنه ( خروج از هر جایی مشکل نداره)
    حالا شما وارد هم شدید اینو بدونید که برای سری بعد کمی جالب نیست از سفارتی که ویزا گرفتید و از مرز دیگه وارد شدید بهتون راحت تر ویزا بدن
    یک طوری بد نشون میده این سابقه رو ( داستان ویزا مولتی و ورود از دفعه دوم به بعد فرق میکنه)
    1. بیکار . (freelance artist هستیم؛ یه پروژه مستقل داریم که باید جاهای خاصی تو اروپا عکاسی کنیم.)
    2. بنده 19 سال داشتم و اولین بار ویزای شنگن گرفتم از فنلاند برای مورد آکادمیک!!
    3. با ترکیش مستقیم رفتم. اولین بار که هیچ! دومین بار دوباره شنگن از فنلاند؛ بلیط گیرم نیومد فقط Austrian Airlines جا داشت. با سفارت تماس گرفتم گفتند مشکلی نیست.
    4. جولای سال 2010 ویزای 6 ماهه MVV هلند رو رفتم پیک آپ کنم و گفتند نیازی نیست بلیط بگیری الان! دوباره بلیط مستقیم جا نمی داد با ماهان رفتم دوسلدورف! قبلش با سفارت هلند تماس گرفتم و همون جواب رو گرفتم.
    عجیبه که تو فرودگاه یه زوج ایرانی به من گفتند شما رو بر می گردونند هلند. آفیسر مهر ورود زد و گفت به آلمان خوش اومدی.
    بار دوم ویزای فنلاند که عملا مصاحبه ای نداشت، احوال پرسی بود و برگه ها رو دادم، 10 روز بعدش ویزامو گرفتم. برای هلند که اصلا مصاحبه نشدم و گفتند بیا ویزاتو بگیر (دانشگاه خودش اقدام کرده بود).

حالا خواستم ببینیم کسی تجربه مشابه داره یا نه؟

Junior Member

سلام

از دوستان کسی اخیرا برای ویزای علمی اپلای کرده؟ ممنون میشم مراحل اپلای برای این نوع ویزا رو بگید. اینکه تو هر مرحله چه مدارکی باید ارائه بدیم و هزینه پرداختی در هر مرحله چقدره؟ کدوم سایت ها باید فرم پر کنیم؟

خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

دوستان گرامی سلام
    جواب ویزای فرانسه معمولا چند روزه میاد ؟

سلام

از دوستان گرامی دو سوال داشتم:
    1- آیا وقتی برای اعلام نتیجه ویزا باهامون تماس میگیرن، نتیجه درخواست رو اعلام میکنند یا خیر؟
    2- آیا کسی غیر از خودم میتونه برای دریافت ویزا اقدام کنه یا حتما باید خودم شخصا برای این موضوع برم به سفارت؟

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid2547 نمایش پست ها
    سلام

از دوستان گرامی دو سوال داشتم:
    1- آیا وقتی برای اعلام نتیجه ویزا باهامون تماس میگیرن، نتیجه درخواست رو اعلام میکنند یا خیر؟
    2- آیا کسی غیر از خودم میتونه برای دریافت ویزا اقدام کنه یا حتما باید خودم شخصا برای این موضوع برم به سفارت؟

با تشکر
    سلام . یه فرمی داره vfs که‌ اونو باید امضا کنید و مشخصات خودتون و تحویل گیرنده رو توش بنویسید . بدون‌اون فرم فکر نکنم تحویل بدن به شخص دیگری

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)